קרא את התיאור הרשמי

ש קרל Remigius הספר לרפואה מאמן את אנשי מקצוע ומנהלים כי יש צורך בתעשיית הבריאות. בשאר האתרים ב פרנקפורט, המבורג, Idstein, קלן ומינכן, יש לנו ראשון- ו קורסים לתואר שני במשרה מלאה ו במשרה חלקית. על ידי והבוגרים שלנו מאובטחים ולפתח את הרמה הגבוהה של שירותי בריאות בגרמניה, אנו במשותף לקחת אחריות חברתית.

הפילוסופיה שלנו

יחד עם הבוגרים שלנו, אנו מניחים אחריות חברתית. זה בא להבטיח המטרה שלנו, את הרמה הגבוהה של שירותי בריאות בגרמניה ולהתפתח. בשביל זה אנחנו עושים בבית הספר קרל Remigius הרפואי תכליתיים צופים פני עתיד מומחים והמנהלים מ, אשר יש צורך דחוף בענף.

כשותף חינוך אסטרטגי עבור חברות הבריאות בנושאי HRM פיתח קארל Remigius הספר לרפואה רעיונות חדשניים הכשרה מתאימה עבור ענפי משק רפואי, בריאות וטיפוליים. אלה הם התוצאה של דיאלוג מתמשך עם מקבלי החלטות מגופים מובילים בתעשייה. על רקע שינוי דמוגרפי וקידמה טכנולוגית, אנו מנתחים את הצרכים של שוק העבודה גדל בריאות. התוצאות כלולות בתוכניות הלימוד שלנו.

הבוגרים שלנו ערוכים האורינטציה המעשית הגבוהה במחקר על האתגרים של השוק, הם עובדים חדשים, בתחומים מקצועיים רלוונטיים לתפקידי ממשק חשובים. סטודנטים מקצוענים ליצור את קרל Remigius הספר לרפואה עם התפתחות כישורים המתאימה, בסיס מהלך הקריירה הבא שלהם. אתה לקחת אחריות וניהול, לשלוט פרויקטים חשובים בתחום המתח בין בריאות וכלכלה, או למלא תפקיד חשוב בניהול השינוי.

הקורסים של הספר לרפואה קרל Remigius יש גישה בינתחומית והוליסטית; כך הם עומדים בדרישות הכרחיות כדי להיות נפגש על ידי אנשי מקצוע בתחום בריאות. המדריכים שלנו הם מתרגלים מנוסים, מגיעים מאזורים שונים של סקטור בריאות ובכך להעלות את המודעות של גישות שונות ונקודות מבט.

קורסי מיקומים

כמחווה הולדתו של שמו שלנו פרנקפורט הוא הגדול לפי מספר מיקום קורסים. עוד הם בערים המבורג, קלן ומינכן וכן Idstein im Taunus. לפיכך, אנו ממוצבים טוב מאוד בגרמניה. ב -18 במרץ 2016 מתחיל הספר לרפואה קרל Remigius עם שבעה קורסים:

  • סיוע רופא (B.Sc., במשרה מלאה)
  • בריאות וסיעוד (B.Sc., כפול)
  • ניהול בריאות למקצועות הבריאות (B.Sc, במשרה חלקית)
  • חינוך רפואי (BA, במשרה חלקית)
  • מנהיגות וניהול בבריאות וסעד (MA, במשרה חלקית) טיפול רב תחומי ברפואת ילדים (M.Sc., במשרה חלקית)
  • נטורופתיה ורפואה משלימה רפואה (M.Sc., במשרה חלקית)
התוכניות מועברות ב:
  • גֶרמָנִיָת

מוסד לימודים זה גם מציע:

BSc

Carl Remigius Medical School

סיוע הרופא כמובן (B.Sc) הוא בגרמניה חדשה, חלופה אטרקטיבית לבית הספר לרפואה. התכנית הראשונה מתאימה לך לממש פעילות רפואית שהואצלה. אז שאתה חוליה חשובה עבור אנשי מקצוע המעור ... [+]

סיוע הרופא כמובן (B.Sc) הוא בגרמניה חדשה, חלופה אטרקטיבית לבית הספר לרפואה. התכנית הראשונה מתאימה לך לממש פעילות רפואית שהואצלה. אז שאתה חוליה חשובה עבור אנשי מקצוע המעורבים בטיפול בחולה, להגביר את היעילות של תהליכים בבתי חולים לתרום תרומה משמעותית בהקשר של אבטחת איכות.

המחקרים משך הפעילות: 8 סמסטרים Baseline: ספטמבר תואר: בוגר במדעים

האימון הכללי עם מומחיות רפואית נרחבת ומיומנויות מעשיות יאפשר לכם לעבוד בתחומים רפואיים שונים. תחומי היישום נמצאים למשל בבתי חולים מרפאות, מרפאות, מרכזים רפואיים, מרכזים רפואיים ומתקני אשפוז אחרים. כעוזר רופא הם מוקצים השירות הרפואי, באחריות העליונה של הרופא נותרת ללא שינוי.... [-]

גרמניה פרנקפורט מינכן המבורג אידשטיין קלן  + 2 יותר
אוקטובר 2019
גֶרמָנִיָת
תכנית מלאה
8 סמסטרים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית