קרא את התיאור הרשמי

הפקולטה לרוקחות

הפקולטה לרוקחות זוכה להכרה רחבה בתחום המדע התרופות בגלל ההוראה שלהם מעולה, מחקר ופעילות כלכלית, הן בהונגריה והן בחו"ל. במוסדות של הפקולטה בטווח מחקר עיקרי מרקחת. הסטודנטים המסיימים את לימודיהם כאן הם מומחים נחשקים מוכשרים.

היום באוניברסיטת Semmelweis חל על קורסים שתי שפות זרות גרמנית ואנגלית כפי ייחודי בעולם. רוכש התעודה אל ההונגרי, אנגלית ותוכניות גרמניות יש את האפשרות שהם יכולים לעסוק במקצוע שלהם במדינות האיחוד האירופיות בתנאים מסוימים מחוץ לאירופה.

התוכנית משמשת מרקחת אימונים יש את הידע המדעי והרפואי ברמה גבוהה של אנשי מקצוע מיומנים. אחד רוכש ידע בסיסי לגבי ייצור לתרופות, בקרת סמים, לוגיסטיקת סמים, מידע למרכז לרפואה (מכירות ייעוץ), והשתתפות במחקר ביולוגי וכימי, סחר בסמים בעסק של רשויות בריאות. ההכשרה מכינה אותם עבור המשימות החדשות בעתיד הרחוק של בית מרקחת.

בשל סגל ההוראה מוכשרים, Semmelweis אוניברסיטת הפקולטה לרוקחות נהנו. זה הוביל את השיעור הגבוה ביותר של סגל אקדמי בפקולטה לרוקחות.

בפקולטה מחקר מדעי משמעותי מרקחת מתנהל על כל המגרש של בית המרקחת. משימות אלה מנוהלות על ידי ששת מוסדות הפקולטה פי המומחיות שלהם. זו נתמכת על ידי שיתוף פעולה הדוק עם חברות תרופות ההונגריות, קבוצות מחקר אקדמיות וקבוצות מחקר אחרות של אוניברסיטות מקומיות או זרים. תיק המחקר של עסקות סגל עם העיצוב, הסינתזה ובידוד של מולקולות תרופה פוטנציאליות כמו גם זיהוי המבנה שלהם וניתוח מבני נחקר. התרופתי במבחנת שיטות vivo חשוב לא פחות. ישנם גם גורמים אחרים, כגון:

  • פרמקוקינטיקה וחילוף החומרים,
  • חקירת בטיחות תרופה,
  • מינון טפסי תכנון וגיבוש
  • מחקר שמטרתו פיתוח של תעסוקה טיפולית חדשה
  • ומחקרים מתודולוגי, שמטרתו למדוד את האפקטיביות של טיפולים תרופתיים ולשפר.

הסגל עשה ניסיון משמעותי בתחום החיפוש ופיתוח של אפקט שנוצר אורגני סינטטי פירושו, כמו גם האינטראקציה שלהם עם ביומולקולות. הפיתוח של תרופות כאלה מוביל את תהליך הריפוי האישי נתמך. תוצאה זו מתקבלת מן הגנום האנושי ובצעה עם שיטות בלתי פולשניות. (זה נקרא רפואה אישית) בשל דעת הקהל העולמית עבור המועסקים על מחקר סגל, מלון אטרקטיבי מוצע כאן בארגונים קונסורציום מקומיים וזרים מצוינים. המחקר גם להחמיר את התחרותיות ולקדם את המגעים השיתופיים.

הדרכה התרופות באוניברסיטת Semmelweis בבודפשט מסתכל אחורה על היסטוריה של מאות שנים.

התוכניות מועברות ב:
גֶרמָנִיָת

מוסד לימודים זה גם מציע:

Master

Semmelweis University Faculty of Pharmacy

קורסי שפה זרה מוצעים בפקולטה לרוקחות באוניברסיטת Semmelweis של בודפשט מאז 1989 מספטמבר 2011, תוכנית לימודים בשפה הגרמנית הוצג. נלמד בהתאם לסטנדרטים בינלאומיים ואת תעודת מ ... [+]

דוברי גרמנית תואר מרקחת בבית Semmelweis אוניברסיטת בודפשט

בבית הפקולטה לרוקחות בבית Semmelweis אוניברסיטת בודפשט קורסי שפה זרה מוצעות מאז 1989 מספטמבר 2011, תוכנית לימודים בשפה הגרמנית הוצג. נלמד בהתאם לסטנדרטים בינלאומיים ואת תעודת מוכרת ברחבי אירופה. הזדמנות ייעוץ גרמנית נגישה לתלמידים גרמנים בכל הזמנים. המחקר מניח האוניברסיטה בכלל.

המחקר נערך על ידי בתוקף הלימודים באוניברסיטה Semmelweis, אלא גם לוקח בחשבון את הדרישות של תקנות רישוי גרמנית עבור הרוקחים (Aappo) ברובו.... [-]

הונגריה Budapest
הרשמה פתוחה
גֶרמָנִיָת
תכנית מלאה
10 סמסטרים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית

Welcome to Semmelweis University!