קרא את התיאור הרשמי

מה צריך רופא או פסיכולוג קליני של מחר לעשות? אילו מחלות מגיעות אלינו באמצעות שינוי דמוגרפי? כיצד רפואה אישית, היי-טק נשארת סבירה ואנושית?

Medizinische Hochschule Brandenburg תיאודור פונטנה ( MHB ) רואה MHB את הקמתה, כמו גם את נקודת המכירה הייחודית שלה בתגובה ספציפית לדרישות המשתנות של החברה שלנו על מערכת הבריאות בכלל ועל החינוך לרופא, לפסיכותרפיסטים, לפסיכולוגים קליניים ולאנשי מקצוע בתחום הבריאות בפרט.

מחוץ למדינה. בשביל הארץ.

בית Medizinische Hochschule Brandenburg תיאודור פונטנה ( MHB ) הוא אוניברסיטה מוכרת של המדינה בחסות העירייה והמלכ"ר. זה מייצג מושגים הוראה חדשנית, כמו גם את האחדות של מחקר, הוראה וטיפול בחולה. עם שלושת בתי החולים האוניברסיטאיים רופינר קליניקן , Stadtisches Klinikum ברנדנבורג ועמנואל קליניקום ברנאו , מרכז הלב ברנדנבורג וכיום יותר מ -20 מרפאות שיתוף וכ -100 שיטות הוראה, אנחנו bundle מבוססי מדע ידע מוכווני תרגול למחקר של דור חדש של רופאים ופסיכולוגים.

מטרתה וטענתה המכוננת של אוניברסיטת ברנדנבורג למדעים יישומיים היא להקים חינוך מודרני ומעשי, ליברלי והוליסטי, העומד בדרישות המקצוע העתיק. עם ההסמכה והחינוך של רופאים ופסיכולוגים מוכשרים מבחינה טכנית, אנושית ותרבותית, אנו רוצים לתרום תרומה פעילה לפתרון הבעיות הנוכחיות ולטיפול הטוב ביותר בחולה. בברנדנבורג. ומעבר לכך.

בית Medizinische Hochschule Brandenburg רואה את עצמו כאוניברסיטה ציבורית מוכווני רווחה, עם מעגל ייחודי של עיריות, בתי חולים ודיאקונרים. על רקע הדחף המכונן שלנו ועל בסיס מטרתנו, אנחנו רוצים להיות ולהפוך לאוניברסיטה, שמעזה לעשות משהו אמיץ בהוראה ובמחקר, מפרצת באומץ דרך חדשה וכחלוץ בחינוך פותרת שאלות חברתיות דחופות. ואנחנו רוצים להיות ולהפוך לאוניברסיטה זה נותן מקום לפיתוח כישרון ופיתוח האישיות.

אוניברסיטה השואפת לפוטנציאל הפיתוח היחידני של כל אדם המקדם ודורש זאת. אוניברסיטה המוכיחה את יכולתה ללמוד, לחדש ולהתייחס שוב ושוב למשימות עתידיות. אוניברסיטה שלא רק נהנית מלימודים אלא גם מלמדת, עובדת ומחקרת. ואחרון אחרון חביב: אוניברסיטה, שבמבנה צדקה-צדקה ובמעגל השותפים המיוחד שלה מעיירות, בתי חולים ודיאקוניה, רוצה לתרום תרומה לטיפול רפואי בארץ, לעתיד הבריאות ולשינוי חברתי.

רפואה ופסיכולוגיה עם לב, יד ומוח

במחקר, ההתמקדות היא על התרופה של ההזדקנות, הכוללת את כל התהליכים, המנגנונים והשינויים המתרחשים כחלק מתהליך ההזדקנות, מה שמוביל למחלות או מגבלות של הגוף או הנפש הדורשים אבחון רפואי, טיפול או מניעה.

מחד גיסא, התפיסה העצמית האקדמית MHB מבוססת על ממצאי מחקר בסיסי, אך מצד שני היא מכוונת גם כלפי רפואה הוליסטית, הומניסטית, אישית ומשולבת ופסיכולוגיה עם לב, יד ומוח, שבה האדם, הפיזי, החברתי והפסיכולוגי המיקום הוא מרכזי ולא רק במקרה הרפואי או האספקה ​​טכנית.

רופינר קליניקן, Stadtische Klinikum בברנדנבורג על האבל ואת עמנואל קליניקום ברנאו מרכז הלב ברנדנבורג לשמש מרפאות באוניברסיטה להבטיח עם הפרופסורים שלהם הקשר ההדוק בין מחקר, הוראה טיפול בחולה. מרפאות שיתוף פעולה והוראת הוראה, כמו גם מספר שותפי פעולה ידועים מתחומי הבריאות, הפוליטיקה והמדע, מעורבים באופן פעיל.

מדינת ברנדנבורג הייתה בעבר שטח הקרקע היחיד שלא היה לו סגל רפואי פרטי, ובו לא הוצע חינוך עצמאי לרופא. עם הקמתה של MHB הפער הזה ייסגר בהדרגה. בכל שנה יפתחו 48 סטודנטים לרפואה, 42 סטודנטים לתואר ראשון ושני סטודנטים לתואר שני בפסיכולוגיה קלינית ופסיכותרפיה.

עם תכנון של תוכניות לתואר נוסף בתחומים רפואיים ופסיכולוגיים (כגון פסיכותרפיה, טיפול יצירתי ומקצועות בריאות אחרים), פיתוח נוסף של MHB לאוניברסיטה לרפואה ומדעי הבריאות בברנדנבורג הוא פרספקטיבה עתידית פוטנציאלית.

התוכניות מועברות ב:
גֶרמָנִיָת

מוסד לימודים זה גם מציע:

Medizinische Hochschule Brandenburg Theodor Fontane
כתובת
Medizinische Hochschule Brandenburg Theodor Fontane Referat für Studienangelegenheiten Fehrbelliner Straße 38
16816 Neuruppin, Brandenburg, גרמניה
Website
טלפון
+49 3391 3914210