Lithuanian University of Health Sciences

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

אוניברסיטת היום

Lithuanian University of Health Sciences (LSMU, Lietuvos sveikatos mokslų universitetas) היא המוסד הגדול ביותר להשכלה גבוהה למדעים ביו-רפואיים בליטא, ומשלב בהצלחה מחקרים, מחקר ופרקטיקה קלינית. LSMU מורכב משתי אקדמיות עיקריות: האקדמיה לרפואה והאקדמיה הווטרינרית .

סטודנטים לרפואה, odontology, וסיעודים ולהשיג מיומנויות המעשיות שלהם בבית LSMU חולי קאונו Klinikos, המהווה את המוסד הרפואי הגדול בארצות הבלטיות. יותר מ -1,200 רופאים מוסמכים מאוד ו -2,400 מאנשי הצוות הסיעודי מטפלים בכל שנה מעל 78,000 חולים בבית החולים LSMU. הצוות הרפואי כולו מעריך שיטות טיפול ואבחון חדשניות ומתקדמות העומדות בתקנים עולמיים.

סטודנטים לרוקחות רוכשים מיומנויות מעשיות בבית המרקחת האוניברסיטאי, אשר נועד לא רק לשרת את הציבור אלא גם להיות מתקן ההדרכה העיקרי של הפקולטה לרוקחות, ומציע לסטודנטים מגוון רחב של ידע ומיומנויות מעשיות ולהעניק להם ניסיון בעבודה ממקור ראשון. . סטודנטים המבקשים להיות רופאים וטרינריים משיגים את כישוריהם המעשיים במרפאות בעלי חיים גדולים וקטנים ובחדרי ניתוח באקדמיה הווטרינרית.

LSMU הוא משתתף פעיל בתוכנית חילופי ERASMUS. סטודנטים רשאים ללמוד באוניברסיטאות זרות או לצאת לחו"ל להתאמן לתקופה של עד שנה. חוזי חילופי האקדמים נחתמו עם אוניברסיטאות ב -26 מדינות אירופאיות. מרבית שותפי ה- ERASMUS הם בגרמניה, ספרד, צרפת, פינלנד ושאר המדינות החברות באיחוד האירופי.

128626_dr-2157993_1920.jpg

החזון שלנו

אוניברסיטה מובילה במדעי הבריאות לשגשוג החברה. אנו נבקש, דרך המאמצים של כל הקהילה שלנו, להפוך לאחת מ -701 האוניברסיטאות הטובות ביותר בדירוג האוניברסיטה העולמית של QS.

המשימה שלנו

החזון יימשך באמצעות ה- MISSION שלנו - ליצור, לצבור, לשיטט ולהפיץ ידע מדעי ואת ההישגים החדשים ביותר בלימודים ובמדעים, ללמד ולפתח אישיות יצירתית, כנה, מציגה יוזמה, משכילה, עצמאית ויזמתית, לטפח דמוקרטיה ו רווחה, פיתוח חברה בריאה ומשכילה. תפקידו החיוני של LSMU בתהליך חינוך זה הוא רדיפה אחר חברה בריאה, המבטיחה התקדמות חברתית וכלכלית של המדינה, זהותה התרבותית כמו גם יצירה, תמיכה ופיתוח של מסורות תרבותיות לאומיות ועולמיות. בריאותו ורווחתו של עולם החי הוא חלק בלתי נפרד ממטרה זו.

סביבה חדשנית

מרכז הספרייה והמידע של האוניברסיטה הוא אחת הספריות המודרניות באיחוד, שהיא חברה באיגוד ספריות המחקר האירופיות, LIBER, הרשת העיקרית לספריות מחקר באירופה. הספרייה כוללת טכנולוגיות וירטואליות וגם RFID והיא פופולרית מאוד בקרב חוקרים וסטודנטים לא רק בליטא אלא גם במדינות זרות בגלל הארכיטקטורה ומערכות המידע הייחודיות לה.

LSMU משתתף בפיתוח פרויקטים המביאים לטכנולוגיות חדשות, מחקר ופיתוח מדעי מוגבר כמו גם תשתיות מחודשות ומודרניזציה של האוניברסיטה. בקרוב ייפתח המרכז לטכנולוגיות תרופות ובריאות מודרניות כמו גם הפקולטה החדשה לרוקחות עם מעבדות וחוגים מודרניים. בנוסף, הפקולטה לבריאות הציבור נמצאת כעת בבנייה בקמפוס האקדמיה הווטרינרית.

בחירה לסטודנטים זרים

מאז 1990 LSMU היה עלמא מטר של סטודנטים בינלאומיים רבים וכ -1000 סטודנטים זרים במשרה מלאה מ -70 מדינות (בעיקר משוודיה, ישראל, גרמניה, ספרד, בריטניה, לבנון, הודו, דרום קוריאה) רשומים כיום. זה כלל כמעט 17% מכלל אוכלוסיית הסטודנטים ב- LSMU.

מספר הלומדים בינלאומיים עולה מדי שנה. גרמניה, איטליה, צרפת, טורקיה, צ'כיה, פינלנד ונורווגיה הן המדינות השותפות הפופולריות ביותר בארסמוס בקרב תלמידי LSMU. סטודנטים זרים שבוחרים ללמוד ב- LSMU מגיעים לרוב מספרד, איטליה, לטביה, בלגיה ופולין.

128627_medicine-91754_1920.jpg

ניסיון בינלאומי והכרה

LSMU משתף פעולה עם יותר מ -140 אוניברסיטאות אירופאיות, אמריקאיות ואסייתיות למטרות לימוד ומחקר.

האוניברסיטה חברה בארגונים בינלאומיים רבים, כמו התאחדות האוניברסיטאות האירופית (EUA), איגוד בתי הספר לבריאות הציבור באזור אירופה (ASPHER), איגוד בתי הספר לרפואה באירופה (AMSE), האגודה לחינוך רפואי באירופה. (AMEE), רשת האוניברסיטה באזור הים הבלטי (BSRUN), ארגון לתואר שלישי. חינוך בביו-רפואה ומדעי הבריאות במערכת האירופית (ORPHEUS), האיגוד האירופי של מפעלים לחינוך וטרינרי (EAEVE), האגודה הווטרינרית העולמית וכו '.

LSMU היא גם חברה בארגון הבריאות העולמי (WHO), שם היא ממלאת את תפקידו של מרכז שיתוף פעולה למחקר והדרכה באפידמיולוגיה, כמו גם למניעת מחלות לב וכלי דם ומחלות כרוניות אחרות שאינן מועברות.

תכניות הלימודים ב- LSMU עומדות בתקני חינוך אוניברסיטאי המיושמים במדינות האיחוד האירופי ובוגרים זכאים לגשת לבחינת הרישוי הרפואי של ארצות הברית (USMLE) ובחינת ה- PLAB של המועצה הרפואית הכללית בבריטניה.

ללמוד ב- LSMU

LSMU מברך סטודנטים בינלאומיים בתוכניות הלימוד הבאות:

תכנית משך הזמן
שפה תואר והסמכה
הוענק
לימודים משולבים
תרופה 6 שנים אנגלית MSc במדעי הבריאות, דוקטור
אנדונטולוגיה (רפואת שיניים) 5 שנים אנגלית MSc במדעי הבריאות, דוקטור אודונטולוג
בית מרקחת 5 שנים EN MSc במדעי הבריאות, רוקח
רפואה וטרינרית 6 שנים EN MSc במדעי הווטרינריה, רופא וטרינרי
לימודי תואר ראשון
סיעוד 4 שנים אנגלית תואר ראשון במדעי הבריאות, אחות כללית
רפוי בעסוק 4 שנים אנגלית תואר ראשון במדעי הבריאות, מרפא בעיסוק
פסיכולוגיה בריאותית 4 שנים אנגלית תואר ראשון במדעי החברה
לימודי תואר שני
בריאות ציבור 2 שנים אנגלית MSc במדעי הבריאות
ניהול בריאות הציבור 2 שנים אנגלית MSc במדעי הבריאות
רפואת אורח חיים
(למידה מרחוק)
1.5 שנה אנגלית MSc במדעי הבריאות
תרגול סיעודי מתקדם 2 שנים אנגלית MSc במדעי הבריאות, אחות למתקדמים
מדעי האוכל 2 שנים אנגלית תואר שני במדעי החקלאות
מדעי בעלי החיים 2 שנים אנגלית תואר שני במדעי החקלאות
אינטראקציה בין בעלי חיים ואדם 2 שנים אנגלית תואר שני במדעי החקלאות

מיקומים

קובנה

כתובת
A. Mickevičiaus g. 9, LT 44307 Kaunas
קובנה, מחוז קובנה, ליטא

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך