International Medical University

מבוא

קרא את התיאור הרשמי


IMU - אספקת העתיד של בריאות טובה יותר


International Medical University (IMU) היא International Medical University והמובחרת ביותר של מלזיה הרפואית והבריאותית, עם למעלה מ -24 שנים של התמחות מיוחדת בחינוך לבריאות. האוניברסיטה היא האוניברסיטה הראשונה במלזיה, המציעה רפואה קונבנציונאלית ומשלימה, הכל תחת קורת גג אחת. האוניברסיטה, שנוסדה בשנת 1992, נהנית ממוניטין בינלאומי ומספקת רמת השכלה גבוהה באקדמיה, לתואר ראשון, לתואר שני ורמת פיתוח מקצועית מתמשכת. תוכניות הלימודים שלה מורכבות משני מסלולים מקומיים (תואר IMU), כמו גם מסלולים בינלאומיים שותף (שותף אוניברסיטת תואר).


IMU חלוץ את התוכנית הראשונה של בית הספר לרפואה בינלאומית, המאפשרת לתלמיד להתחיל את לימודיו במלזיה תוך כדי השלמת תואר ראשון באוניברסיטה בינלאומית. במהלך 24 השנים האחרונות, IMU גדלה ממכללה רפואית עם 5 אוניברסיטאות שותפים בשנת 1992, למוסד להשכלה גבוהה מוכרת בינלאומית עם יותר מ -30 שותפים ברמה עולמית באוסטרליה, ניו זילנד, קנדה, ארה"ב, אירלנד, סין ובריטניה . באמצעות שיתוף פעולה זה, IMU סיפקה את ההזדמנות עבור יותר מ 3,500 סטודנטים כדי להשלים את התואר באוניברסיטאות יוקרתי אלה.


הקמפוס הראשי של IMU ממוקם בוקיט ג'ליל, קואלה לומפור, מלזיה. מאז 1999, IMU הקימה קמפוסים קליניים בסרמבאן ובקואלה פילאח (נגרי סמבילאן, מלזיה) וכן באטו פהאט וקלונג (ג'והור, מלזיה). כיום יש לאוניברסיטה למעלה מ -3,400 תלמידים בתכניות השונות, עם כ -2,980 סטודנטים בבוקית ג'ליל, ועוד כ -420 סטודנטים בקמפוסים הקליניים. IMU יש גם מארחת מעל 200 סטודנטים בינלאומיים המייצגים מעל 30 מדינות ברחבי העולם.

נכון להיום, ה- IMU מציע תכנית קדם-אקדמית: קרן במדע, מגוון תוכניות לתואר ראשון במדעי הרפואה ובריאות: רפואה, רפואת שיניים, רוקחות, כימיה פרמצבטית, סיעוד, מדעי סיעוד, דיאטות עם תזונה, תזונה, פסיכולוגיה, מדע ביו-רפואי , ביוטכנולוגיה רפואית, כירופרקטיקה, רפואה סינית, כמו גם תארים לתארים מתקדמים: תואר שני ושלישי במדעי הרפואה והבריאות (לפי מחקר), MSc בבריאות הציבור, תואר שני במנהל בית מרקחת, תואר שני בכימיה אנליטית ופרמצבטית ותואר שני ברפואה מולקולרית. תוכנית הלימודים של IMU עבור תוכניות לתואר ראשון שלה כבר benchmarked לסטנדרטים בינלאומיים ומקובל על ידי האוניברסיטאות השותפות הבינלאומית להעברת אשראי לתוכניות הרלוונטיות.


מודל הלמידה של IMU מבוסס על ערכי הליבה שלו, אשר מטפחת את התפתחותם של אנשי מקצוע בתחום הרפואה, בעלי ידע קריטי, רפלקטיביים ועם זאת יזומים. המטרה היא ליצור בוגרי בריאות המחויבים ללמידה לאורך החיים, חדורים בתחושה של אזרחות טובה, מנהיגות והתנהגות אתית.

במסעו המתמשך למצוינות אקדמית, המעבר למחקר היה התקדמות טבעית במחקר רפואי ובריאותי, כמו גם בחינוך הרפואי שהינו תחום מיקוד מרכזי. מאמצי המחקר של IMU צפויים להשתפר עוד יותר, כאשר המכון למחקר, פיתוח וחדשנות (IRDI) הושק בספטמבר 2012.

האוניברסיטה הייתה פריצת דרך משמעותית בשנת 2010 עם תחילת מרכזי הבריאות שלה אשר איפשר של IMU של צוות וסטודנטים לקבל ולטפל בחולים. מרכזים רפואיים, המשמשים כאתר הוראה לתלמידי IMU, מביאים תחת קורת גג אחת את הדיסציפלינות של רפואה אלפאטית (מערבית) ואלו של רפואה משלימה ואלטרנטיבית.


היום IMU הוא מוסד רפואי משולב בריאות, המציע חינוך, בריאות ומחקר בשותפות עם כמה מן האנשים המכובדים ביותר בעולם ואוניברסיטאות בתחום הרפואה ובריאות.


חָזוֹן

IMU תהווה מרכז עולמי חדשני של מצוינות בלמידה ובמחקר, ותומכת בקהילת חוקרים ואנשי מקצוע המחויבים לשרת את החברה, לקדם את התפתחותם של התלמידים כדי להגיע לפוטנציאל האמיתי שלהם ולהפוך לאזרחים מוכשרים, אתיים, אכפתיים ואכפתיים ומנהיגים בעלי חזון.

IMU מחויבת לחופש אקדמי ולעקרונות שוויון ההזדמנויות במרדף ויישום הידע, בסטנדרטים הגבוהים ביותר של פריון אינטלקטואלי, חינוכי ומחקרי; והקמת ארגון למידה המכבד את הפרט.


משלחת חינוכית

כמוסד חינוכי, המשימה שלנו היא:

 • כדי לחזק את ה- IMU כמרכז מצוינות לתכניות לתואר ראשון ברפואה, בבתי מרקחת ובמדעי הבריאות האחרים
 • להקים את IMU כמרכז להשכלה גבוהה המספק הכשרה באמצעות תוכניות רב תחומיות
 • להקים את IMU כמרכז להכשרה לתארים מתקדמים וחינוך מקצועי מתמשך
 • להכשיר אנשי מקצוע בעלי ידע ומיומנות בעלי סטנדרטים אתיים גבוהים שיוקדשו לשרת ולשפר את איכות החיים של הקהילה
 • להכשיר אנשי מקצוע מוכשרים לשימוש בטכנולוגיות חדשניות של ידע, במיוחד בתחום ICT-learning


מדיניות איכות

אנו שואפים להיות מרכז המצוינות החדשני של למידה ומחקר, המייצרים אנשי מקצוע מוכשרים, אכפתיות ואתיים שהם לומדים לכל החיים. אנו מחויבים להשיג את הסטנדרטים הגבוהים ביותר של פרודוקטיביות אינטלקטואלית, חינוכית ומחקרית.


8 תחומים תוצאות הלמידה

IMU מאמצת תוכניות מבוססות תוצאות לכל התוכניות שלה. משמעות הדבר היא כי כל בוגרי IMU למלא את כל התוצאות הרצויות הצפויות ממנו או שלה בתוכנית. תוצאות אלה נועדו להבטיח כי הבוגר הוא מוכן למקום העבודה. קיימים שמונה תחומים של תוצאות גנריות, שהם כדלקמן:

 • יישום מדעי יסוד במקצוע המקצוע
 • מיומנויות פסיכומוטוריות
 • נושאים משפחתיים וקהילתיים בתחום הבריאות
 • מניעת מחלות וקידום בריאות
 • כישורי תקשורת
 • חשיבה ביקורתית, פתרון בעיות ומחקר
 • עצמית מכוונת חיים למידה עם מיומנויות בניהול מידע ומשאבים
 • מקצוענות, אתיקה ופיתוח אישי

תוכניות אישיות יחולו על התחומים הנ"ל כדי לפתח את התוצאות החינוכיות שלהם. תוצאות אלה יניעו את כל ההיבטים של תוכנית הלימודים במונחים של תוכן וארגון, מסירה ומסגרות חינוכיות, פעילויות הערכה ואיכות.

מיקומים

קואלה לומפור

כתובת
IMU MAIN CAMPUS,
BUKIT JALIL
No.126, Jalan Jalil Perkasa 19,
Bukit Jalil,


57000 קואלה לומפור, הטריטוריה הפדרלית של קואלה לומפור, מלזיה

סרמבן

כתובת
IMU CLINICAL SCHOOL,
SEREMBAN
Jalan Rasah,

70300 סרמבן, נגרי סמבילן, מלזיה

באטו פאהט

כתובת
IMU CLINICAL SCHOOL,
BATU PAHAT
No.12, Jalan Indah,
Taman Sri Kenangan,

83000 באטו פאהט, ג'והור, מלזיה

קלואנג

כתובת
IMU CLINICAL SCHOOL,
KLUANG
No. 19 & 20,
Jalan Seri Impian 1/1,
Taman Seri Impian

86000 קלואנג, ג'והור, מלזיה

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך