Hasan Kalyoncu University

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

היסטוריה של HKU

Hasan Kalyoncu University גאזיאנטפ, צומת דרכים מרכזית של דרך המשי ההיסטורית, התחילה חיים חדשים כמכללה, במונחים של "חינוך, מחקר וחדשנות".

שנת הלימודים הראשונה בהנדסה ואדריכלות בפקולטה לכלכלה, כלכלה ומדעי החברה בפקולטה לשלושה חלקים החלה באוניברסיטה שלנו; שנת הלימודים תשס"ז, נוספו שתי מחלקות סגל חדשות לפקולטות אלה והחלו לקבל תלמידים בבית הספר למשפטים ולמדעי הבריאות.

מטרתו היא לתת לבוגריו לקבל את ההבדלים כעושר, חקירה, חקירה, בשל החוק והערכים הדמוקרטיים בעולם המתרחשים בשוק התחרותי. נועדה לתת בוגרי. קורבן את כל ההזדמנויות האפשריות לייצר ידע מדעי כדי להיות משותף עם הציבור, דנו ולמצוא פתרון בו הוא בעיות.

חָזוֹן

אוניברסיטה ברמה עולמית עם חזון לעתיד

Hasan Kalyoncu University המחקר, Hasan Kalyoncu University המחקר, היזמים, אשר נחושים בדעתם לשמור על ערכי המוסר והמעלות של הציוויליזציה, מתאימים היטב לאתגרים של תעשיותיהם.

Hasan Kalyoncu University מאמינה Hasan Kalyoncu University של המדע ומטרתה להיות מוסד בעל השכלה גבוהה של כבוד רב ומוניטין. האוניברסיטה מוכנה ומוכנה להכשיר את בוגריה לעתיד תחרותי, שבו גבולות כבר לא קיימים.107091_107066_manzara.jpg

מדיניות האיכות שלנו

אנו שואפים להכשיר דורות של מצוינות אשר יתרום לפיתוח החברתי-כלכלי של האזור והמדינה כאחד.

למה אני צריך לבחור HKU?

פתוח לעולם

הגלובליזציה יצרה את הצורך של הסטודנטים ללמוד על מדינות, תרבויות ואוניברסיטאות שונות. באוניברסיטת Hasan Kalyoncu University אנו מספקים הזדמנויות מצוינות בין-תרבותיות לתלמידים שלנו, כגון:

  • סיוע לתלמידים ללמוד חלק מהכשרת המכינות האנגלית בחו"ל.
  • השתתפות ארסמוס חילופי תוכניות כדי להשלים חלק החינוך שלהם באוניברסיטאות של מדינות האיחוד האירופי.
  • שיתוף הקמפוס עם מרצים וסטודנטים מתרבויות שונות.
  • סידור ביקורים הדדיים עם אוניברסיטאות מכל רחבי העולם.

ביחד אנחנו חזקים יותר!

בהתאם לאסטרטגיית האיחוד האירופי בנוגע להיווצרותן של חברות מבוססות ידע, אנו ממשיכים לבנות קשרים קרובים, פעילים ומתמשכים עם עולם העסקים. לשם כך, אנו מעצבים את הסילבוסים המחלקתיים שלנו כדי לענות על הדרישות של הכלכלות דינמי ומורכב של היום.

יש לנו קורסים שמביאים מרצים, מנהלים ומומחים בעולם העסקים, ומקדמים את היחסים בין האוניברסיטה שלנו לעולמי המסחר והתעשייה. ואכן, "יחד אנחנו חזקים!"

תמיד תומך בך

HKU CASE (מרכז לתמיכה אקדמית)

Hasan Kalyoncu University הקימה את "מרכז אקדמי תמיכה ועובדים" על מנת לספק לך יעיל אסטרטגיות תכנון הקריירה הזדמנויות תעסוקה.

תמיד גבוה יותר

כחלק מתוכניות הבוגרים שלנו במכונים למדעי החברה והמדעים, אנו מציעים הן תואר שני והן דוקטורט. תוכניות.

פיתוח רב-כיווני

התוכנית Hasan Kalyoncu University מאפשרת לתלמידים תואר כפול. לדוגמה, כאשר לומד כלכלה סטודנט יכול גם לקחת קורסים בניהול עסקים, פוטנציאליים עם תארים בכלכלה ומנהל עסקים. תוכנית "מינור" מאידך גיסא, מאפשרת לסטודנטים להירשם לקורסים ממחלקות שונות, ובכך להגדיל את הידע שלהם בתחומים הרצויים.

לקבלת חיים בריאים

צוות ותלמידים יכולים ליהנות ממגוון של הזדמנויות ספורטיביות באתר, הן בזמנם החופשי והן באמצעות פעילויות מאורגנות. ההשתתפות מעודדת כתרומה חשובה לבריאותנו הגופנית ולרווחתנו הנפשית.

בקמפוס שלנו יש כיום מגרשי כדורגל פוטבול, כדורסל, כדורעף וטניס, ומתקני טניס שולחן. בהמשך מתוכננים גם אולם ספורט, בריכת שחייה חיצונית ובריכת שחייה מקורה, ומסלול גולף. עם השלמת הכושר המוצע יהיה תכונה; חוג התעמלות, סקווש, קיר טיפוס מלאכותי, חדר כושר אישי, קפיטריה, חנויות, חדרי עיסוי וסאונה.

כמו כן, הוא חוזה כי פיתוח ספורט קורסים, בכל המתקנים הנ"ל, יתקיים עבור סטודנטים וצוות.

מיקומים

גזיאנטפ

כתובת
Hasan Kalyoncu University
27100 גזיאנטפ, גזיאנטפ, טורקיה