קרא את התיאור הרשמי

Charité – University of Medicine Berlin

Charité הוא אחד מבתי החולים האוניברסיטאים הגדולים באירופה. כל הטיפול הקליני, המחקר וההוראה שלנו מועברים על ידי רופאים וחוקרים ברמה הבינלאומית הגבוהה ביותר. שרייט טוען בגאווה ליותר ממחצית מכלל זוכי פרס נובל גרמנים בפיזיולוגיה או ברפואה, כולל אמיל פון Behring, רוברט קוך ופול ארליך. Charité ידועה בינלאומית בזכות מצוינותה בהוראה והדרכה.

121289_121083_about-us-medical-neurosciences_460x337.jpg

מדעי המוח הרפואיים מתמקדים במחקר תרגומי. המטרה העיקרית היא לגשר על הפער בין ההצלחות בספסל לטיפול ליד המיטה. אנו משלבים מחקר מעבדה בסיסי והקליניקה מבחינת סגל, סטודנטים, תכני קורס ותשתיות. התוכנית מכסה את רוחב מדעי המוח הנוירוביולוגיה המולקולרית וכלה במחלות קוגניציה ונוירווסקולריות.

התוכנית מעודדת את הסטודנטים לפתח איש מקצוע משל עצמם, ומציע מגוון הרצאות בחירה והזדמנויות לסיבוב במעבדה בשילוב עם עיצוב תוכניות פיתוח אינדיבידואליות. כתוצאה מכך, התלמידים פיתחו מגוון פרויקטים ופעילויות, כגון עלון CNS על ידי סטודנטים, תרומה לטרדות מדע, נסיגות מאורגנות בעצמן, קבוצות ייעוץ לפיתוח התוכנית ורבות אחרות.

121288_121084_4844_460x337.jpg

מיקום האוניברסיטה

ברלין היא בירת גרמניה מרגשת וצבעונית, המושכת אליה אנשים מרחבי העולם. כמקום חם למדע, ברלין היא בית של 13 אוניברסיטאות כולל Humboldt-Universität zu Berlin ו- Freie Universität Berlin. Charité - Universitätsmedizin Berlin היא הפקולטה לרפואה של שתי האוניברסיטאות היוקרתיות הללו. בנוסף, מגוון מרכזי מחקר שאינם אוניברסיטאיים מבוססים כאן כמו מרכז מקס דלברוק לרפואה מולקולרית, מכון מקס פלאנק להתפתחות אנושית, מרכז המחקר לייבניץ לפרמקולוגיה מולקולרית ומכון מקס פלאנק לביולוגיה זיהומית.

התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

MSc

Charité – University of Medicine Berlin

תכנית המאסטר מכסה את רוחב מדעי המוח החל מנוירוביולוגיה מולקולרית ותאית ועד מדעי המוח הקוגניציה. מכיוון שהתכנית מתמקדת במחקר תרגומי, הבאת ממצאים מהספסל לצד המיטה, ניתן דגש ... [+]

תיאור / תוכן

תכנית המאסטר מכסה את רוחב מדעי המוח החל מנוירוביולוגיה מולקולרית ותאית ועד מדעי המוח הקוגניציה. מכיוון שהתכנית מתמקדת במחקר תרגומי, הבאת ממצאים מהספסל לצד המיטה, ניתן דגש מיוחד להיבטים פתולוגיים של נוירופיזיולוגיה ומדעי המוח הקליניים.

הדגשת חשיבותם של כישורים ניסיוניים מעשיים, הכשרת מעבדות מעשית כולל עבודת מוסמך מהווה 50% מהתוכנית. עבור מודולי התיאוריה, שליש מהזמן מוקדש להוראה בכיתה ושני שליש מהזמן מוקצה ללימוד עצמי.... [-]

גרמניה ברלין
אוקטובר 2020
אנגלית
תכנית מלאה
4 סמסטרים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
כתובת
Charité — Universtätsmedzin Berlin Charitéplatz 1
10117 ברלין, ברלין, גרמניה