Glasgow Caledonian University - The School of Health and Life Sciences

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

אוניברסיטת גלזגו קלדוניאן היא אוניברסיטה ייחודית, כוללת ומבטיחה קדימה, אשר מחויבת למשימתה החברתית לקדם את הטובין המשותפים. הפכנו למרכז בינלאומי למצוינות בתחום ההשכלה הגבוהה, מקדם את יכולת ההעסקה ואת האזרחות הגלובלית בבוגרינו. אנו זוכים בפרסים על התמיכה והתחייבות שלנו לחוויית התלמיד, תוך מתן חדשנות באמצעות המחקר ברמה עולמית שלנו בתחומים מרכזיים של כוח. יש לנו מסורת של הרחבת הנגישות להשכלה גבוהה של אנשים מוכשרים ללא קשר לרקע שלהם, ואנו למנף את ההון האינטלקטואלי והחברתי שלנו לטובת הקהילות שאנו משרתים בסקוטלנד ובעולם.

אוניברסיטת גלאזגו קלדוניאן (GCU) היא אוניברסיטה תוססת, חדשנית ורב-פרסים שזכתה בפרס "טובת הכלל".

אנו שואפים לתרום לחברה באופן החיבוק עדיין הולך מעבר לתפקיד המסורתי של האוניברסיטה. GCU של מחויבות טובה משותפת הוא הביא לחיים נמסר על ידי סטודנטים ואנשי צוות ברחבי בתי הספר האקדמיים ומחלקות.

ברוכים הבאים לבית הספר לבריאות ומדעי החיים

בית הספר למדעי החיים ולמדעי החיים, אחד משלושת בתי הספר האקדמיים של היחידה לחקר ישראל, מאגד את המחלקות למדעי החיים, לפסיכולוגיה, לעבודה סוציאלית ולמדעי הבריאות של בנות הברית ולסיעוד ובריאות הקהילה.

עבודה בשיתוף עם הצוות שלנו, סטודנטים ובעלי עניין חיצוניים, בית הספר לבריאות ומדעי החיים יצרה חזון מאחד שנועד לענות על האסטרטגיה 2020 האוניברסיטה, הטבעת מצוינות, מעורבות ואנרגיה לכל היבט של החיים בבית הספר.

בית הספר שלנו מפגיש בין מחלקות מדעי החיים, הפסיכולוגיה, העבודה הסוציאלית ומדעי הבריאות של בנות הברית, סיעוד ובריאות הקהילה. שיתוף פעולה בין מחלקות מאפשר לבית הספר להציע מגוון חסר תקדים של תוכניות הוראה ואפשרויות אספקה ​​גמישות, מחקר, הדרכה בעמידה ושירותי ייעוץ בכל תחומי הבריאות, הרווחה והמדעי החיים.

בבית הספר יש יותר מ -280 אקדמאים, כולל פרופסורים, קוראים, עמיתים למחקר פוסט-דוקטורט ועוזרי מחקר. קיבלנו שביעות רצון מצטיינת של 93% בסקר הסטודנטים הארצי האחרון. יש לנו מעל 4000 תלמידים מכל רחבי העולם, כולל בריטניה, קנדה, מיאנמר, אינדונזיה, כווית, ערב הסעודית ובנגלדש. הם מהווים מרכיב חשוב ביותר בקהילה האקדמית שלנו.

אנו מחויבים לחינוך חדשני, מרתק ומקצועי לכל התלמידים שלנו. זה מונח על ידי שלנו ברמה עולמית מתקני מחקר מתקדמים. ההצלחה של המתודולוגיה שלנו הוא הפגינו על ידי שלנו מצטיין הסטודנטים הלאומי תוצאות.

מצוינות מחקרית

מצוינות בהוראה ובמחקר, אקדמאים מובילים, סביבת למידה תומכת ומעוררת במגוון רחב של תחומים - החל ביו-מזון ועד סיעוד.

המחקר שלנו

ב REF 2014, אנחנו מדורגים 20 העליון בבריטניה לבריאות מחקר בסטנדרטים המובילים בעולם ו בינלאומית מעולה. גלה על האקדמיה שלנו עטורת הפרסים וקהילה מחקר תוססת.

המתקנים שלנו

אנו מציעים לסטודנטים ולעסקים גישה למתקני למידה ומחקר מתקדמים בכל המחלקות שלנו.

המחלקות שלנו

נקודות החוזק של בית הספר לבריאות ומדעי החיים והמכון המשויך למחקר בריאות יישומי, הינם בתחום המומחיות המקצועית שלנו, מתן שירות רב-תחומי, והקפדה על סטנדרטים רגולטוריים הדורשים שותפויות עם הציבור, ארגונים.

המחויבות של בית הספר למצוינות ושיתוף פעולה מבטיחה שאנו נמצאים בחוד החנית של התואר הראשון, התואר הראשון, המחקר והידע, בהשראת רצון אישי וקבוצתי לתרום לשיפור הבריאות והרווחה.

בית הספר שלנו מציע מגוון רחב של ידע תיאורטי, מיומנויות תרגול והשתלמויות חינוכיות קהילתיות, על מנת להושיב את הספסל העסקי והמיטה, ולחזור לקהילה, ונתמך בהשקעה מתמשכת בעם ובמתקנים שלנו.

ביה"ס מורכב משלוש מחלקות שמתחלקות לקבוצות מקצועיות אקדמיות:

 • מחלקת סיעוד ובריאות קהילתית
 • המחלקה לפסיכולוגיה, עבודה סוציאלית ומדעי הבריאות של בנות הברית
 • החוג למדעי החיים

עיסוק קריירה אקדמית

המדיניות שלנו לתמיכה בעיסוק / קריירה אקדמית קלינית בכל התחומים היא בסיסית לבית הספר לבריאות ומדעי החיים. אלה מוטמעים במשימה שלנו כלפי החולה המשותף ומבוססים על מחויבותנו להבטיח שהפרקטיקה, הן הקלינית והן האקדמית, תניע את הלמידה שלנו ואת המחקר שלנו.

מטרתנו המתמשכת היא להקים את בית הספר שלנו כמרכז מצוינות ארצי ובעל מוניטין בינלאומי, עם קריירה אקדמית קלינית מחקר קריירה עיסוק קריירה אקדמית המהווים מרכיב מפתח בחזון זה.

אנשי האקדמיה הקלינית של בית הספר משלבים בהצלחה ידע קליני, מיומנויות, מחקר וחינוך באזור המומחים שלהם, כדי לסייע למטופלים / לקוחות וללומדים, ולשפר את אספקת השירותים.

באמצעות המחקר האקדמי הקליני שלנו קריירה ועיסוק בקריירה אקדמית, בית הספר לבריאות ומדעי החיים עוסק במחקר ובחינוך בעולם האמיתי על מנת לענות על דילמות אמיתיות בפועל ועל שאלות המועלות על ידי אלו הנמצאים בחזית השירות והטיפול. תרגול מניע את הלמידה והמחקר שלנו, והמחקר שלנו מספק ראיות המיושמות הלכה למעשה לטובת מטופלים / לקוחות, קהילות, שירותי בריאות ושירותי רווחה.

תמיכה קריירה אקדמית בפועל

המחקר האקדמי הקליני והעיסוק בחינוך אנשי אקדמיה מייצגים את כל הדיסציפלינות בבית הספר לבריאות ומדעי החיים, והם חברים בקבוצות מחקר מבוססות במכון למחקר בריאות יישומי, עם התשתית המשפיעה והמחקרית שלו. הם ממלאים תפקידים מרכזיים ביצירת שאלות מחקר חשובות מהפרקטיקה ובמעבדה כדי להבטיח שהראיות החדשות יוצרות ומשפיעות על מתן השירות, כמו גם על מדיניות הבריאות והחברה. בית הספר בפועל / קליני מחקר אקדמי מתרגלים ועוסקים בתחום החינוך אנשי אקדמיה בתחומים של:

 • הֲנָקָה
 • עבודה סוציאלית
 • פְּסִיכוֹלוֹגִיָה
 • פִיסִיוֹתֶרָפִּיָה
 • רפוי בעסוק
 • פודיאטריה
 • רדיולוגיה
 • מדעי הראייה - אופטומטריה, Orthopics
 • מחלקת עבודה

מיקומים

גלזגו

כתובת
Cowcaddens Road
G4 0BA גלזגו, סקוטלנד, הממלכה המאוחדת

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך

תכניות

BSc