Brunel Medical School

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

מספטמבר 2021 אנו שמחים להכניס תואר ראשון לרפואה בן 5 שנים המוביל לפרס התואר הראשון לרפואה, תואר ראשון בכירורגיה (MBBS). בית Brunel Medical School החדש Brunel Medical School הוא חלק מהמכללה למדעי הבריאות והחיים. ה- MBBS ברפואה החמש שנים שלנו פתוח לסטודנטים מחוץ לבריטניה ולאיחוד האירופי. בהזדמנות המוקדמת ביותר, נדבר עם אנגליה לחינוך לבריאות והמשרד לסטודנטים, בכדי לאפשר לנו להציע את לימודי הרפואה שלנו לסטודנטים מאנגליה ואיחוד האירופי (שיאושרו) בעתיד הקרוב.

מדוע ללמוד רפואה בברונל?

מיקומים קליניים המשתרעים על לונדון ודרום מזרח אנגליה

 • במהלך לימודי הרפואה שלך בברונל, תבצע מגוון רחב של מיקומים קליניים. כאן לא רק תבחין שתהיה לך הזדמנות ליישם את הידע הקליני שלך במצבים קליניים בחיים.

מלגות

 • Brunel Medical School יוענק 10 מלגות ספציפיות לרפואת MBBS לשנת 2021/22. למידע בקר באתר האינטרנט של המלגות.

דגש על רפואה קהילתית

 • מרכיב מרגש של ה- MBBS ברפואה שלנו הוא כיצד ליישם את הידע הקליני שלך בקהילות המקומיות שלנו. אתה תסתכל על 'התמונה הגדולה יותר' על ידי למידה כיצד להבטיח בריאות טובה לכולם, ולא רק לבריאות עבור מטופל אחד. ניסיון רב ערך זה שנצבר באופן מקומי יכול להיות מיושם לטובת קהילות ברחבי העולם.

למדו את המדע וה'אמנות 'של הרפואה

 • כאן בברונל, אנחנו לא מלמדים מדע בבידוד, תצטרך לדעת למה אתה לומד. תלמד הכל על מדע הרפואה - כיצד הרופאים משתמשים במחקר מדעי עדכני כדי לסייע בקבלת ההחלטות. תלמד גם את 'אמנות' הרפואה - כיצד רפואה מבוססת ראיות מוחלת על כל מטופל שתראה.

היכונו לרפואה 'עולמית'

 • אנו נספק ייעוץ, תמיכה והכוונה מומחים למבקשים לקחת את USMLE או MCCEE .
 • תלמד על האתגרים של המאה ה -21 העומדת בפנינו, השפעתם על הבריאות וכיצד זה קשור לתרגול הטיפול בחולים. תוכלו לגלות את המשמעות של מניעה, בריאות הציבור, שיקום והיבטים אחרים של הרפואה הקלינית בקנה מידה עולמי. אנו נכין אותך לעסוק ברפואה לא רק בבריטניה ובמדינת מולדתך, אלא גם ברמה עולמית.
 • העולם ה"דיגיטלי "המפותח - באמצעות תכנית הלימודים החדשנית שלנו, תוכלו לחוות מגוון של טכנולוגיות כגון בינה מלאכותית, רובוטיקה, מציאות מדומה ומסירת ייעוצים וירטואליים.
 • העולם המתפתח - תתאמן לעסוק ברפואה על ידי בחינת הסימנים והתסמינים של המטופל ללא היבטים רבים של הטכנולוגיה המודרנית. במקרים מסוימים ללא חשמל!

הסמכה רפואית ראשית

 • תואר רפואי בבריטניה מוכר ברחבי העולם. סיימת את לימודיך בהסמכה רפואית ראשית, המספקת לך הרשמה זמנית ב- GMC ורישיון לעסוק בתפקידי שנה 1 / תושבות שנה 1.

להיות חלק מהקהילה הבינלאומית שלנו

 • התלמידים בעולם מכנים את ברונל הביתה, משהו שאנחנו גאים בו במיוחד. למען האמת, יש 150 מדינות בעולם המיוצגות בברונל, מה שמאפשר לך לחיות וללמוד כחלק מקהילה מגוונת ועולמית.

אירוח מובטח לסטודנטים בקמפוס שלנו במערב לונדון

 • יש לנו מעל 4,500 חדרים מודרניים, נוחים ובטוחים עם מגוון אפשרויות לינה בקמפוס.

130580_Box-image-x700.jpg

"אנו גאים בבית הספר לרפואה ברמה עולמית בברונל, שמטרתו להכין אתכם לרפואה של המאה העשרים ואחת במגוון מסגרות קליניות וקהילתיות. בפרט, אנו נשלב ידע והבנה של מערכות טיפול משולבות בהן גם פיזיות וגם נפשיות. הטיפול הבריאותי מועבר יותר ויותר בקהילה, נתמך על ידי התקדמות בתחום הטכנולוגיה הדיגיטלית. אנו מייצרים רופאים עם הידע, המיומנויות, הגמישות והמיקוד שבמרכזו המטופל לעסוק ברפואה ברחבי העולם. "

פרופסור פול הלוול

סגן פרובוסט ודיקן, המכללה למדעי הבריאות והחיים

מיקומים

אוקסברידג '

כתובת
Brunel University London,
Kingston Lane

UB8 3PH אוקסברידג ', אַנְגלִיָה, הממלכה המאוחדת