קרא את התיאור הרשמי

הפוך Implantologist עם קורסים להשתלות מעשיים.

למד במחנות אימונים אינטנסיביים, הידע המומחה של רפואת שיני השתל המודרנית ביותר. קח המושגים הטיפוליים ההזדמנות שלכם לטיפול שתל בחולים שלך בהצלחה לתכנן וליישם.

בפועל פור

ההשתתפות במחנות שלנו לומדת על ידי תרגול. הדגש הוא על הכשרה מעשית הוא חי על מטופלים. הם מושתלים באופן עצמאי תוך הונחו על ידי מנתח מנוסה נתמכת.

יכולת

אל תחכו עוד! שם הידע התיאורטי שלך ישירות לפעולה. באמצעות התנסות פעילה מומחיות ביטחון בהתמודדות עם מטופלים, אתה יכול להתחיל מיד אחרי הקורס שלך.

עד תאריך

לא משנה מה רמת הניסיון שאתה מקבל! למד את שיטות כירורגיות האחרונה מהר יותר מאשר אי פעם בעבר ואתה מסכים בשום פנים מומחים להשתלות זמן.

התייעצות

הם פועלים באופן עצמאי בצוותים קטנים היא לוותה מנתח מנוסה. כדי לרכוש את אמונו וללמוד הכל - מהבסיס טכנולוגיית מאסטר.

התוכניות מועברות ב:
גֶרמָנִיָת

מוסד לימודים זה גם מציע:

קורס

Cézanne Dental

הצהרת המדיניות של כנס הקונצנזוס של implantology, איגוד חברות מדעיות בגרמניה, מדגישה את החשיבות של implantology האוראלי ברפואת השיניים מודרניות. ... [+]

7 מודולים להצלחת בפועל שלך! תפוסה בנפרד או בחבילה!

הצהרת המדיניות של כנס הקונצנזוס של implantology, איגוד חברות מדעיות בגרמניה, מדגישה את החשיבות של implantology האוראלי ברפואת השיניים מודרניות. כאן, המגמה היא ברורה: מספר טיפול שיניים שתל גדל מדי שנה בגרמניה על ידי 10-15%, לבד 2012 היו 1 מיליון שתלים מוכנסים בגרמניה; חולה יותר ויותר ליידע את עצמך על שיטה זו, המחייבת טיפול מתאים מסיבות פונקציונליות ואסתטיות. המודעות הגוברת של האוכלוסייה כדלקמן מגמה זו מתחזקת אותו.... [-]

גרמניה Berlin
תכנית מלאה
בקמפוס
למידע נוסף באנגלית
כתובת
Kurfürstendamm 119
10711 Berlin, Berlin, גרמניה
טלפון
undefined