קרא את התיאור הרשמי

אוניברסיטת גלזגו קלדוניאן היא אוניברסיטה ייחודית, כוללת ומבטיחה קדימה, אשר מחויבת למשימתה החברתית לקדם את הטובין המשותפים. הפכנו למרכז בינלאומי למצוינות בתחום ההשכלה הגבוהה, מקדם את יכולת ההעסקה ואת האזרחות הגלובלית בבוגרינו. אנו זוכים בפרסים על התמיכה והתחייבות שלנו לחוויית התלמיד, תוך מתן חדשנות באמצעות המחקר ברמה עולמית שלנו בתחומים מרכזיים של כוח. יש לנו מסורת של הרחבת הנגישות להשכלה גבוהה של אנשים מוכשרים ללא קשר לרקע שלהם, ואנו למנף את ההון האינטלקטואלי והחברתי שלנו לטובת הקהילות שאנו משרתים בסקוטלנד ובעולם.

אוניברסיטת גלאזגו קלדוניאן (GCU) היא אוניברסיטה תוססת, חדשנית ורב-פרסים שזכתה בפרס "טובת הכלל".

אנו שואפים לתרום לחברה באופן החיבוק עדיין הולך מעבר לתפקיד המסורתי של האוניברסיטה. GCU של מחויבות טובה משותפת הוא הביא לחיים נמסר על ידי סטודנטים ואנשי צוות ברחבי בתי הספר האקדמיים ומחלקות.

ברוכים הבאים לבית הספר לבריאות ומדעי החיים

בית הספר למדעי החיים ולמדעי החיים, אחד משלושת בתי הספר האקדמיים של היחידה לחקר ישראל, מאגד את המחלקות למדעי החיים, לפסיכולוגיה, לעבודה סוציאלית ולמדעי הבריאות של בנות הברית ולסיעוד ובריאות הקהילה.

עבודה בשיתוף עם הצוות שלנו, סטודנטים ובעלי עניין חיצוניים, בית הספר לבריאות ומדעי החיים יצרה חזון מאחד שנועד לענות על האסטרטגיה 2020 האוניברסיטה, הטבעת מצוינות, מעורבות ואנרגיה לכל היבט של החיים בבית הספר.

בית הספר שלנו מפגיש בין מחלקות מדעי החיים, הפסיכולוגיה, העבודה הסוציאלית ומדעי הבריאות של בנות הברית, סיעוד ובריאות הקהילה. שיתוף פעולה בין מחלקות מאפשר לבית הספר להציע מגוון חסר תקדים של תוכניות הוראה ואפשרויות אספקה ​​גמישות, מחקר, הדרכה בעמידה ושירותי ייעוץ בכל תחומי הבריאות, הרווחה והמדעי החיים.

בבית הספר יש יותר מ -280 אקדמאים, כולל פרופסורים, קוראים, עמיתים למחקר פוסט-דוקטורט ועוזרי מחקר. קיבלנו שביעות רצון מצטיינת של 93% בסקר הסטודנטים הארצי האחרון. יש לנו מעל 4000 תלמידים מכל רחבי העולם, כולל בריטניה, קנדה, מיאנמר, אינדונזיה, כווית, ערב הסעודית ובנגלדש. הם מהווים מרכיב חשוב ביותר בקהילה האקדמית שלנו.

אנו מחויבים לחינוך חדשני, מרתק ומקצועי לכל התלמידים שלנו. זה מונח על ידי שלנו ברמה עולמית מתקני מחקר מתקדמים. ההצלחה של המתודולוגיה שלנו הוא הפגינו על ידי שלנו מצטיין הסטודנטים הלאומי תוצאות.

מצוינות מחקרית

מצוינות בהוראה ובמחקר, אקדמאים מובילים, סביבת למידה תומכת ומעוררת במגוון רחב של תחומים - החל ביו-מזון ועד סיעוד.

המחקר שלנו

ב REF 2014, אנחנו מדורגים 20 העליון בבריטניה לבריאות מחקר בסטנדרטים המובילים בעולם ו בינלאומית מעולה. גלה על האקדמיה שלנו עטורת הפרסים וקהילה מחקר תוססת.

המתקנים שלנו

אנו מציעים לסטודנטים ולעסקים גישה למתקני למידה ומחקר מתקדמים בכל המחלקות שלנו.

המחלקות שלנו

נקודות החוזק של בית הספר לבריאות ומדעי החיים והמכון המשויך למחקר בריאות יישומי, הינם בתחום המומחיות המקצועית שלנו, מתן שירות רב-תחומי, והקפדה על סטנדרטים רגולטוריים הדורשים שותפויות עם הציבור, ארגונים.

המחויבות של בית הספר למצוינות ושיתוף פעולה מבטיחה שאנו נמצאים בחוד החנית של התואר הראשון, התואר הראשון, המחקר והידע, בהשראת רצון אישי וקבוצתי לתרום לשיפור הבריאות והרווחה.

בית הספר שלנו מציע מגוון רחב של ידע תיאורטי, מיומנויות תרגול והשתלמויות חינוכיות קהילתיות, על מנת להושיב את הספסל העסקי והמיטה, ולחזור לקהילה, ונתמך בהשקעה מתמשכת בעם ובמתקנים שלנו.

ביה"ס מורכב משלוש מחלקות שמתחלקות לקבוצות מקצועיות אקדמיות:

 • מחלקת סיעוד ובריאות קהילתית
 • המחלקה לפסיכולוגיה, עבודה סוציאלית ומדעי הבריאות של בנות הברית
 • החוג למדעי החיים

עיסוק קריירה אקדמית

המדיניות שלנו לתמיכה בעיסוק / קריירה אקדמית קלינית בכל התחומים היא בסיסית לבית הספר לבריאות ומדעי החיים. אלה מוטמעים במשימה שלנו כלפי החולה המשותף ומבוססים על מחויבותנו להבטיח שהפרקטיקה, הן הקלינית והן האקדמית, תניע את הלמידה שלנו ואת המחקר שלנו.

מטרתנו המתמשכת היא להקים את בית הספר שלנו כמרכז מצוינות ארצי ובעל מוניטין בינלאומי, עם קריירה אקדמית קלינית מחקר קריירה עיסוק קריירה אקדמית המהווים מרכיב מפתח בחזון זה.

אנשי האקדמיה הקלינית של בית הספר משלבים בהצלחה ידע קליני, מיומנויות, מחקר וחינוך באזור המומחים שלהם, כדי לסייע למטופלים / לקוחות וללומדים, ולשפר את אספקת השירותים.

באמצעות המחקר האקדמי הקליני שלנו קריירה ועיסוק בקריירה אקדמית, בית הספר לבריאות ומדעי החיים עוסק במחקר ובחינוך בעולם האמיתי על מנת לענות על דילמות אמיתיות בפועל ועל שאלות המועלות על ידי אלו הנמצאים בחזית השירות והטיפול. תרגול מניע את הלמידה והמחקר שלנו, והמחקר שלנו מספק ראיות המיושמות הלכה למעשה לטובת מטופלים / לקוחות, קהילות, שירותי בריאות ושירותי רווחה.

תמיכה קריירה אקדמית בפועל

המחקר האקדמי הקליני והעיסוק בחינוך אנשי אקדמיה מייצגים את כל הדיסציפלינות בבית הספר לבריאות ומדעי החיים, והם חברים בקבוצות מחקר מבוססות במכון למחקר בריאות יישומי, עם התשתית המשפיעה והמחקרית שלו. הם ממלאים תפקידים מרכזיים ביצירת שאלות מחקר חשובות מהפרקטיקה ובמעבדה כדי להבטיח שהראיות החדשות יוצרות ומשפיעות על מתן השירות, כמו גם על מדיניות הבריאות והחברה. בית הספר בפועל / קליני מחקר אקדמי מתרגלים ועוסקים בתחום החינוך אנשי אקדמיה בתחומים של:

 • הֲנָקָה
 • עבודה סוציאלית
 • פְּסִיכוֹלוֹגִיָה
 • פִיסִיוֹתֶרָפִּיָה
 • רפוי בעסוק
 • פודיאטריה
 • רדיולוגיה
 • מדעי הראייה - אופטומטריה, Orthopics
 • מחלקת עבודה

התוכניות מועברות ב:
 • אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

BSc

Glasgow Caledonian University - The School of Health and Life Sciences

לימוד אורתופטיקה הוא מעניין ומאתגר והזדמנויות תעסוקה מצוינות. ההסמכה מוכרת ברחבי העולם. ... [+]

Orthoptists הם אנשי מקצוע בריאות בעלי מקצוע המתמחים באבחון וניהול מגוון רחב של תנאי העין.

הבנת העין ותפקיד המוח בחוויה החזותית הוא המפתח לעבודה האורתופטית. אורטופטיסטים עובדים בטיפול ובניהול של חולים עם התפתחות ירודה של ראייה ותנאים הכוללים פגיעה מוחית, סוכרת, שבץ, ראייה ירודה וגלאוקומה.

אורטופטיסטים עובדים בשיתוף פעולה הדוק עם אופתלמולוגים ואופטומטריסטים, כמו גם רופאי ילדים, נוירולוגים, מורים לילדים, מבקרים בריאותיים, אנדוקרינולוגים ואנשי מקצוע אחרים בתחום הרפואה המשולבת בטיפול רב-תחומי.... [-]

הממלכה המאוחדת גלזגו
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
4 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Glasgow Caledonian University - The School of Health and Life Sciences

תוכנית זו אושרה על ידי האגודה הבריטית של Chiropodists ו Podiatrists ובריאות בבריטניה ... [+]

חולים שיש להם בעיות עם הרגליים שלהם או הגפיים התחתונות צריך טיפול מומחה ותשומת לב. Podiatrists הם אנשי מקצוע עצמאיים מיומנים, מסוגלים גם לאבחן ולטפל בבעיות המשפיעות על הרגליים ועל הגפיים התחתונות.

אנו שואפים לפתח מתרגלים פודיאטריים יצירתיים, חדשניים ומיומנים, עם גישה תקשורתית ואכפתית כלפי המטופלים. אתם תקבלו ניסיון מעשי בסביבה הקלינית, תצפית ועבודה לצד חוקרים מיומנים ומנוסים ובעלי שם עולמי.... [-]

הממלכה המאוחדת גלזגו
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
4 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Glasgow Caledonian University - The School of Health and Life Sciences

תוכנית אופטומטריה של GCU נועד לספק הכשרה תיאורטית ומעשית לצייד בוגרי עם מיומנויות קליניות מתקדמות אשר הם ישתמשו כדי לעבוד כמו אנשי מקצוע עצמאית eyecare. ... [+]

תוכנית אופטומטריה של GCU נועד לספק הכשרה תיאורטית ומעשית לצייד בוגרי עם מיומנויות קליניות מתקדמות אשר הם ישתמשו כדי לעבוד כמו אנשי מקצוע עצמאית eyecare.

אופטומטריסטים הם אנשי מקצוע בתחום העיניים, המזהים בעיות ראייה ומרשמים ומתאים משקפיים, כמו גם עדשות מגע ועזרים חזותיים אחרים. אופטומטריסטים גם לזהות ולנהל מגוון רחב של תנאים עיניים כגון גלאוקומה ו ניוון כתמי הקשורים לגיל.

אופטומטריסטים בסקוטלנד יש תפקיד רפואי מורחב בהשוואה למקומות אחרים בבריטניה. הידע המתקדמים והכישורים הקליניים שאופטומטריסטים צריכים למלא תפקיד זה נמצאים במרכז תוכנית האופטומטריה שלנו בת ארבע השנים.... [-]

הממלכה המאוחדת גלזגו
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
4 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Glasgow Caledonian University - The School of Health and Life Sciences

הסמכה הדמיה אבחון של GCU מוכר ברחבי העולם ומאפשר לך להירשם עם בריאות מקצועות טיפול המועצה (HCPC) ואת החברה ומכללת רדיוגרפים. ... [+]

רדיוגרפים אבחון לייצר ולפרש תמונות של גוף האדם. אבחון הדמיה הוא מרכזי לטיפול רפואי הוא קריטי באבחון וטיפול של טראומה ומחלות.

הסמכה הדמיה אבחון של GCU מוכר ברחבי העולם ומאפשר לך להירשם עם בריאות מקצועות טיפול המועצה (HCPC) ואת החברה ומכללת רדיוגרפים.

רוב סקוטלנד של אבחון רדיוגרפים בוגר GCU, מצויד עם הידע, הכישורים ואת התכונות הדרושות כדי לתרגל את שירותי הבריאות המודרנית והרווחה. תהיה לך גישה ייעודי רנטגן Suite המדמה בפועל.... [-]

הממלכה המאוחדת גלזגו
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
4 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Glasgow Caledonian University - The School of Health and Life Sciences

תואר BSc (Hons) למבוגרים סיעוד מ GCU. הוא תחרותי מאוד הבוגרים שלנו הולך ליהנות מגוון רחב של קריירות ב NHS. זה 4 שנים תואר מאפשר לך להירשם כאחות על השלמת. ... [+]

סיעוד למבוגרים הוא דינאמי, מתגמלת ומיומנת אכפתיות וחמלה קריירה. תוכלו לפתח מיומנויות מגוונות החל מסירה של חינוך לבריאות לאנשים ממגוון רחב של רקעים כדי לספק טיפול מורכב עבור אנשים עם מספר רב של תנאים חריפים או ארוכי טווח.

תוכנית זו נועדה לפתח אחיות שמסוגלות לספק טיפול אישי, בטוח ויעיל, בעבודה עם מקצועות וסוכנויות אחרות בסביבת הבריאות המשתנה ומורכבת.

תוכלו לחוות מגוון של מיקומים קליניים וכן ילמדו באמצעות מגוון רחב של טכניקות וגישות. אתם תעשו תרגול קליני ל -50% מהקורס, במיקומים קהילתיים ובית חולים, כמו גם ניסיון עצמאי במגזר.... [-]

הממלכה המאוחדת גלזגו
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
4 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Glasgow Caledonian University - The School of Health and Life Sciences

תחרותי מאוד BSc Hons למידה נכות סיעוד מאפשר לך להיות אחות מוסמכת ולעבוד עם אנשים ומשפחות כדי לשפר את אורח החיים שלהם ואת הבריאות ולספק להם תמיכה נחוצה. ... [+]

למידה נכות סיעוד כרוך בעבודה בשיתוף עם יחידים ומשפחות כדי לשפר את האוטונומיה, לקדם בריאות ותמיכה הכללה. זה כולל ביצוע תרומה אמיתית לשיפור התנהגויות וסגנונות חיים המסייעים להשיג את התוצאות הבריאותיות הטובות ביותר.

תוכנית זו מתמקדת בצרכים הוליסטיים של אנשים עם לקויות למידה. תוכלו לחקור נושאים מרכזיים במסגרת תרגול למידה עכשווית של למידה, כולל עמידה בצרכים בריאותיים, מעורבות קהילתית, תכנון אישי, שילוב ואינטגרציה, טיפול באי-שוויון בבריאות, חקיקה, תרגול משפטי, טיפול בתכנון והערכה, תרגול המבוסס על ראיות, שיטות מחקר הערכה.... [-]

הממלכה המאוחדת גלזגו
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
4 שנים
קמפוס
מקוון
למידע נוסף באנגלית
Glasgow Caledonian University - The School of Health and Life Sciences

תוכנית זו מציעה הזדמנות ייחודית לתלמידים ללמוד טיפול בתוך שני תחומי בפועל, למידה Disability and Child. ... [+]

טיפול סיעודי מועבר במגוון של הגדרות בריאות עכשוויות. אחיות מוסמכות בכל תחום של תרגול צריך להיות מוכן לענות על הצרכים של המטופלים, משתמשי השירות ואת המטפלים, לרמה הצפויה על ידי הציבור, כדי להיות מסוגל להגיב לאתגרים כדי לענות על הביקוש למסירת טיפול מודרני מערכת הבריאות המורכבת.

תוכנית זו מציעה הזדמנות ייחודית לסטודנטים ללמוד טיפול הלימוד בתוך שני תחומי בפועל, למידה Disability and Child, והוא בנוי לתת לך מגוון של מודולים תיאוריה בפועל בשתי התחומים.... [-]

הממלכה המאוחדת גלזגו
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
4 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Glasgow Caledonian University - The School of Health and Life Sciences

זה תואר בהצטיינות לוקח 4 שנים ומספק לך שפע של ניסיון מעשי ואת הכישורים והידע שאתה צריך כדי להיות אחות בריאות הנפש על השלמת. ... [+]

על ידי קידום חוזקות אישיות, רווחה נפשית ועצמאות, אחיות בריאות הנפש תומכות באנשים המתקשים להתמודד עם היבטים של חייהם בשל בעיות בריאות הנפש.

תוכנית זו מתמקדת בגישות עכשוויות בתמיכה וטיפול זמין עבור אנשים עם בעיות נפשיות. סטודנטים מתחייבים בפועל ניסיון הלמידה עבור 50% של הקורס במגוון רחב של מיקומים בתוך NHS רבתי גלזגו וקלייד. אלה כוללים קהילות NHS ומיקומים בבתי חולים, כמו גם ניסיון עצמאי במגזר.... [-]

הממלכה המאוחדת גלזגו
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
4 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Glasgow Caledonian University - The School of Health and Life Sciences

קח את 4 שנים BSc (Hons) הילד סיעוד תואר ולקחת חלק בפועל במגוון רחב של הגדרות אפילו מיקומים בינלאומיים זמינים. עם סיום, תוכל להירשם כאחות ילדים. ... [+]

מוכר על ידי: NMC

עבודה כחלק אינטגראלי של צוות הבריאות, אחיות ילדים לספק טיפול סיעודי מומחה לילדים ובני משפחותיהם מלידה עד גיל ההתבגרות. אחיות ילדים מתאמנות במגוון רחב של הגדרות, החל ביחידות לטיפול נמרץ ובתי משפחה, על מנת לספק טיפול במצבי חירום עולמיים.

למידה בין-מקצועית עם תלמידים ממגוון קורסים מקצועיים בתחום הבריאות תעודד את המודעות לתפקידים והאחריות של הצוות הרב-תחומי הרחב ולטפח מיומנויות עבודה.... [-]

הממלכה המאוחדת גלזגו
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
4 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Glasgow Caledonian University - The School of Health and Life Sciences

עם השלמת התוכנית, תהיה זכאי להגיש בקשה לרישום עם המועצה למקצועות הבריאות והבריאות (HCPC). ... [+]

בין אם עובדים בבית חולים, בקהילה, בתעשייה, בבתי ספר, בספורט, בהגדרות בריאות ציבוריות או פרטיות, פיזיותרפיסטים עוזרים לאנשים להתגבר על קשיים פיזיים על ידי שחזור התנועה והתפקוד עד קרוב ככל האפשר. פיזיותרפיסטים הם אנשי מפתח בצוות הבריאות העובדים במקצוע מאתגר ומתגמל.

המטרה שלנו היא לפתח את הבוגרים עם הערכים והכישורים כדי להפוך למתרגלים חדשניים ובעלי בעיות. תוכלו לפתח תפיסה מדעית ולהתמודד עם מטופלים במגוון של הגדרות; מ neurorehabilitation to שרירים ושלד כדי טיפול נשימה ותעשייה.... [-]

הממלכה המאוחדת גלזגו
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
4 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Glasgow Caledonian University - The School of Health and Life Sciences

פרמקולוגים ממלאים תפקיד חיוני בגילוי ופיתוח של תרופות חדשות המטיבות לבריאות האדם ובעלי החיים. ... [+]

פרמקולוגים ממלאים תפקיד חיוני בגילוי ופיתוח של תרופות חדשות המטיבות לבריאות האדם ובעלי החיים.

תוכנית זו כוללת שיעור גבוה של עבודה מעשית, כולל סדנת ביולוגיה מולקולרית מעשית בת חמישה ימים, המביאה תיאוריה ומעשה, כדי לצייד אותך עם המעסיקים המעסיקים. אתם תקבלו הבנה של איך הגוף עובד, מה משתבש המחלה וכיצד ניתן להשתמש בסמים כדי לנהל את המדינות החולים.

תעשיית התרופות המוצלחת בבריטניה מעסיקה 70,000 עובדים ומייצרת עוד 250,000 משרות בתעשיות קשורות. בסקוטלנד, ההתרחבות של ענפי הבריאות ושל ענף הביוטכנולוגיה פירושה שהביקוש לבוגרים בתחום זה עולה על ההיצע.... [-]

הממלכה המאוחדת גלזגו
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
4 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Glasgow Caledonian University - The School of Health and Life Sciences

GCU היא הספקית הגדולה ביותר של חינוך רדיוגרפיה טיפולית בסקוטלנד. צוות ההוראה עובד בשיתוף פעולה הדוק עם עמיתים בפועל ב NHS. ... [+]

רדיוגרפיים טיפוליים הם אנשי מקצוע מיומנים ואכפתיות שיש להם תפקיד חיוני בטיפול בחולי סרטן. הם מספקים טיפול רדיותרפי באמצעות ציוד המדינה- of-the-art.

רדיותרפיה רדיוגרפית לעבוד כחלק צוות הבריאות מעורבים בהחלטות על טיפול בחולה רדיותרפיה. הם מספקים טיפול ותמיכה לחולים ובני משפחותיהם לאורך המסע לסרטן.

GCU היא הספקית הגדולה ביותר של חינוך רדיוגרפיה טיפולית בסקוטלנד. צוות ההוראה עובד בשיתוף פעולה הדוק עם עמיתים בפועל ב NHS ועם הגוף המקצועי שלהם כדי להבטיח את התוכנית רלוונטית ומעודכנת.... [-]

הממלכה המאוחדת גלזגו
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
4 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Glasgow Caledonian University - The School of Health and Life Sciences

בוגרים זכאים להגיש בקשה לחברות במכללה לריפוי בעיסוקים ולהרשמה לבריאות ... [+]

מרפאים בעיסוק לעבוד עם מגוון רחב של אנשים כדי לעזור להם להגיע הפוטנציאל שלהם להשיג עצמאות רבה ככל שהם יכולים.

עבור אנשים עם מגבלות פיזיות או נפשיות, משימות היומיום עשויות להיות קשות. עם זאת, באמצעות פעילות, ריפוי בעיסוק מאפשר לאנשים לחיות חיים פרודוקטיביים ומהנים יותר.

כדי לעמוד בסטנדרטים של הפדרציה העולמית של מרפאים בעיסוק, מינימום של 1000 שעות של מיקום בפועל נדרש. בתור אחד הספקים הגדולים ביותר של מעסיקים מוסמך מוסמך בסקוטלנד, GCU היא חדשנית ניסיון מיקום בפועל, וכתוצאה מכך יצירת מקומות עבודה בתחומים חדשים של תרגול.... [-]

הממלכה המאוחדת גלזגו
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
4 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Glasgow Caledonian University - The School of Health and Life Sciences

התוכנית הארוכה ביותר בריצה דיאטתית בסקוטלנד, מוכר על ידי האגודה הדיאטנית הבריטית ומועצת הבריאות והמקצועות המועצה (HCPC). ... [+]

תזונה אנושית ודיאטטיקה היא יישום של מדע התזונה למניעה וטיפול במחלות ובקידום הבריאות.

GCU יש הארוך ביותר פועל דיאטה תוכנית ב סקוטלנד. הוא מספק הבנה מעמיקה של תזונה ומטבוליזם, שנלקחו ממחקר פיזיולוגיה, ביוכימיה, פרמקולוגיה ומדעי המזון, תוך הכרה בהיבטים המשפיעים על הפסיכולוגיה והסוציולוגיה.

ההתמקדות המעשית החזקה של התוכנית מתמקדת בלמידה מבוססת בעיות במעבדה, במעבדה לתזונה ובמעבדה לסימולציה קלינית, כמו גם במיקומים.... [-]

הממלכה המאוחדת גלזגו
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
4 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Glasgow Caledonian University - The School of Health and Life Sciences

זו תוכנית מרגשת ומאתגרת נלמדת בבית החולים לרפואת שיניים בגלאזגו, באוניברסיטת קלדוניאן של גלאזגו ובמספר מוקדים להשגת מטרה. ... [+]

מרפאות שיניים / מטפלים הם אנשי מקצוע מיומנים אשר עובדים כחלק צוות שיניים מתן טיפול כדי לעזור לחולים יש בריאות שיניים טובה.

הם ממלאים תפקיד חיוני במניעת מחלות אוראליות כגון מחלת חניכיים, עששת וסרטן הפה. המיומנויות שלהם כוללות מתן טיפולים מונעים, חניכיים ושיקום בשיניים של מבוגרים וילדים באמצעות טיפול קליני וחינוך.

זו תוכנית מרגשת ומאתגרת נלמדת בבית החולים לרפואת שיניים בגלאזגו, באוניברסיטת קלדוניאן של גלאזגו ובמספר מוקדים להשגת מטרה. מעבדות המיומנויות הקליניות של בית הספר לרפואת שיניים כוללות מתקנים מעולים וטכנולוגיות הוראה מתקדמות.... [-]

הממלכה המאוחדת גלזגו
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
3 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Glasgow Caledonian University - The School of Health and Life Sciences

תוכנית זו מתמקדת בגישות עכשוויות בתמיכה וטיפול זמין עבור אנשים עם בעיות נפשיות. ... [+]

על ידי קידום חוזקות אישיות, רווחה נפשית ועצמאות, אחיות בריאות הנפש תומכות באנשים המתקשים להתמודד עם היבטים של חייהם בשל בעיות בריאות הנפש.

תוכנית זו מתמקדת בגישות עכשוויות בתמיכה וטיפול זמין עבור אנשים עם בעיות נפשיות. סטודנטים מתחייבים בפועל ניסיון הלמידה עבור 50% של הקורס במגוון רחב של מיקומים בתוך NHS רבתי גלזגו וקלייד. אלה כוללים קהילות NHS ומיקומים בבתי חולים, כמו גם ניסיון עצמאי במגזר.... [-]

הממלכה המאוחדת גלזגו
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
3 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Glasgow Caledonian University - The School of Health and Life Sciences

בסיום הלימודים, תזכו לכניסה למועצת הסיעוד והמיילדת כאחות ילדים. ... [+]

מוכר על ידי: NMC

עבודה כחלק אינטגראלי של צוות הבריאות, אחיות ילדים לספק טיפול סיעודי מומחה לילדים ובני משפחותיהם מלידה עד גיל ההתבגרות. אחיות ילדים מתאמנות במגוון רחב של הגדרות, החל ביחידות לטיפול נמרץ ובתי משפחה, על מנת לספק טיפול במצבי חירום עולמיים.

למידה בין-מקצועית עם תלמידים ממגוון קורסים מקצועיים בתחום הבריאות תעודד את המודעות לתפקידים והאחריות של הצוות הרב-תחומי הרחב ולטפח מיומנויות עבודה.... [-]

הממלכה המאוחדת גלזגו
אוגוסט 2020
אנגלית
תכנית מלאה
3 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Glasgow Caledonian University - The School of Health and Life Sciences

GCU היא האוניברסיטה היחידה בסקוטלנד להציע במשרה מלאה אופטלמי Dispensing ניהול התוכנית במרכז GCU חזון מוכר, הממוקם בקמפוס. ... [+]

אופטיקאים dispensing הם אנשי מקצוע בתחום העיניים, אשר מתאימים לספק משקפיים ולנהל פרקטיקות אופטיים. אופטיקנים dispensing יכול להרחיב עדשות מגע מתאים ואת האספקה ​​של מכשירים אופטיים מומחה.

GCU היא האוניברסיטה היחידה בסקוטלנד להציע במשרה מלאה אופטלמי Dispensing ניהול התוכנית במרכז GCU חזון מוכר, הממוקם בקמפוס. מרפאה מודרנית למטרה, מרכז החזון מספק סביבה אידיאלית להכשרה לקראת תרגול מסחרי.

מציע השכלה מקצועית מעולה, משולבת, BSc ב Ophthalmic Dispensing Management מ GCU פותחת דלתות למקומות מקצועיים, מתן קישורים למעסיקים בעתיד ברחבי בריטניה. כמה תוכניות שיתופיות קיימות גם עם שותפים בינלאומיים. BSc Ophthalmic Dispensing ניהול מוכר על ידי המועצה האופטית הכללית.... [-]

הממלכה המאוחדת גלזגו
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
3 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Glasgow Caledonian University - The School of Health and Life Sciences

תוכנית גמישה המיועדת לאנשי מקצוע סיעוד המחפשים הכשרה מתקדמת. ... [+]

תוכנית לפיתוח מקצועי של אחיות מוסמכות, כדי לקדם את הכישורים האקדמיים שלהם לרמה תואר או בהצטיינות תואר; או כדי לקבל תעודת בוגר. שיטות משלוח מרובות ומגוון רחב של אפשרויות מודול מספקות גמישות בהתאם למגוון של שווקים ביתיים ובינלאומיים. נתיבי פרסים יכול להיות מותאם כדי לענות על הצרכים האישיים של הצרכים של מתרגלים בודדים ואת הדרישות המבצעיות ואת הצרכים האסטרטגיים של פיתוח השירות.

למה לבחור תוכנית זו?... [-]
הממלכה המאוחדת גלזגו
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
תכנית חלקית
1 - 6 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Glasgow Caledonian University - The School of Health and Life Sciences

אנו מציעים את התוכנית המדעית הביו-רפואית היחידה עם מיקום בגלזגו, שאושרה על ידי המועצה המקצועית לבריאות ובריאות (HCPC) והוסמכה על ידי המכון למדעי ביו-רפואי (IBMS). ... [+]

הוסמך על ידי: HCPC IBMS RSB

מדענים ביו-רפואיים מבצעים בדיקות מעבדה על דגימות שנשלחו לניתוח על ידי רופאים מומחים ורופאים אחרים.

מדע ביו-רפואי חיוני לאבחון קליני של המחלה ולטיפול מדויק בחולים ובפעילות של NHS וענפים אחרים הקשורים לבריאות.

אנו מציעים את התוכנית המדעית הביו-רפואית היחידה עם מיקום בגלזגו, שאושרה על ידי המועצה המקצועית לבריאות ובריאות (HCPC) והוסמכה על ידי המכון למדעי ביו-רפואי (IBMS).... [-]

הממלכה המאוחדת גלזגו
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
4 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Glasgow Caledonian University - The School of Health and Life Sciences

להיות אחות מוסמכת עם 3 שנים למבוגרים סיעוד BSc מ GCU. עם השלמת, אתה זכאי להירשם כאחות עם סיעוד ומיילדת המועצה (NMC). ... [+]

סיעוד למבוגרים הוא דינאמי, מתגמלת ומיומנת אכפתיות וחמלה קריירה. תוכלו לפתח מיומנויות מגוונות החל מסירה של חינוך לבריאות לאנשים ממגוון רחב של רקעים כדי לספק טיפול מורכב עבור אנשים עם מספר רב של תנאים חריפים או ארוכי טווח.

תוכנית זו נועדה לפתח אחיות שמסוגלות לספק טיפול אישי, בטוח ויעיל, בעבודה עם מקצועות וסוכנויות אחרות בסביבת הבריאות המשתנה ומורכבת.

תוכלו לחוות מגוון של מיקומים קליניים וכן ילמדו באמצעות מגוון רחב של טכניקות וגישות. אתם תעשו תרגול קליני ל -50% מהקורס, במיקומים קהילתיים ובית חולים, כמו גם ניסיון עצמאי במגזר.... [-]

הממלכה המאוחדת גלזגו
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
3 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Glasgow Caledonian University - The School of Health and Life Sciences

למידה נכות סיעוד כרוך בעבודה בשיתוף עם יחידים ומשפחות כדי לשפר את האוטונומיה, לקדם בריאות ותמיכה הכללה. ... [+]

למידה נכות סיעוד כרוך בעבודה בשיתוף עם יחידים ומשפחות כדי לשפר את האוטונומיה, לקדם בריאות ותמיכה הכללה. זה כולל ביצוע תרומה אמיתית לשיפור התנהגויות וסגנונות חיים המסייעים להשיג את התוצאות הבריאותיות הטובות ביותר.

תוכנית זו מתמקדת בצרכים הוליסטיים של אנשים עם לקויות למידה. תוכלו לחקור נושאים מרכזיים במסגרת תרגול למידה עכשווית של למידה, כולל עמידה בצרכים הבריאותיים, מעורבות בקהילה, תכנון מתמקד באדם, שילוב ואינטגרציה, טיפול באי-שוויון בבריאות, חקיקה, תרגול משפטי, טיפול בתכנון והערכה, תרגול המבוסס על ראיות, שיטות מחקר והערכה.... [-]

הממלכה המאוחדת גלזגו
אוגוסט 2020
אנגלית
תכנית מלאה
3 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Glasgow Caledonian University - The School of Health and Life Sciences

BSc Paramedic Science הוא הראשון במשרה מלאה תואר ראשון מסוגו בסקוטלנד. ... [+]

הפרמדיק המודרני מטפל ומטפל באנשים מקומיים, או בביתם, כדי לסייע בהפחתת האשפוזים בבית החולים, כמו גם במצבי חירום. במהלך תוכנית מאתגרת ומרגשת זו תלמד לצד מתרגלי בריאות אחרים המשקפים את האופי השיתופי של עבודה במערכת הבריאות המודרנית.

BSc Paramedic Science הוא הראשון במשרה מלאה תואר ראשון מסוגו בסקוטלנד. מצב המעבדה לסימולציה אמנותית, כולל דוגמנות ובאיכות גבוהה, יעניק לכם חווית לימוד אותנטית שמקבלים מרצים מעולים ממגוון של רקע קליני.... [-]

הממלכה המאוחדת גלזגו
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
3 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Glasgow Caledonian University - The School of Health and Life Sciences

תוכנית גמישה המיועדת לאנשי מקצוע סיעוד המחפשים הכשרה מתקדמת. ... [+]

תוכנית לפיתוח מקצועי של אחיות מוסמכות, כדי לקדם את הכישורים האקדמיים שלהם לרמה תואר או בהצטיינות תואר; או כדי לקבל תעודת בוגר. שיטות משלוח מרובות ומגוון רחב של אפשרויות מודול מספקות גמישות בהתאם למגוון של שווקים ביתיים ובינלאומיים. נתיבי פרסים יכול להיות מותאם כדי לענות על הצרכים האישיים של הצרכים של מתרגלים בודדים ואת הדרישות המבצעיות ואת הצרכים האסטרטגיים של פיתוח השירות.

למה לבחור תוכנית זו?... [-]
הממלכה המאוחדת גלזגו
בקשת מידע
אנגלית
תכנית חלקית
2 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית

Diploma

Glasgow Caledonian University - The School of Health and Life Sciences

לעשות את ההבדל בחייהם ורווחתם של ילדים ומשפחות תוך קידום הקריירה שלך עם מומחה PgD מומחה הקהילה בריאות הציבור אחות (ביקור בריאות). ... [+]

לעשות את ההבדל בחייהם וברווחתם של ילדים ומשפחות תוך קידום הקריירה שלך עם מומחה PgD מומחה הקהילה שלנו סיעוד בריאות (SCPHN). לקהילות יש צרכים ואתגרים מגוונים - ועיצבנו תוכנית שתכין אותך לפגוש אותם.

כמבקר בריאות, תהיה לך הזדמנות לשרת את טובת הכלל על בסיס יומי, קידום בריאות טובה יותר ברמת הפרט, ברמת הקהילה. וב- GCU, תקבל חינוך ברמה עולמית ממוסד עם היסטוריה ארוכה של הכשרה בתחום.

אנו נעזור לך לפתח את המיומנויות הדרושות לך לטיפול יעיל ויעיל, עם גישה של ילדים ובני משפחה, המעצימה ספקים וחולים כאחד. עם דגש על טיפול מניעתי וצפוי, תוכל לקחת על עצמו תפקיד ייחודי בתחום הבריאות, שיתוף פעולה עם ועידוד הורים חדשים ובני משפחותיהם.... [-]

הממלכה המאוחדת גלזגו
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
תכנית חלקית
1 - 2 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית

MSc

Glasgow Caledonian University - The School of Health and Life Sciences

עם אפשרויות לימוד גמישות המותאמות לתחום התרגול שלך, ה- GCUs MSc Medical Ultrasound מעניק לך את הבסיס התיאורטי ואת הניסיון בעולם האמיתי שעליך לשפר לא רק את העבודה שלך, אלא ... [+]

עם אפשרויות מחקר גמישות המותאמות לתחום התרגול שלך, ה- GCC של MSC Medical Ultrasound מעניק לך את הבסיס התיאורטי ואת הניסיון בעולם האמיתי שעליך לשפר לא רק את העבודה שלך - אלא את השדה שלך בכללותו.

באמצעות שימוש במתקני סימולציה מתקדמים (MedaPhor ScanTrainer) ובציוד סונוגרפי (GES8), הצוות הרב-תחומי של מומחים אקדמיים ומומחים קליניים יאמן אתכם בביצועי אולטרסאונד רפואיים בטוחים ויעילים. תוכלו לחזור על הכישורים שלכם בסביבה שמכינה אתכם לתרגול של העולם האמיתי ולקבל משוב מיידי הספציפי לתחום שלכם.... [-]

הממלכה המאוחדת גלזגו
בקשת מידע
אנגלית
תכנית חלקית
1 - 6 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Glasgow Caledonian University - The School of Health and Life Sciences

שלנו מוערך תואר שני Biomolecular ו ביו למדעים התוכנית יכין אותך עם כישורים מעשיים בחקירה המדעית ואת גוף יקר של ידע אקדמי הודיע ​​על ידי המחקר החדש ביותר בתחום. ... [+]

המדעים הביו-מולקולריים והביו-רפואיים מאתגרים, ודורשים תלמידים נלהבים ומונעים. כמובן, אלה חיתוך קצה שדות מציעים גם פוטנציאל מדהים השפעה חיובית - קריירה משמעותית.

המדעים הביו-רפואיים מציעים תקווה לריפוי מחלות ושיפור בריאותם ורווחתם של אנשים ברחבי העולם. כל תגלית מעצבת את העתיד. כל תרומה מקדמת את הטוב המשותף.

GCU מדורגת ב -20 המובילים בבריטניה עבור מחקר הבריאות של בעלות הברית שנערך בסטנדרטים המובילים בעולם (מחקר אקסלנס Framework). שלנו מוערך תואר שני Biomolecular ו ביו למדעים התוכנית יכין אותך עם כישורים מעשיים בחקירה המדעית ואת גוף יקר של ידע אקדמי הודיע ​​על ידי המחקר החדש ביותר בתחום.... [-]

הממלכה המאוחדת גלזגו
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
1 שנה
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Glasgow Caledonian University - The School of Health and Life Sciences

MSc החקירה שלנו אופתלמולוגיה ומחקר החזון נותן אנשי מקצוע בתחום העיניים כמוך ידע אקדמי ומיומנויות מעשיות שהם צריכים כדי לאבחן ביעילות ולטפל במגוון רחב של תנאים ocular. ... [+]

MSc החקירה שלנו Ophthalmology וחזון מחקר נותן את תשומת הלב אנשי מקצוע כמוך ידע אקדמי ומיומנויות מעשיות שהם צריכים לתרום התקדמות רפואית פורצת ולאבחן ביעילות ולטפל במגוון רחב של תנאים ocular.

בין אם אתה רוצה להמשיך לימודי אקדמיים נוספים או לקחת על עצמו אחריות חדשה כמטפלת העיקרית - התוכנית שלנו מעניקה לך את הכישורים הקליניים ואת חוויית המחקר שאתה צריך. לקדם את הקריירה שלך יש השפעה משמעותית על העתיד של השדה.... [-]

הממלכה המאוחדת גלזגו
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
תכנית חלקית
1 - 2 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Glasgow Caledonian University - The School of Health and Life Sciences

מיועד להכשיר דור חדש של מנהיגים בתחום, תוכנית אבחון הדמיה MSc שלנו ייתן לך תובנה חדשה בפועל הנוכחי הטוב ביותר ולאמן אותך ליצור שינוי אמיתי ומשמעותי. ... [+]

מיועד להכשיר דור חדש של מנהיגים בתחום, תוכנית אבחון הדמיה MSc שלנו ייתן לך תובנה חדשה בפועל הנוכחי הטוב ביותר - ולאמן אותך ליצור שינוי אמיתי ומשמעותי. תוכלו לפתח מיומנויות חשיבה ביקורתיות מתקדמות, לסנתז ראיות ממגוון מחקרים ומקורות אחרים ולבנות על ידע בתעשייה וניסיון קליני כדי ליידע דיון מקצועי ודיון.

כחלק מהקהילה האקדמית המשגשגת והמגוונים של GCU, לא תוכל להיערך לקריירה מצליחה בלבד, אלא להשתמש במה שתלמד לקדם את התחום ולתרום לטובה.... [-]

הממלכה המאוחדת גלזגו
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
1 שנה
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Glasgow Caledonian University - The School of Health and Life Sciences

GCUs MSC סוכרת טיפול וניהול יכין לך לקדם את הקריירה שלך בביטחון לעזור לאנשים בקהילה שלך ליהנות חיים בריאים יותר, הגשמה. ... [+]

סוכרת נמצאת במגמת עליה בעולם. מומחי בריאות עם מומחיות בטיפול סוכרת הם ביקוש גבוה. העבודה מאתגרת אך מתגמלת, והשדה זקוק לאנשי מקצוע מוכשרים עם מחויבות אמיתית לטוב המשותף.

GCU של MSC סוכרת טיפול וניהול יכין לך לקדם את הקריירה שלך בביטחון - ולעזור לאנשים בקהילה שלך ליהנות חיים בריאים יותר, הגשמה.

MSC סוכרת טיפול וניהול היא רב תחומית, המפגיש יחד תובנות מפתח בתחומים מרובים. תוכלו ללמוד על שיטות עבודה מומלצות בטיפול בסוכרת וניהול מתוך מגוון רחב של פרספקטיבות.... [-]

הממלכה המאוחדת גלזגו
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
תכנית חלקית
16 - 36 חודשים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Glasgow Caledonian University - The School of Health and Life Sciences

למד ב-המדינה- of-the-art מתקנים, ללמוד את האחרונה במחקר קליני ולקבל הכשרה מובילים- edge בתוכנית שלנו פיסיקיותרפיה MSc. ... [+]

למד ב-המדינה- of-the-art מתקנים, ללמוד את האחרונה במחקר קליני ולקבל הכשרה מובילים- edge בתוכנית שלנו פיסיקיותרפיה MSc. GCU משתפת פעולה עם התעשייה כדי להביא קורס חדשני של מחקר לפיזיותרפיסטים המבקשים לקדם את הקריירה שלהם. התכנית מועברת על ידי מומחים, מומחים ואנשי אקדמיה, ומדווחת על ידי ההתפתחויות האחרונות בתחום.

תוכלו לחדד את הכישורים שלכם בסביבה ידידותית, פתוחה ומגוונת - בה אנו מתמקדים בקידום הקריירה שלכם ומחויבים למעורבות עולמית, אחריות חברתית ומשרתים את הטובין המשותפים. קבל חינוך ברמה עולמית שלוקח גישה בין-תפקודית, עם תרומות מתחומי הסיעוד, הפודיאטריה, ריפוי בעיסוק ורדיוגרפיה, כמו גם פיזיותרפיה, ומודולים של מומחים אורחים ואנשי סגל אקדמי מנוסה בבית הספר לחיים ולחינוך של GCU מדעים.... [-]

הממלכה המאוחדת גלזגו
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
1 שנה
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Glasgow Caledonian University - The School of Health and Life Sciences

השג את המומחיות והידע הדרושים כדי להגיש בקשה לחברות ב- Chartered Society of Physyotherapy (CSP), הירשם למועצת מקצועות הבריאות והבריאות (HCPC) והפך להיות פיזיותרפיסטית עוב ... [+]

אתה רוצה לפתור בעיות בקיבולת קלינית, לחשוב באופן עצמאי ולתרגל כמו פיזיותרפיסט שכר - ואתה מוכן להגיע לשם מהר. פיזיוטרפיה מואצת MSc שלנו היא התוכנית בשבילך.

ב- GCU, תוכניות הן רלוונטיות מאוד לקריירה שלך - והתמקדו ביצירת שינוי משמעותי שתורם לטוב המשותף. אתה תרוויח את המומחיות והידע שאתה צריך כדי להגיש בקשה לחברות של Chartered החברה של פיזיותרפיה (CSP), להירשם עם בריאות ומקצועות מקצועות המועצה (HCPC) ולהיות פיזיוטרפיסטית בפועל.... [-]

הממלכה המאוחדת גלזגו
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
2 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Glasgow Caledonian University - The School of Health and Life Sciences

אושרה על ידי מקצועות הבריאות והבריאות והוסמכה על ידי המכללה למרפאים בעיסוק והפדרציה העולמית של מטפלים בעיסוק. ... [+]

הוסמך על ידי: HCPC

תארו לעצמכם את הסיפוק של עזרה לאנשים להגיע לפוטנציאל האמיתי שלהם, להשתלט על חייהם ולהשתתף באופן מלא בעולם הסובב אותם. עם ריפוי בעיסוק MSc מ GCU, זה בדיוק מה שאתה תעשה. מרפאים בעיסוק הם אנשי מקצוע מיומנים המסייעים לאנשים מכל הגילאים לבצע פעילויות שנעשו קשות על ידי מחלה גופנית או נפשית, נכות או הזדקנות.

אושרה על ידי מקצועות הבריאות והבריאות והוסמכה על ידי שני המכללה של מרפאות בעיסוק הפדרציה העולמית של מרפאים בעיסוק, התוכנית שלנו תרחיב את החוויה שלך ולתת לך תובנה חדשה בטיפול בחולים.... [-]

הממלכה המאוחדת גלזגו
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
2 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Glasgow Caledonian University - The School of Health and Life Sciences

לפתח את הידע שלך ... [+]

להפוך את תיאוריית הבריאות הציבורית לפעולה חברתית וליצור שינוי משמעותי ברמה המקומית, הארצית והבינלאומית עם הבריאות הציבורית של MPH. תוכלו להצטרף מתרגלים מתוך מגוון רחב של רקעים בתוכנית ייחודית זו רלוונטית מאוד. לפתח את הידע ואת המיומנויות שאתה צריך כדי לקדם את הקריירה שלך ולשפר את חייהם של אנשים ברחבי העולם.

באמצעות גישה משולבת של הוראה מסורתית הנתמכת על ידי המחקר המקוון, התוכנית שלך מכינה אותך להשפיע באופן חיובי על פני מגוון רחב של נושאים בתחום הבריאות הציבורית - ממניעת מחלות ומזעור התוצאות שלה להאריך את החיים ולשפר את ההון העצמי. עיצבנו מגוון של הערכות - כולל מטלות בכתב, הצעות לפרויקטים, מחקר בקנה מידה קטן וביקורות שיטתיות - כדי להבטיח שתפיק את המרב מהלימודים.... [-]

הממלכה המאוחדת גלזגו
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
1 - 5 שנים
קמפוס
מקוון
למידע נוסף באנגלית
Glasgow Caledonian University - The School of Health and Life Sciences

מיועד מדענים עובדים, MSc ביו רפואית היא היחידה מסוגה בעיר גלזגו. ... [+]

בתור מדען NHS, אתה כבר תורם טוב משותף - מה שהופך השפעה חיובית על עבודה משמעותית. עכשיו אתה מוכן לשלב הבא: אתה מוכן להוביל.

מיועד מדענים עובדים, MSc ביו רפואית היא היחידה מסוגה בעיר גלזגו. זו תוכנית במשרה חלקית מאפשרת מדענים ביו מועסקים כיום NHS פתולוגיה מעבדות שירות כדי להשיג מומחיות רבה יותר להתקדם לשלב הבא של הקריירה שלהם.

GCU של MSc Biomedical Science הוא מוכר על ידי המכון למדעי ביו רפואית (IBMS). עם מחקר במשרה חלקית, התוכנית לוקח שנתיים עד שלוש שנים כדי להשלים.... [-]

הממלכה המאוחדת גלזגו
בקשת מידע
אנגלית
תכנית חלקית
2 - 3 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Glasgow Caledonian University - The School of Health and Life Sciences

MSc סיעוד הלימודים (טרום רישום) מציע בוגרי מכל רקע את ההזדמנות להעביר את כישורי בוגר שלהם סיעוד. ... [+]

זה מסלול חדש ומרגש MSC מציעה בוגרי רקע כלשהו את ההזדמנות להעביר את כישורי בוגר שלהם לרתום אותם להיות אחות.

בהכירם את ההקשר המשתנה של שירותי הבריאות ואת פרופיל האחיות הנדרשות, מטרת הלימודים בסיעוד היא לצייד אחיות סטודנטים לתואר שני עם מיומנויות חשיבה מתקדמות, כמו גם מיומנויות וכישורים מעשיים כדי לספק יכולות רחומות, מוכשרות, ממוקדות-אדם, יעילות, בטוחות איכותי הבריאות.

בוגרי MSC צפויים לתרום תרומה משמעותית ל "שיפור חייהם" ברמה האישית, הקהילתית והעולמית. תוך שיתוף פעולה עם אנשי מקצוע בתחום הבריאות והרווחה כדי לענות על הצרכים של חולים, לקוחות ומשתמשים בשירות, הם גם תורמים לתוצאות בריאות הציבור באמצעות התערבויות חינוכיות וחינוכיות.... [-]

הממלכה המאוחדת גלזגו
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
28 חודשים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Glasgow Caledonian University - The School of Health and Life Sciences

באמצעות GCUs MSC קליני מיקרוביולוגיה, תוכלו לרכוש את הכישורים הדרושים להצלחה בתחום זה תחרותי וחשוב. ... [+]

למרות התקדמות מדהימה ברפואה, יש עדיין הרבה עבודה לעשות במאה ה -21 כדי ליצור קהילות בריא ברחבי העולם - ומיקרוביולוגים מובילים את הדרך.

שחפת כולרה עדיין הרס אוכלוסיות ברחבי העולם. מופיעים זנים חדשים וקטלניים של שפעת. נגיף זיקה מתפשט במהירות בטמפרטורות גבוהות יותר - כמו גם מחלות טפיליות אחרות.

במשך כמעט מאה שנים, אנו מסתמכים על חיסונים ואנטיביוטיקה כדי למנוע ולטפל במחלות זיהומיות. אבל כמו פתוגנים חדשים מופיעים, והתנגדות אנטי מיקרוביאלית התפשטות, גישות חדשניות נדרשים. ההימור עבור המיקרוביולוגים גבוה מתמיד.... [-]

הממלכה המאוחדת גלזגו
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
1 שנה
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Glasgow Caledonian University - The School of Health and Life Sciences

תוכנית זו מיועדת אחיות מוסמכות שרוצים לבנות על הידע הקיים שלהם לפתח מיומנויות חדשות. ... [+]

לחדד את קבלת ההחלטות שלך ואת היכולת לפתור בעיות וללמוד לעמוד באתגרים של מצבים קליניים מורכבים PgD שלנו מתקדם התמחות סיעוד מחוז עם הכשרה מומחה המתרגל. תוכנית זו מיועדת אחיות מוסמכות שרוצים לבנות על הידע הקיים שלהם לפתח מיומנויות חדשות.

אימון הכשרה כדי לענות טוב יותר את הדרישות הפוליטיות והארגוניות של מתן טיפול - ולקדם שיטות עבודה מומלצות בתחום שלך. לרתום את המחויבות שלך לטוב משותף לעשות הבדל משמעותי ברמה המקומית, הלאומית או הגלובלית. היכונו לקריירה מאתגרת ומתגמלת כמטפל מומחה בתוכנית המשתמשת במגוון הזדמנויות למידה דינמיות.... [-]

הממלכה המאוחדת גלזגו
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
1 שנה
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Glasgow Caledonian University - The School of Health and Life Sciences

סיעוד MSC: קידום מקצועי עיסוק התוכנית מכין אותך להוביל ולחדש בתחום סיעוד מתקדם אם אתה עובד בבריטניה או בחו"ל. ... [+]

קידום ידע סיעודי, מיומנויות ותכונות חיוניים כדי לתמוך בעשייה המקצועית. סיעוד MSC: Professional Professional Practice מספק אחיות מוסמכות עם פלטפורמה חינוכית לפיתוח קריירה על ידי ביצוע מחקר ממוקד על קידום הידע הקליני שלהם, מיומנויות ותכונות בתחומי עיסוק ספציפיים.

תוכנית זו מזהה את המורכבות המשתנה של טיפול ומציעה מגוון רחב של אפשרויות לימוד גמישות ואלקטיביות, אשר מגיבים מבחינה חינוכית לשינוי כיוון המדיניות בבריטניה.... [-]

הממלכה המאוחדת גלזגו
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
תכנית חלקית
1 - 3 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Glasgow Caledonian University - The School of Health and Life Sciences

כחלק מקהילת המחקר המשגשגת, המגוונת והגלובלית שלנו, תחקור כיצד הגוף פועל ומה השתבש כאשר מחלה פוגעת ולומד כיצד תרופות מתוכננות להפוך ואף למנוע מגוון רחב של תנאים. ... [+]

מתוך משאפים כי להקל על נשימה כדי גלולות וזריקות כי להרוס את הסרטן, פרמקולוגיה משפיע על מיליארדי אנשים ברחבי העולם ככוח חזק לטוב. בתוכנית MSC Pharmacology שלנו, תוכל לגלות כיצד לרתום את הכוח לשמור ולשפר חיי אינספור.

ב GCU, תוכל לפתח הבנה מקיפה של המדע מאחורי סמים ואת ההשפעות שלהם על גוף האדם - ואת יחידת טכניקות חיתוך, כישורי ספסל מעבדה וגישות חשיבה ביקורתית אתה צריך להצליח.

כחלק מקהילת המחקר המשגשגת, המגוונת והגלובלית שלנו, תחקרו כיצד הגוף עובד ומה השתבש כשמחלה פוגעת - ולומדים כיצד תרופות מתוכננות להפך ואף למנוע מגוון רחב של מצבים רפואיים.... [-]

הממלכה המאוחדת גלזגו
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
1 שנה
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Glasgow Caledonian University - The School of Health and Life Sciences

מוכר על ידי המכללה לפודיאטריה בלונדון והציע בשיתוף עם המלכה מרגרט אוניברסיטת אדינבורו, זה במשרה חלקית תוכנית מכין לך להמשיך קריירה מוצלחת בפועל מתקדם או ניתוח פודיאטרי. ... [+]

לפתח בסיס אקדמי מוצק בשדה המשתנה במהירות עם התיאוריה שלנו MSC של ניתוח פודיאטרי. מוכר על ידי המכללה לפודיאטריה בלונדון והציע בשיתוף עם המלכה מרגרט אוניברסיטת אדינבורו, זה במשרה חלקית תוכנית מכין לך להמשיך קריירה מוצלחת בפועל מתקדם או ניתוח פודיאטרי.

אנו מציירים מגוון רחב של שיטות הוראה שוטפות ומשלבים עבודה עצמאית עם גישת צוות לטיפול, ומעניקים לך נקודת מבט חדשה על חשיבה ביקורתית, פתרון בעיות ורפלקסיביות בתחום. התוכנית שלך יהיה זרוע לך עם מיומנויות וכלים שאתה צריך כדי לשפר את איכות ולהרחיב את היקף בפועל שלך - קידום הקריירה שלך תוך כדי לתרום את הכלל.... [-]

הממלכה המאוחדת גלזגו
בקשת מידע
אנגלית
תכנית חלקית
3 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית

PhD

Glasgow Caledonian University - The School of Health and Life Sciences

התוכנית היחידה מסוגה בסקוטלנד, DPsych in Sports and Exercise מפתחת מיומנויות טיפוליות מתקדמות באמצעות למידה בין-תחומית, הוראה ומחקר. זה אזור חדש ומלהיב של הפסיכולוגיה נהי ... [+]

ספורט ופסיכולוגיה גופנית היא תחום חדש יחסית ויותר פופולרי של פסיכולוגיה יישומית בתוך בריטניה.

פסיכולוגיית הספורט והפסיכולוגיה של DPsych היא התוכנית היחידה מסוגה בסקוטלנד, עם דגש חזק על פיתוח מיומנויות טיפוליות מצטיינות, למידה בין-תחומית, הוראה ומחקר.

פסיכולוגים בתחום הספורט והתעמלות עובדים בכל תחומי הספורט והתעמלות, במיוחד ספורט מקצועי ואולימפי, והגברת הפעילות הגופנית והשתתפות גופנית בקרב כלל האוכלוסייה.... [-]

הממלכה המאוחדת גלזגו
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
3 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Glasgow Caledonian University - The School of Health and Life Sciences

דוקטור לפיזיותרפיה (טרום הרשמה) (DPT) היא תוכנית במשרה מלאה נמסר באמצעות שיטות הוראה חדשניים כדי לסייע בהקשר למידה. ... [+]

דוקטור לפיזיותרפיה (טרום הרשמה) (DPT) היא תוכנית במשרה מלאה נמסר באמצעות שיטות הוראה חדשניים כדי לסייע בהקשר למידה. תוכנית זו מובילה להכשרה כפיזיותרפיסטית, הזכאית להגיש בקשה לרישום HCPC כפיזיותרפיסטית עובדת. המודולים מועברים על ידי מורים מנוסים, חוקרים ומרצים אקדמיים וקלינאים מוזמנים, מומחים בתחום מומחיותם.

קישורים קרובים שלנו עם מומחים קליניים / בפועל לאפשר לתלמידים שלנו לגשת לחומר הקליני העדכני ביותר, מחקר ומומחיות מקצועית במסגרת האוניברסיטה ואת הגדרות בפועל.... [-]

הממלכה המאוחדת גלזגו
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
42 חודשים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Glasgow Caledonian University - The School of Health and Life Sciences

התוכנית היחידה מסוגה בסקוטלנד, DPsych ב GCU מציעה פיתוח קליני נרחב והדרכה שלוקח אותך לרשום יועץ פסיכולוגי ברמה. עבודה עם קבוצות לקוחות מורכבות והרחבת הידע היישומי שלך. ... [+]

מוכר על ידי: HCPC BPS

השתלמויות הכשרה קלינית משולבת ופיתוח מקצועי נרחב באמצעות פסיכולוגיה DPsych ייעוץ פסיכולוגיה - התוכנית היחידה מסוגה בסקוטלנד. פסיכולוגיה ייעוץ הוא אזור גדל במהירות של פסיכולוגיה יישומית, וכן מגוון רחב של הגדרות מגוונות זקוקים מיומנים HCPC פסיכיאטר יועצים רשומים.

במסגרת תוכנית הדוקטורט, תוכל להרחיב את היכולת לעבוד עם קבוצות לקוחות מורכבות ולתרום מחקר רב השפעה לתחום הבריאות הפסיכולוגית.... [-]

הממלכה המאוחדת גלזגו
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
תכנית חלקית
3 - 7 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Glasgow Caledonian University - The School of Health and Life Sciences

התוכנית היחידה מסוגה בסקוטלנד, DPsych in Health ב- GCU מפתחת את הידע והכישורים החיוניים כדי להגיע למעמד הפסיכולוג הפסיכולוגי של BPS ולהפוך לפסיכולוגית בריאות מוכשרת ויעיל ... [+]

על פי האגודה הפסיכולוגית הבריטית, המטרה של הפסיכולוגיה הבריאותית היא ללמוד מדעית את התהליכים הפסיכולוגיים של בריאות, מחלה וטיפול רפואי.

המטרה היא ליישם את הפסיכולוגיה הבריאותית לקידום הבריאות ולשמירתה, לניתוח ושיפור מערכת הבריאות ולמערכת הבריאות, למניעת מחלות ומוגבלות ולהעלאת התוצאות של חולים חולים או נכים.

בריאות פסיכולוגיה כמו משמעת היא הצמיחה המהירה ביותר בתחום הפסיכולוגיה בבריטניה. עם זאת, כיום, אין דוקטורט בריאות פסיכולוגיה המוצעים בסקוטלנד. בהתחשב באוכלוסייה מזדקנת ואובסוגנית, עם מצבים בריאותיים ארוכי טווח, הביקוש להתערבויות בריאותיות והתנהגות רווחת (ולכן, פסיכולוגים בריאותיים), רק יגדל.... [-]

הממלכה המאוחדת גלזגו
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
3 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית

Learning support from the School of Health and Life Sciences

כתובת
Cowcaddens Road
G4 0BA גלזגו, סקוטלנד, הממלכה המאוחדת