Private University in the Principality of Liechtenstein

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

עלינו

ה- UFL הוא קרן ללא כוונת רווח (סעיף 552 חוק לחוק האנשים והחברות של ליכטנשטיין) ובעלות מטהה בעיריית טריסן. לאישורו הסופי של ממשלת ליכטנשטיין במכתב מיום 14 בפברואר 2007 קדמו שלבים שונים של הקמת והרחבה שנבחנו באופן קבוע. בעקבות "ההרשאה להקים ולהפעיל את אוניברסיטת מדעי האדם בנסיכות ליכטנשטיין" ב- 29 באוגוסט 2000, נפתחה האוניברסיטה ב- 3 באוקטובר 2000. ב- 4 באפריל 2003 העניקה הממשלה למדינת האוניברסיטה הכרה. ההכרה מבוססת על סקירת עמיתים ובהתחשב בהישגים החלוציים המופלאים שהושגו. בקיץ 2004 האוניברסיטה עברה כיוון מחודש בסיסי. מוקד ההוראה והמחקר לשעבר בתחומי הפסיכולוגיה והפילוסופיה הוחלף במחקר רפואי-מדעי ומשפטי. באוגוסט 2006, לאחר כיוון מחדש זה, הגישה מועצת האוניברסיטה בקשה לממשלת נסיכות ליכטנשטיין לשנות את שמה. במכתב מיום 2 באפריל 2008 צוין סוף סוף שינוי השם Private University in the Principality of Liechtenstein ".

הַעֲרָכָה

ביקורת האיכות של ה- UFL על ידי סוכנות ההסמכה הידועה ACQUIN הושלמה בשנת 2017 והוגש דוח תואם. הביקורת האיכותית כיסתה את ארגון הלימודים, חומר ההוראה וצוות ההוראה של ה- UFL. בדו"ח שפורסם, המומחים מאשרים את האסטרטגיה של ה- UFL ומדגישים את ההזדמנויות ובאותה עת נותנים המלצות רבות-ערך, במיוחד בכל הנוגע לשאלות כוח אדם, תשתיות ושירותים ארגוניים, לפיתוח בר-קיימא נוסף של ה- UFL. האוניברסיטה שלנו רואה עצמה כארגון לומד ותשלב את העצות הרלוונטיות וההצעות החשובות בהמשך פיתוח האוניברסיטה.

134800_pexels-photo-1595391.jpeg

חָזוֹן

Private University in the Principality of Liechtenstein (UFL) רואה עצמה כמוסד חינוכי אוניברסיטאי מודרני ורואה את תפקידו בהוראה ומחקר עצמאיים. עם תוכניות הדוקטורט המאושרות שלהן חלקית במדעי הרפואה והמשפטים, היא ייחודית באזור. ה- UFL מחויב למושג הלמידה לכל החיים ומארגן את הקורסים שלו באופן בלעדי באופן חלקי.

משימה

ה- UFL מציע קורסים במדעי הרפואה והמשפטים. מגוון הקורסים מתווסף לקורסים חינוכיים נוספים. ה- UFL מקדיש תשומת לב מיוחדת להצעה של תכניות דוקטורט במשרה חלקית. ה- UFL מלווה אנשים שאפתניים המבקשים לשלב מומחיות מקצועית והנמקה מדעית. ה- UFL עובד על תיאום דרישות האוניברסיטה, ניסיון מעשי פרטני ומימוש הלימודים במשרה חלקית. UFL מעורב באופן קבוע סטודנטים. אנו משתדלים להבטיח הסמכה קבועה של תכניות הלימוד. לימודי הדוקטורט ב- UFL הם מקצועיים ומכוונים לתרגול. היא מכוונת לליווי ובהמשך לפעילות מקצועית שלאחר מכן. ה- UFL מייחס חשיבות רבה לאיכות ההוראה ולכישורי ההוראה של המרצים שלה. בזכות גודלו הקטן, ה- UFL יכול להבטיח תמיכה אישית ואינדיבידואלית לתלמידיו.

פעילויות המחקר ב- UFL מכוונות ליישום. פרויקטים מחקריים במסגרת עבודות תזה קשורים קשר הדוק לפעילותם המקצועית של הדוקטורנטים. פעילויות מחקר במסגרת יחידות מחקר מובנות ב- UFL קשורות ישירות לסדרי העדיפויות המדעיות של הפקולטות. UFL מטפח שיתופי פעולה מחקריים בינלאומיים ושואף להתרחבות. רשת בינלאומית עם אוניברסיטאות ומוסדות מחקר מבטיחה חילופי סטודנטים ומרצים ומאפשרת גישה למתקני מחקר מודרניים. תוצאות המחקר של הבוגרים מתפרסמות בסדרה משלהן.

ה- UFL מייחס חשיבות רבה לשילוב בר-קיימא בליכטנשטיין ובמיוחד בטריסן ושואף לבנות מערכת יחסים טובה עם הקהילה. ה- UFL רואה עצמו אבן יסוד חשובה במיקום חינוכי אטרקטיבי בינלאומי בליכטנשטיין ותורם משמעותית לגיוון החינוכי באזור. ה- UFL רואה בהעברת הידע ממחקר לציבור כאחת המשימות החשובות ביותר שלו. בכך היא מקבלת אחריות חברתית. במסגרת אירועים ציבוריים, ממצאים מדעיים אמורים להיות נגישים להבנה לאוכלוסייה.

באמצעות רשת ALUMNI UFL מטפחת את מערכת היחסים עם תלמידיה וממשיכה לעשות זאת גם לאחר סיוםם המוצלח של התלמידים.

134801_pexels-photo-1438072.jpeg

בוגרי UFL

הפוטנציאל שלנו

"בום" היה למעשה "תלמיד", בוגר חסר פרוטה לבתי ספר לנזירים. מה שנשאר עד היום הוא המונח בוגרים כנציג בוגרי אוניברסיטאות ומכללות. עם זאת, באוניברסיטה, המציעה רק קורסים לתארים מתקדמים, המונח "תלמיד" כנראה יהיה הלא נכון, מכיוון שהבוגרים הם אקדמאים באופן בלעדי שכבר החלו קריירה מצליחה, הם בדרך כלל באמצע החיים ומעזים מתפקידם כוח לנקוט בצעד של סיום קורס דוקטורט תוך כדי עבודה. כי זה אומר עבודה קשה וזה דורש התמדה, כוח והרבה מוטיבציה עצמית. בשל נטייתו הבינלאומית, ה- UFL לא רק מושך אליו פרופסורים מהשורה הראשונה, אלא גם אישים מנוסים כסטודנטים שרוצים לפתח את עצמם עוד יותר. בוגרי ה- UFL הם אם כן הכל מלבד תלמידים; נהפוך הוא, ל- UFL עם בוגריו יש גם פוטנציאל רב לניסיון במדע ופרקטיקה. וזה בדיוק מה שהיא רוצה להשתמש ביתר שאת בעתיד, גם כדי לקדם עוד יותר את ההתפתחות שלה.

חילופי מדעים

מטרת "UFL ALUMNI" היא לחזק את הקשר עם בוגרי UFL, לערב אותם יותר מקרוב בחילופי הדברים המדעיים, וכך גם להשתמש בפוטנציאל הניסיון שלהם ולקבל תנופה לשיפור נוסף של המחקר, ההוראה והתרבות הארגונית. איכות המחקר הגבוהה של תלמידי ה- UFL אמורה להנגיש גם לקהילה האקדמית המעוניינת; סדרת הפרסום של UFL עם עבודות המחקר כבר הפכה לספינת הדגל של האוניברסיטה. לכל בוגרי ה- UFL יש גישה לרשת של האוניברסיטה הפרטית בטריסן, הם מקבלים גישה לתוצאות המחקר של הבוגרים, אירועים שונים כמו סדרת מדעי הבריאות והחיים הפופולריים או קורסים שניתן להשתתף בהם ללא עלות.

שגרירים מסורים

הנהלת UFL מינתה שגרירים מבין בוגרי ה- UFL בשתי הפקולטות למדעי הרפואה. שלושה בוגרים מכל סגל ומתאם אחד ממונים ל"שגרירים ". השגרירים תורמים באופן פעיל למוניטין החיובי והידע של ה- UFL ותומכים באמצעי התקשורת של ה- UFL. הם עונים על שאלות על תוכנית הלימודים ומעניקים הפניות ל- UFL. הם מייצגים את ה- UFL בהזדמנויות שונות ומקיימים את חילופי המדעים עם חבריהם לשעבר. הם אנשי קשר להצעות ויוזמות של רשת UFL-ALUMNI. פעמיים בשנה נפגשים השגרירים עם הנהלת האוניברסיטה ומתאמים את המשימות עבור רשת הבוגרים. הם מבצעים את תפקידם בהתנדבות. אנו רוצים אפוא לנצל הזדמנות זו כדי להודות להם על מחויבותם.

מקום

Private University in the Principality of Liechtenstein (UFL) ממוקמת בטריסן, דורפשטראסה 24, והיא מחזיקה בבניין אריגת הכותנה לשעבר Jenny, Spörry & Cie בקומה השלישית. ניתן לקבל את קבלת הפנים דרך הכניסה מספר. 4 בסוף חצר המפעל (מעלית זמינה). ניתן להגיע אל הכיתות דרך גרם המדרגות במגדל הזכוכית שבחצר הפנימית.

134802_pexels-photo-1462630.jpeg

חינוך בטריסן

עם UFL בעירייה, טריסן היא העירייה היחידה בליכטנשטיין המציעה תיק חינוך שלם. Triesen הוא המיקום החינוכי של ליכטנשטיין. ראש העירייה לשעבר, גונטר מאהל, מעיד על עבודתם המצוינת של האחראים באוניברסיטה הפרטית: "עבודה מדעית, הנפשה של חשיבה וחשיבה קדימה, מחקר מכוון פתרונות והעברת ידע הם אבני היסוד של האוניברסיטה שלך. כקהילה, אנו יכולים להיות גאים ובאותה עת אסירי תודה על כך שהצעה זו של השכלה אוניברסיטאית מבוססת היא גורם אטרקטיבי למיקומנו ". מנהיג הקהילה מאהל ממשיך:

"מוסדות חינוך שמצליחים להכין אנשים סקרנים, מחשיבים ביקורתיים, ומשחקים בזהירות לחברה שלנו מבצעים עבודות בעלות ערך בלתי ניתן להערכה. עיריית טריסן יכולה להיות גאה להיות העירייה היחידה בליכטנשטיין שיכולה להציע תיק חינוך שלם. החל במבנים יומיומיים, בתי ספר חובה ציבוריים ופרטיים, בית ספר לדקדוק דו לשוני ובתי ספר תיכוניים ציבוריים, יחד עם בתי ספר למוזיקה ואוניברסיטה: טריסן היא המיקום החינוכי של ליכטנשטיין, ולפיכך, זה יותר משמח שיש ל- UFL שוב ושוב הצליח לבסס ולהתאפק בנוף האוניברסיטאי במחויבות, תשוקה, חדשנות ומיקוד עתיד ". באופן מקומי, ה- UFL מוצא את התנאים הטובים ביותר לכך בטריסן. איפה עוד אפשר למצוא מקום שיש בו כל כך הרבה שטחי מגורים אטרקטיביים ואזורי פנאי בנוסף לחינוך? היכן עוד יוכלו פרופסורים וסטודנטים לעסוק במדע משובץ במפעל בן 150 שנה? עיריית טריסן שמחה לאפשר לסטודנטים, הנהלת האוניברסיטה, המינהל, הפרופסורים והמרצים ליפול בחזרה בערכים מוספים שאין לטעות בהם לדיון בשאלות מדעיות מורכבות בסביבה אידיאלית.

ברוך הבא לטריסן!

134803_people-woman-coffee-meeting.jpg

מיקומים

Triesen

כתובת
Dorfstrasse 24
FL-9495 Triesen, Triesen, ליכטנשטיין

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך