קרא את התיאור הרשמי

למה המלך של Online?

אותה איכות. אותו קריטריון אקדמי. נמסר בצורה גמישה.

King's College בלונדון מדורגת בין האוניברסיטאות היוקרתיות בעולם.

המחקר המוביל בעולם הוא בלב הגישה שלנו להוראה, וזה נכון גם לגבי הקורסים המקוונים שלנו.

הקורסים המקוונים שלנו נלמדים על ידי אותם אקדמאים מצטיינים כמו הקורסים שלנו בקמפוס - ההבדל היחיד הוא מצב גמיש של המשלוח. הלמידה מתרחשת בזמן ובמקום הנוחים ביותר לתלמידים שלנו.

הקורסים מתוכננים במיוחד לקהל מקוון, תוך שימוש במגוון פעילויות, כולל קטעי וידאו, חידונים מקוונים, פורומים לדיון, קריאות מקוונות של אמד.

הסטודנטים המקוונים של המלך נהנים מאותם משאבי סטודנטים ותמיכה לאורך כל לימודיהם, כולל גישה לשירותי ספריה, מיומנויות כתיבה אקדמיות, ייעוץ וייעוץ לקריירה.

סטודנטים מקוונים של המלך יש גם את ההזדמנות לשתף פעולה עם רשת של סטודנטים אחרים של המלך באינטרנט מכל רחבי העולם. עם סיום לימודיו, סטודנטים מקוונת של המלך להצטרף לרשת הבוגרים שלנו מחובר היטב ברחבי העולם.

המלך של דרגות מאוד workability בוגר יש שירות קריירה ייעודי כדי לעזור לתלמידים למצוא את נתיב הקריירה הנכון עבורם. בנוסף, השלמת קורס מקוון מדגים מיומנויות מעסיק מפתח כי הם ביקוש גבוה על ידי ארגונים ברחבי העולם.

על בית הספר למשפטים של דיקסון פון

בית הספר דיקסון פון למשפטים, קינג קולג 'בלונדון הוא אחד מבתי הספר למשפטים העתיקים ביותר באנגליה והכיר בעולם כאחד מעשרת בתי הספר המובילים בבריטניה למשפטים בעולם. בית הספר הוקם בשנת 1831 ויש לו תפקיד אינטגרלי בחייו של המלך מאז האוניברסיטה הוקמה לפני כמעט 200 שנה.

המלך כבר בשירות לחברה מאז הקמתה ואנחנו גאים להמשיך את המסורת עד עצם היום הזה. המחקר וההוראה שלנו עוסקים בכמה מהשאלות הדוחקות ביותר של זמננו הנוגעות לשוויון ולזכויות האדם, ההשלכות המשפטיות של שינויי האקלים, הגלובליזציה, היחסים הבינלאומיים, הסחר, התחרות והמימון הגלובאלי, עד כמה שם. חברי בית הספר למשפטים של דיקסון פון מייעצים לממשלות, משרתות עמלות וגופים ציבוריים ומועמדות לארגונים לאומיים ובינלאומיים, ומסייעות לעצב מדיניות ותרגול ארצית ובינלאומית.

הקורסים שלנו לתואר ראשון, לתואר שני ולמנהלים מתקיימים על ידי מומחיות המחקר שלנו. יש לנו קהילת סטודנטים תוססת העוסקת בפיתוח פרו-בונו, בפיתוח מקצועי ובפעילויות, לצד לימודי הליבה.

דיקן ההנהלה הנוכחי הוא פרופסור ג'יליאן דאגלס.

התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

MSc

King's College London Online

זה למידה מרחוק חדשני בריאות הציבור MSC, PG DIP, PG Cert מאפשר לך ליהנות מהוראה בעלת שם עולמי של קינג קולג 'לונדון בכל מקום שאתה. הקורס נלמד על ידי כמה מאנשי האקדמיה המובי ... [+]

זה למידה מרחוק חדשני בריאות הציבור MSC, PG DIP, PG Cert מאפשר לך ליהנות מהוראה בעלת שם עולמי של קינג קולג 'לונדון בכל מקום שאתה. הקורס נלמד על ידי כמה מאנשי האקדמיה המובילים בתחום בריאות הציבור בפקולטה למדעי החיים

הקורס נלמד באינטרנט 100%, כלומר אתה יכול לקדם את החינוך שלך בלי לקחת הפסקה מהעבודה או התחייבויות אחרות. ישנן שש נקודות כניסה לאורך כל השנה, ומאפשרות גמישות מרבית.

"הקורס מציע מגוון רחב של נושאים בתחום בריאות הציבור, מה שהופך אותו מתאים לאנשים ממגוון רחב של רקעים. למרות ההתמקדות במגוון נושאים, זה מדהים כמה ידע מעמיק אתה יכול להרוויח מכל מודול, ידע חיוני בעבודה היום יום שלי. "אן, סטודנט לתואר בריאות הציבור.... [-]

הממלכה המאוחדת לונדון
בקשת מידע
אנגלית
תכנית חלקית
2 - 6 שנים
מקוון
למידע נוסף באנגלית

King's College London Online

כתובת מיקום
Strand
London, אַנְגלִיָה, WC2R 2LS GB
מדיה חברתית