David Tvildiani Medical University

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

אודות DTMU

David Tvildiani Medical University היא David Tvildiani Medical University הלא ממשלתית הראשונה באזור; המשימה שלנו היא לספק השכלה גבוהה ברפואה המבוססת על מדע ושיטות עבודה בינלאומיות הטובות ביותר. אנו מאמינים שאנשים משכילים עוזרים להעלות את מודעות החברה, להרוס סטריאוטיפים וליצור חופש בחברה המבוססת על מוסר ועצמאות אינטלקטואלית. אנשים נאורים מפחיתים את העוני, מגדילים את הנגישות והיעילות של הבריאות בעולם, דואגים לסביבה ויחד הם יוצרים רווחה משותפת.

תוכנית MD

תוכנית ה- MD לשנתיים מחולקת לשלושה שלבים:

 • מדעי הרפואה הבסיסיים (2.5 שנים);
 • מדעים קליניים (2.5 שנים) ו-
 • פקידות קלינית (שנה).

המבנה והפורמט של תכניות הלימודים של MD ומערכת ניהול ההוראה הם מקוריים, המחזיקים בזכויות יוצרים. הם תוכננו במיוחד כדי להגביר את היעילות וההבנה של תהליך הלמידה: מודולים משולבים בסיבובים מוכווני מערכת. שנת לימודים אקדמית מורכבת מ -40 שבועות הדרכה (240 ימי הדרכה) המחולקים לשני ימי עיון וסתיו של 20 שבועות. הסמסטרים מופרדים על ידי חגים. בהתבסס על ECTS (מערכת העברת אשראי וצבר אירופה) 30 נקודות זכות מצורפות לעומס העבודה של כל סמסטר בן 20 שבועות. כך, שנה אקדמית אחת כוללת 60 נ"ז; אשראי אחד שווה 30 שעות עבודה, כאשר 16 שעות הן שעות מגע ו 14 שעות מיועדות לעבודה עצמאית של התלמיד. תהליך הלמידה מתנהל 6 ימים בשבוע, 4 שעות ביום. כל סיבוב מסתיים במבחן מורכב - חידון. הערכת הידע של התלמידים מתבצעת על ידי בדיקות מבוססות מחשב המבטיחות אובייקטיביות מקסימאלית.

130356_5.JPG

תוכנית MD מוכוונת מערכת עם e-PBL

מאז 2014-2015, תוכנית MD חדשה בפורמט "למידה מבוססת בעיות" (PBL) הוסמכה ב- DTMU. התוכנית פותחה במסגרת פרויקט אוניברסיטת ERASMUS - "הקמת הרשת העל-אזורית של המרכזים הלאומיים בחינוך לרפואה המתמקדת ב- PBL ובחולים וירטואליים". משך התוכנית הוא 6 שנים ומורכב מ 376 נ"ז. מתודולוגיית הוראה חדשה - בעיה (מקרה חולה, תרחיש) למידה מבוססת מיושמת בהוראת מדעי הרפואה הבסיסית (תיאורטית), שתסייע ב:

 • לימוד מדעי הרפואה הבסיסיים בהקשר,
 • עלייה במוכנות לשלבי הלימוד הבאים (שלב קליני בתוכנית, תכניות לתארים מתקדמים / תושבות) ותרגול רפואי.

130355_7.JPG

מדוע לבחור DTMU

 • ניסיון של למעלה משלושים שנה בהכשרת אנשי מקצוע בתחום הרפואה המיומנים ביותר
 • תכנית הוראה ייחודית העומדת בתקנים בינלאומיים מודרניים
 • למעלה מ- 200 מבוגרינו עובדים כאנשי מקצוע מובילים בתחום הרפואה בכמה מהמרפאות הטובות בעולם
 • מפרט תוכנית ההוראה ב- DTMU מאפשר לתלמידים לעבור את בחינות התושבות לפני סיום הלימודים.
 • הכשרה קלינית שנערכה בבתי החולים הטובים ביותר עם הסמכת JCI
 • תמיכה כספית בבחינות רישוי בינלאומיות עבור התלמידים הטובים ביותר
 • שיפור מתמיד באיכות המחקר והניהול
 • תמיכה מלאה של סטודנטים וצוות אקדמי על מנת למצות את הפוטנציאל שלהם

סילבוס מבוסס USMLE

תכנית ההוראה ב- DTMU מורכבת בהתאמה מלאה לסטנדרטים בארה"ב. זה מועיל ביותר עבור אותם סטודנטים שמתכוונים להמשיך בקריירה שלהם בארצות הברית. בנוסף שיעורי האימון של USMLE נערכים ב- DTMU שהם ללא עלות לחלוטין.

הכרה ברחבי העולם

במהלך היסטוריה של 30 שנה, DTMU הצליחה לקבל הכרה מארגונים בינלאומיים כמו ארגון הבריאות העולמי (WHO), WFME (הפדרציה העולמית לחינוך רפואי), ECFMG (נציבות חינוך לבוגרי רפואה זרה), MCI (רפואה עולמית לחינוך רפואי) מועצת הודו) ורבים אחרים. לאחרונה DTMU הפכה לחלק מ- EQAR (רישום אבטחת איכות אירופאי להשכלה גבוהה). כל זאת, יחד עם כמות הידע והכישורים העצומים שתוכנית ההוראה שלנו מעניקה לבוגרינו מאפשרת להם להמשיך בקריירה שלהם במוסדות הרפואה המובילים בעולם. נכון לעכשיו, ל- DTMU מאות בוגרים העוסקים ברפואה ברמה הגבוהה ביותר בעולם.

130357_4.jpg

קמפוס האוניברסיטה

התוספת החדשה ביותר ל- DTMU היא קמפוס Rustavi שנבנה לאחרונה ומציע גם תנאים מעולים ללמידה, מחקר ופנאי. ממוקם בפרבר השלום של טביליסי, הוא מצויד בסטנדרטים המודרניים הגבוהים ביותר ומספק אירוח בר השגה לסטודנטים הזרים של DTMU.

חיי סטודנטים תוססים ומעניינים

 • ל- DTMU ארגוני סטודנטים מרובים שמטרתם לספק תמיכה בכל תחומי חיי הסטודנטים. ההשתתפות בכנסים מקומיים ובינלאומיים ובסמינרי מחקר מעודדת מאוד.
 • ב- DTMU יש גם מספר קבוצות ספורט המתחרות בהצלחה רבה בתחרויות מקומיות ובינלאומיות.

130353_3.jpg

מלגות

לכל סטודנט יש אפשרות לקבל מלגות של 25 עד 100% על סמך התוצאות האקדמיות. מוטבי המלגה, כמו גם הסכום, נקבעים על סמך תוצאות השנה הראשונה ללימודים.

תהליך קבלה קל ומהיר

עבדנו קשה כדי למזער את הביורוקרטיה ולהפוך את קבלת ה- DTMU ללא חלקה ומהירה. הסטודנטים שלנו אינם נדרשים לשלם דמי כניסה כלשהם ודרישות התיעוד הינן מינימליות.

שכר לימוד / דמי לינה

 • שכר הלימוד השנתי ב- DTMU הוא 8000 דולר
 • דמי הלינה השנתיים מתחילים כ 3000 דולר, (פנסיון מלא)

130354_6.jpg

מיקומים

טביליסי

כתובת
ლუბლიანას ქუჩა,2/6
0159 טביליסי, טביליסי, גאורגיה

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך