קרא את התיאור הרשמי

אוניברסיטת היום

Lithuanian University of Health Sciences (LSMU, Lietuvos sveikatos mokslų universitetas) היא מראה חדש בתחום ההשכלה הליטאית. ב- 30 ביוני 2010, סיימאס (הפרלמנט) של רפובליקת ליטא קיבלה החלטה על מיזוג אוניברסיטת קובנה לרפואה (KMU) והאקדמיה הווטרינרית הליטאית (LVA). כעת LSMU הוא המוסד הגדול ביותר להשכלה גבוהה למדעים ביו-רפואיים בליטא, וממשיך את המסורות הטובות ביותר של KMU ו- LVA.

האוניברסיטה היא המוסד הגדול ביותר להשכלה גבוהה למדעים ביו-רפואיים בליטא, ומשלבת בהצלחה מחקרים, מחקר ופרקטיקה קלינית. LSMU מורכב משתי אקדמיות עיקריות: האקדמיה לרפואה והאקדמיה הווטרינרית .

סטודנטים לרפואה, odontology, וסיעודים ולהשיג מיומנויות המעשיות שלהם בבית LSMU חולי קאונו Klinikos, המהווה את המוסד הרפואי הגדול בארצות הבלטיות. יותר מ -1,200 רופאים מוסמכים מאוד ו -2,400 מאנשי הצוות הסיעודי מטפלים בכל שנה מעל 78,000 חולים בבית החולים LSMU. הצוות הרפואי כולו מעריך שיטות טיפול ואבחון חדשניות ומתקדמות העומדות בתקנים עולמיים.

סטודנטים לרוקחות רוכשים מיומנויות מעשיות בבית המרקחת האוניברסיטאי, אשר נועד לא רק לשרת את הציבור אלא גם להיות מתקן ההדרכה העיקרי של הפקולטה לרוקחות, ומציע לסטודנטים מגוון רחב של ידע ומיומנויות מעשיות ולהעניק להם ניסיון בעבודה ממקור ראשון. . סטודנטים המבקשים להיות רופאים וטרינריים משיגים את כישוריהם המעשיים במרפאות בעלי חיים גדולים וקטנים ובחדרי ניתוח באקדמיה הווטרינרית.

LSMU הוא משתתף פעיל בתוכנית חילופי ERASMUS. סטודנטים רשאים ללמוד באוניברסיטאות זרות או לצאת לחו"ל להתאמן לתקופה של עד שנה. חוזי חילופי האקדמים נחתמו עם אוניברסיטאות ב -26 מדינות אירופאיות. מרבית שותפי ה- ERASMUS הם בגרמניה, ספרד, צרפת, פינלנד ושאר המדינות החברות באיחוד האירופי.

122156_rsz_adobestock_47061772.jpg

החזון שלנו

אוניברסיטה מובילה במדעי הבריאות לשגשוג החברה. אנו נבקש, דרך המאמצים של כל הקהילה שלנו, להפוך לאחת מ -701 האוניברסיטאות הטובות ביותר בדירוג האוניברסיטה העולמית של QS.

המשימה שלנו

החזון יימשך באמצעות ה- MISSION שלנו - ליצור, לצבור, לשיטט ולהפיץ ידע מדעי ואת ההישגים החדשים ביותר בלימודים ובמדעים, ללמד ולפתח אישיות יצירתית, כנה, מציגה יוזמה, משכילה, עצמאית ויזמתית, לטפח דמוקרטיה ו רווחה, פיתוח חברה בריאה ומשכילה. תפקידו החיוני של LSMU בתהליך חינוך זה הוא רדיפה אחר חברה בריאה, המבטיחה התקדמות חברתית וכלכלית של המדינה, זהותה התרבותית כמו גם יצירה, תמיכה ופיתוח של מסורות תרבותיות לאומיות ועולמיות. בריאותו ורווחתו של עולם החי הוא חלק בלתי נפרד ממטרה זו.

סביבה חדשנית

מרכז הספרייה והמידע של האוניברסיטה הוא אחת הספריות המודרניות באיחוד, שהיא חברה באיגוד ספריות המחקר האירופיות, LIBER, הרשת העיקרית לספריות מחקר באירופה. הספרייה כוללת טכנולוגיות וירטואליות וגם RFID והיא פופולרית מאוד בקרב חוקרים וסטודנטים לא רק בליטא אלא גם במדינות זרות בגלל הארכיטקטורה ומערכות המידע הייחודיות לה.

LSMU משתתף בפיתוח פרויקטים המביאים לטכנולוגיות חדשות, מחקר ופיתוח מדעי מוגבר כמו גם תשתיות מחודשות ומודרניזציה של האוניברסיטה. בקרוב ייפתח המרכז לטכנולוגיות תרופות ובריאות מודרניות כמו גם הפקולטה החדשה לרוקחות עם מעבדות וחוגים מודרניים. בנוסף, הפקולטה לבריאות הציבור נמצאת כעת בבנייה בקמפוס האקדמיה הווטרינרית.

בחירה לסטודנטים זרים

מאז 1990 LSMU היה עלמא מטר של סטודנטים בינלאומיים רבים וכ -1000 סטודנטים זרים במשרה מלאה מ -70 מדינות (בעיקר משוודיה, ישראל, גרמניה, ספרד, בריטניה, לבנון, הודו, דרום קוריאה) רשומים כיום. זה כלל כמעט 17% מכלל אוכלוסיית הסטודנטים ב- LSMU.

מספר הלומדים בינלאומיים עולה מדי שנה. גרמניה, איטליה, צרפת, טורקיה, צ'כיה, פינלנד ונורווגיה הן המדינות השותפות הפופולריות ביותר בארסמוס בקרב תלמידי LSMU. סטודנטים זרים שבוחרים ללמוד ב- LSMU מגיעים לרוב מספרד, איטליה, לטביה, בלגיה ופולין.

122157_rsz_adobestock_246355888.jpg

ניסיון בינלאומי והכרה

LSMU משתף פעולה עם יותר מ -140 אוניברסיטאות אירופאיות, אמריקאיות ואסייתיות למטרות לימוד ומחקר.

האוניברסיטה חברה בארגונים בינלאומיים רבים, כמו התאחדות האוניברסיטאות האירופית (EUA), איגוד בתי הספר לבריאות הציבור באזור אירופה (ASPHER), איגוד בתי הספר לרפואה באירופה (AMSE), האגודה לחינוך רפואי באירופה. (AMEE), רשת האוניברסיטה באזור הים הבלטי (BSRUN), ארגון לחינוך לתואר שלישי בביו-רפואה ומדעי הבריאות במערכת האירופית (ORPHEUS), האיגוד האירופי של מפעלים לחינוך וטרינרי (EAEVE), האגודה הווטרינרית העולמית וכו '.

LSMU היא גם חברה בארגון הבריאות העולמי (WHO), שם היא ממלאת את תפקידו של מרכז שיתוף פעולה למחקר והדרכה באפידמיולוגיה, כמו גם למניעת מחלות לב וכלי דם ומחלות כרוניות אחרות שאינן מועברות.

תכניות הלימודים ב- LSMU עומדות בתקני חינוך אוניברסיטאי המיושמים במדינות האיחוד האירופי ובוגרים זכאים לגשת לבחינת הרישוי הרפואי של ארצות הברית (USMLE) ובחינת ה- PLAB של המועצה הרפואית הכללית בבריטניה.

ללמוד ב- LSMU

LSMU מברך סטודנטים בינלאומיים בתוכניות הלימוד הבאות:

תכנית משך הזמן
שפה תואר והסמכה
הוענק
לימודים משולבים
תרופה 6 שנים אנגלית MSc במדעי הבריאות, דוקטור
אנדונטולוגיה (רפואת שיניים) 5 שנים אנגלית MSc במדעי הבריאות, דוקטור אודונטולוג
בית מרקחת 5 שנים EN MSc במדעי הבריאות, רוקח
רפואה וטרינרית 6 שנים EN MSc במדעי הווטרינריה, רופא וטרינרי
לימודי תואר ראשון
סיעוד 4 שנים אנגלית תואר ראשון במדעי הבריאות, אחות כללית
רפוי בעסוק 4 שנים אנגלית תואר ראשון במדעי הבריאות, מרפא בעיסוק
פסיכולוגיה בריאותית 4 שנים אנגלית תואר ראשון במדעי החברה
לימודי תואר שני
בריאות ציבור 2 שנים אנגלית MSc במדעי הבריאות
ניהול בריאות הציבור 2 שנים אנגלית MSc במדעי הבריאות
רפואת אורח חיים
(למידה מרחוק)
1.5 שנה אנגלית MSc במדעי הבריאות
תרגול סיעודי מתקדם 2 שנים אנגלית MSc במדעי הבריאות, אחות למתקדמים
מדעי האוכל 2 שנים אנגלית תואר שני במדעי החקלאות
מדעי בעלי החיים 2 שנים אנגלית תואר שני במדעי החקלאות
אינטראקציה בין בעלי חיים ואדם 2 שנים אנגלית תואר שני במדעי החקלאות
התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

BSc

Lithuanian University of Health Sciences

תכנית הסיעוד סיעוד מכוונת להכשרת אחיות שמבינות את העקרונות, התיאוריות ושיטות הסיעוד, בעלות ידע נרחב במדעי הסיעוד, והן מסוגלות להעריך באופן עצמאי וביקורתי את צרכי הסיעוד ש ... [+]

תכנית הסיעוד סיעוד מכוונת להכשרת אחיות שמבינות את העקרונות, התיאוריות ושיטות הסיעוד, בעלות ידע נרחב במדעי הסיעוד, והן מסוגלות להעריך באופן עצמאי וביקורתי את צרכי הסיעוד של אנשים בריאים ואנשים חולים כרוניים עם סומטיים ונפשיים שונים. מחלות בריאות ופיתוח תחושה רבה יותר של מערכות ערך אישיות ומקצועיות כאחד.

פרטי הקורסהֲנָקָה4 שניםתואר ראשון במדעי הבריאות, אחות כללית240 נ"ז4,200 אירו לשנהלימד באנגליתלאחר סיום הלימודים אתה יכולהגש בקשה לרישיון לעסוק בסיעודהמשך את השכלתך על ידי כניסה לתכניות לתואר שניעבוד כאחות כללית במוסדות רפואיים ציבוריים ופרטיים שונים המספקים שירותי בריאות בכל שלוש דרגות הטיפולמבנה התכנית... [-]
ליטא קובנה
ספטמבר 2020
אנגלית
תכנית מלאה
4 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Lithuanian University of Health Sciences

מטרת תכנית הלימודים בריפוי בעיסוק היא לחנך ולהכשיר מומחים שיהיו בעלי ידע מקיף בריפוי בעיסוק, יסודות המחקר וכישורים מעשיים הנדרשים לעבודת מרפא בעיסוק, לניתוח ביצועי העיסוק ... [+]

מטרת תכנית הלימודים בריפוי בעיסוק היא לחנך ולהכשיר מומחים שיהיו בעלי ידע מקיף בריפוי בעיסוק, יסודות המחקר וכישורים מעשיים הנדרשים לעבודת מרפא בעיסוק, לניתוח ביצועי העיסוק של אדם, וכן לגיבוש המטרות והיעדים של ריפוי בעיסוק.

פרטי הקורסרפוי בעסוק4 שניםתואר ראשון במדעי הבריאות, מרפא בעיסוק240 נ"ז4,500 אירו לשנהלימד באנגלית

לאחר סיום הלימודים אתה יכולהגש בקשה לרישיון לעסוק בריפוי בעיסוקלספק שירותי ריפוי בעיסוקהמשך השכלה על ידי כניסה לתואר שני או לתואר שלישי. תוכניותמבנה התכנית... [-]
ליטא קובנה
ספטמבר 2020
אנגלית
תכנית מלאה
4 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית

M.D.

Lithuanian University of Health Sciences

תכנית התארים ברפואה שמה לה למטרה לחנך רופאים שמסוגלים להיכנס לתכניות תושבות או להיות בעלי הכישורים הדרושים כדי לספק שירותי חירום ושירותי בריאות תחת פיקוחו של מומחה רופא. ... [+]

תכנית התארים ברפואה שמה לה למטרה לחנך רופאים שמסוגלים להיכנס לתכניות תושבות או להיות בעלי הכישורים הדרושים כדי לספק שירותי חירום ושירותי בריאות תחת פיקוחו של מומחה רופא.

פרטי הקורסתרופה6 שניםMSc במדעי הבריאות, דוקטור360 נ"ז12,500 אירו לשנהלימד באנגליתלאחר סיום הלימודים אתה יכולהגש בקשה לרישיון לעסוק ברפואהלספק שירותי בריאות בפיקוח רופא מומחהלספק שירותי בריאות בפיקוח רופא מומחהמבנה התכנית... [-]
ליטא קובנה
ספטמבר 2020
אנגלית
תכנית מלאה
6 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית

MSc

Lithuanian University of Health Sciences

מטרת התוכנית היא לחנך מומחים לפעילות מעשית בניהול בריאות הציבור, מחקר, עבודה פדגוגית ו / או לימודי דוקטורט לבריאות הציבור. התוכנית מיועדת לבוגרים שכבר בעלי תואר ראשון או ... [+]

מטרת התוכנית היא לחנך מומחים לפעילות מעשית בתחום ניהול בריאות הציבור, מחקר, עבודה פדגוגית ו / או לימודי דוקטורט לבריאות הציבור. התוכנית מיועדת לבוגרים שכבר בעלי תואר ראשון או שני, המבקשים להרחיב את ההבנה והידע שלהם בתחום ניהול הבריאות.

פרטי הקורסניהול בריאות הציבור2 שניםMSc במדעי הבריאות120 אשראי ECTS4,200 אירו לשנהלימד באנגליתלאחר סיום הלימודים אתה יכולעבודה בתפקידים ניהוליים של מוסדות שירותי בריאות ומוסדות בריאות הציבור ברמה המקומית, הלאומית או הבינלאומיתמגישים בארגונים לא ממשלתיים הקשורים לבריאות, פרויקטים, פעולות ויוזמות לבריאות הציבור, וכן באירופה של ארגון הבריאות העולמי ומוסדות מדיניות בריאות אירופאיים שונים.עבודה בענף התרופות והביטוחמילאו תפקידי מנהיגות במערכת הבריאותמילאו תפקידי מנהיגות במערכת הבריאותלהמשיך בקריירה מקצועית במחקר והוראה בתחום ניהול הבריאותמבנה התכנית... [-]
ליטא קובנה
ספטמבר 2020
אנגלית
תכנית מלאה
2 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Lithuanian University of Health Sciences

התוכנית רפואה וטרינרית מטרתה לחנך מנתחים וטרינריים מיומנים מאוד המסוגלים לעבוד ברשת הפרטית והמדינית של השירותים הווטרינריים. ... [+]

התוכנית רפואה וטרינרית מטרתה לחנך מנתחים וטרינריים מיומנים מאוד המסוגלים לעבוד ברשת הפרטית והמדינית של השירותים הווטרינריים.

פרטי הקורסרפואה וטרינרית6 שניםMSc במדעי הווטרינריה , רופא וטרינרי360 נ"ז8,000 EUR בשנהלימד באנגלית

לאחר סיום הלימודים אתה יכוללהיות מועסק במערכת המזון והשרותים הווטרינריים הממלכתייםהמשך השכלה על ידי כניסה לתואר שלישי. או תכניות תושבותעבודה בפרקטיקה פרטיתמבנה התכנית... [-]
ליטא קובנה
ספטמבר 2020
אנגלית
תכנית מלאה
6 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Lithuanian University of Health Sciences

תכנית המאסטר מדעי המזון שמה לה למטרה לחנך אנשי מקצוע מוסמכים המסוגלים להשתמש בתוצאות מחקרי מזון במפעלי מזון ולפתח מוצרים חדשים העומדים בדרישות הלקוחות ומספקים את צרכיהם ל ... [+]

תכנית המאסטר מדעי המזון שמה לה למטרה לחנך אנשי מקצוע מוסמכים המסוגלים להשתמש בתוצאות מחקרי מזון במפעלי מזון ולפתח מוצרים חדשים העומדים בדרישות הלקוחות ומספקים את צרכיהם לתזונה בריאה. בנוסף, בוגרים מקבלים יכולות בניהול משאבי אנוש, ארגון תהליך ייצור וביטחון להתאמה עצמית מהירה לשינוי מתמשך של השוק.

פרטי הקורסמדעי האוכל2 שניםתואר שני במדעי החקלאות120 אשראי ECTS3,500 אירו לשנהלימד באנגלית... [-]
ליטא קובנה
ספטמבר 2020
אנגלית
תכנית מלאה
2 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Lithuanian University of Health Sciences

תכנית לימודי הרוקחות מכוונת להכשרת אנשי רוקחות איכותיים על ידי ארגון ומתן לימודים מודרניים ברמת האוניברסיטה ברוקחות, עריכת מחקר מדעי רלוונטי והעברת הכשרה מעשית יעילה. ... [+]

תכנית לימודי הרוקחות מכוונת להכשרת אנשי רוקחות איכותיים על ידי ארגון ומתן לימודים מודרניים ברמת האוניברסיטה ברוקחות, עריכת מחקר מדעי רלוונטי והעברת הכשרה מעשית יעילה.

פרטי הקורסבֵּית מִרקַחַת5 שניםMSc במדעי הבריאות, רוקח300 נ"ז7,000 אירו לשנהלימד באנגליתלאחר סיום הלימודים אתה יכולביצוע פעילויות תרופות ומחקר מדעיהמשך השכלה על ידי כניסה לדוקטורט. תוכניותלהיות מועסק בבתי מרקחת, חברות סיטונאות תרופות, חברות בתעשיית התרופות, סוכנויות של חברות תרופות בינלאומיות, מעבדות העוסקות במחקר תרופותמבנה התכנית... [-]
ליטא קובנה
ספטמבר 2020
אנגלית
תכנית מלאה
5 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Lithuanian University of Health Sciences

התכנית לבריאות הציבור שמה לה למטרה לספק מיומנויות לסטודנטים המעוניינים להמשיך בקריירה במגזר הבריאות הציבורי והפרטי וכן בארגונים לא ממשלתיים. תואר MPH הוא האישורים המקצועי ... [+]

התכנית לבריאות הציבור שמה לה למטרה לספק מיומנויות לסטודנטים המעוניינים להמשיך בקריירה במגזר הבריאות הציבורי והפרטי וכן בארגונים לא ממשלתיים. תואר MPH הוא האישורים המקצועיים המוכרים ביותר להנהגת בריאות הציבור. התוכנית מיועדת לבוגרים שכבר בעלי תואר ראשון או שני, המבקשים להרחיב את ההבנה והידע שלהם בתחום בריאות הציבור.

פרטי הקורסבריאות ציבור2 שניםMSc במדעי הבריאות120 אשראי ECTS4,200 אירו לשנהלימד באנגלית... [-]
ליטא קובנה
ספטמבר 2020
אנגלית
תכנית מלאה
2 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Lithuanian University of Health Sciences

תכנית התואר אודונטולוגיה מכוונת לחנך רופאי שיניים המסוגלים לאבחן ולטפל במצבי שיניים ולשתף פעולה עם מומחים אחרים בתחום שירותי הבריאות בהבטחת בריאות הפרט והציבור. ... [+]

תכנית התואר אודונטולוגיה מכוונת לחנך רופאי שיניים המסוגלים לאבחן ולטפל במצבי שיניים ולשתף פעולה עם מומחים אחרים בתחום שירותי הבריאות בהבטחת בריאות הפרט והציבור.

פרטי הקורסאנדונטולוגיה (רפואת שיניים)5 שניםMSc במדעי הבריאות, דוקטור אודונטולוג300 נ"ז13,500 אירו לשנהלימד באנגליתלאחר סיום הלימודים אתה יכולהתמחות ברפואת שינייםהמשך השכלה על ידי כניסה לדוקטורט. או תכניות תושבותעבודה במוסדות ציבוריים או פרטיים העוסקים במחקר שיניים או בתחומים אחרים הקשורים לרפואת שיניים לקידום בריאותמבנה התכנית... [-]
ליטא קובנה
ספטמבר 2020
אנגלית
תכנית מלאה
5 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Lithuanian University of Health Sciences

תכנית לימודי רפואת סגנון החיים מכוונת להכשרת מתווכים המאגדים את הטובים ביותר בבריאות הציבור המסורתית הממוקדת בקהילה עם הטובים ביותר בתחום הבריאות. מומחים אלה יוכלו לעזור ... [+]

תכנית לימודי רפואת סגנון החיים מכוונת להכשרת מתווכים המאגדים את הטובים ביותר בבריאות הציבור המסורתית הממוקדת בקהילה עם הטובים ביותר בתחום הבריאות. מומחים אלה יוכלו לעזור לאנשים ליישם את השינויים הדרושים באורח החיים בתזונה, פעילות גופנית, עישון וניהול מתח; להעריך את הסיכון להרגלים והתמכרויות מזיקים; לזהות ולהעריך את גורמי הסיכון הבריאותיים, הסביבתיים, הפסיכולוגיים והביולוגיים ואת העדיפות הקרקעית של אסטרטגיית הבריאות והמדיניות.... [-]

ליטא קובנה
ספטמבר 2020
אנגלית
תכנית מלאה
תכנית חלקית
18 חודשים
משולב קמפוס ומקוון
למידע נוסף באנגלית
Lithuanian University of Health Sciences

מטרת תכניות הלימוד - היא להכין אחות מקצועית מתקדמת בעלת ידע מודרני, מיומנויות מעשיות וחשיבה ביקורתית ניכרת, שתסתמך על מערכת הערכים המקצועיים והאישיות שנוצרה ומסוגלת ליישם ... [+]

מטרת תכניות הלימוד - היא להכין אחות מקצועית מתקדמת בעלת ידע מודרני, מיומנויות מעשיות וחשיבה ביקורתית ניכרת, שתסתמך על מערכת הערכים המקצועיים והאישיות שנוצרה ומסוגלת ליישם פתרונות לתרגול סיעודי מתקדם. מבוסס על מחקר מדעי, לעבוד באופן עצמאי במוסדות שונים לבריאות ולקחת מנהיגות בסביבה רב מקצועית דינאמית על מנת להתמודד ביעילות עם בעיות מערכת הבריאות.

פרטי הקורסתרגול סיעודי מתקדם2 שניםMSc במדעי הבריאות, אחות למתקדמים120 אשראי ECTS4,500 אירו לשנהלימד באנגלית... [-]
ליטא קובנה
ספטמבר 2020
אנגלית
תכנית מלאה
2 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית

Pre-Med

Lithuanian University of Health Sciences

קורס קדם-רפואי (טרום-מד) מטרתו להכין מועמדים ללימודי רפואה לתואר ראשון, אודונטולוגיה, רפואה וטרינרית או בית מרקחת על ידי הצעת סטודנטים בהרצאות ביולוגיה כללית וכימיה כללית ... [+]

קורס קדם-רפואי (טרום-מד) מטרתו להכין מועמדים ללימודי רפואה לתואר ראשון, אודונטולוגיה, רפואה וטרינרית או בית מרקחת על ידי הצעת סטודנטים בהרצאות ביולוגיה כללית וכימיה כללית ושיעורים מעשיים.

משך - 10 שבועות (אוקטובר - דצמבר)הלימודים מתחילים ב- 7 באוקטובר 2019סוג - משרה מלאהתוכנית הלימודיםמבוא לקורס: מידע על האוניברסיטה, נוהל בקשה ל- LSMUשיעורי ביולוגיה כללית וכימיה כלליתבְּדִיקָהמבנה הקורס מבוא לקורסשיעורי ביולוגיהשיעורי כימיהבְּדִיקָהדרישות כניסהאישור ותמליל תיכון או תמליל חוקיים (שתורגמו רשמית לאנגלית)ידיעה טובה בשפה האנגלית היא חובהיתרון לציונים טובים בביולוגיה וכימיהעל כל הפונים להגיש בקשה און ליין ולמסור את כל המסמכיםפריטים שיש להגיש (באנגלית או עם תרגום מורשה לאנגלית):תעודת בגרות / עזיבת בית ספר שאושרה על ידי הרשויות הממשלתיות (ראה להלן "לגליזציה של מסמכי חינוך")תמלילי קורסים בתיכון / חטיבות ביניים המאמתים סיום מוצלח של ביולוגיה כללית וכימיה כלליתתעודה המוכיחה את ידיעת השפה האנגלית: TOEFL - מינימום 65 נקודות (iBT); IELTS - מעל 5.5 נקודות; האישור המאשר את הידע בשפה זרה ברמה מינימלית של B2 (CEFR) או דומה. אם אינך מסוגל להציג אישור כלשהו שיוכיח את ידיעת השפה האנגלית תצטרך לעבור מבחן בשפה האנגלית שהוכן על ידי האוניברסיטהקורות חיים קצריםדרכון או תעודת זהותתעודת בריאות על בסיס בדיקה רפואית מלאהתצלום אחד מסוג דרכון (3x4 ס"מ)דמי בקשה 150 יורו (ללא החזר כספי)לוח שנה ליישום... [-]
ליטא קובנה
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
10 שבועות
קמפוס
למידע נוסף באנגלית