קרא את התיאור הרשמי

האוניברסיטה האמריקנית של אנטיגואה (AUA) המכללה לרפואה היא מוסד המוקדש ליצירת הדורות הבאים של רופאים המשרתים את הקהילות שהם מייצגים. קהילות אלה מצויות לעיתים קרובות בתת-ייצוג בתחום הרפואי, והן משתקפות במגוון התלמידים. נוסדה בשנת 2004, AUA השיגה יותר מאשר כמה בתי ספר יש עשרות שנים. AUA מובילה את הדרך לטפל במחסור רופא צפוי, במיוחד בתחומים של טיפול ראשוני, רפואה משפחתית, ורפואה פנימית. הפקולטה ברמה עולמית שלנו מציבה פרמיה על כך שהם נגישים לתלמידים ויוצרים סביבה לימודית בה אימון מעשי הוא הנורמה.

מבט קצר על כמה ההישגים הגדולים של AUA ייתן מועמדים פוטנציאליים להגביר את הביטחון על ההחלטה שלהם ברצינות לשקול AUA:

 • AUA אושרה, מוכר ומוכר על ידי מחלקת החינוך של ארה"ב, מחלקת החינוך של מדינת ניו יורק, המועצה הרפואית של קליפורניה, מחלקת החינוך של פלורידה, ואת רשות ההסמכה הקריבי לחינוך ברפואה ומדעי הבריאות אחרים. אנחנו אחד רק שלושה בתי ספר לרפואה הקריביים עם הבחנות אלה.
 • שיעור המעבר הראשון של AUA עבור USMLE, שלב 1, הבחינה החשובה ביותר עבור סטודנטים לרפואה בארה \ ב וקאריביים, הוא 96%.
 • AUA יש רשת הולכת וגדלה של 35 סניפים החולים ברחבי ארצות הברית וקנדה.
 • AUA יש שתי תוכניות פורץ דרך עם אוניברסיטת פלורידה הבינלאומי (FIU). תוכנית תעודת המרפאה הקלינית מאפשרת לתלמידים להשלים את כל בתי החולים הסיעודיים הקליניים שלהם, המזוהים עם המכללה הרפואית לרפואה של הרברט ורטהיים (HWCOM), בעוד שתכנית ה- AUA-FIU Global MD מציעה הזדמנויות מחקר, הדרכה רפואית ספרדית, ומתמקדת גורמים חברתיים לבריאות בבית ובחו"ל.
 • כותרת IV (מימון הפדרלי), הלוואות הפדרלי הקנדי, הטבות VA, ומלגות זמינים מועמדים מתאימים.

עבור סטודנטים המחויבים ללמוד רפואה, נלהבים לשרת את הקהילות שלהם, ולחזות את עצמם מגיבים לצרכים בריאותיים מקומית ובעולם, AUA היא בחירה אידיאלית.

המשימה וההיסטוריה

האוניברסיטה האמריקנית של אנטיגואה (AUA) המכללה לרפואה היא בית ספר לרפואה חדשני המוקדש למתן השכלה ממוקדת הלומד באיכות הגבוהה ביותר, מתן הזדמנויות למיעוטים שאינם מייצגים, טיפוח קהילה אקדמית מגוונת, ולוודא שבוגריו מפתחים את המיומנויות והעמדות של למידה לאורך החיים, חמלה ומקצוענות. כמו כן, אנו מספקים לסטודנטים שבדרך כלל לא יוכלו לקבל השכלה רפואית עם הכלים כדי להפוך לרופאים מצליחים.

AUA נוסדה עם מחויבות לתמוך קהילות underserved ולטפל במחסור הרופא הממשמש ובא עם דגש על טיפול ראשוני. לפיכך, האוניברסיטה מכירה באחריותה החברתית לקדם את תחום הרפואה ולהוביל את הדור הבא של רופאים ואנשי מקצוע בתחום הבריאות כדי לענות על הצרכים הבריאותיים הגלובליים.

הסכמות ואישורים

עבור רבים בתי הספר לרפואה הקריביים, זה לוקח יותר מעשור כדי לקבל את ההכרה האלה, אבל מסירותה של AUA לקיים את הסטנדרטים האקדמיים הגבוהים ביותר לא נעלמו מעיניהם של תחומי שיפוט ממשלתיים, סוכנויות חיצוניות, וגופים accrediting הבינלאומי. בזמן שיא, האוניברסיטה הפכה לאחד המעטים כדי לקבל accreditations יוקרתי כי הרוויחו לאחר הערכות מקיפות אישר את איכות יוצאת דופן של מתקני AUA, תוכניות הלימודים, המשאבים, סגל, הממשל, ואת הגוף התלמיד. הכרה זו מאפשרת לתלמידים שלנו להשתתף במרפאות הקליניות ובבוגרינו על מנת להבטיח תושבות ולהפוך לרופאים מורשים ברחבי ארה"ב וקנדה.

 • משרד החינוך בארה"ב
 • מוכר על ידי המועצה הרפואית של קליפורניה
 • מורשה עבור הוועדה לחינוך עצמאי של מחלקת החינוך של פלורידה
 • אושרה על ידי מחלקת החינוך של מדינת ניו יורק
 • מוכר על ידי רשות ההסמכה הקריבי לחינוך ברפואה ומקצועות בריאות אחרים (CAAM-HP)
 • מוכר על ידי המועצה הרפואית של הודו (MCI)
 • מוכר על ידי האיגוד האמריקאי של רופאים ממוצא הודי (AAPI) כמובילה בתחום החינוך הרפואי הבינלאומי.
 • חבר באקדמיה האקדמית של האו"ם (UNAI)
 • מופיע במדריך הבינלאומי לחינוך רפואי (IMED) ואת ארגון הבריאות העולמי (WHO)
 • הבוגרים זכאים להשתתף בתכנית ההתאמה הארצית של התושבים (NRMP) ובשירות ההתאמה הקנדי (CARMS)
 • האיגוד הלאומי של טכנאים רפואיים חירום (NAEMT)

מוסד לימודים זה גם מציע:

M.D.

American University of Antigua

סטודנטים להירשם לתוכנית BSc במדעי הבריאות באוניברסיטת מאניפאל יכולים להירשם לתוכנית דוקטורט לרפואה (MD) באוניברסיטה האמריקאית של אנטיגואה (AUA) לאחר שהשלימה בהצלחה שנתיים ... [+]

אוניברסיטת מאניפל היא אחת האוניברסיטאות הפרטיות הגדולות במדינה, ומרשמת למעלה מ -25,000 תלמידים בכל תחומי הדיסציפלינות. האוניברסיטה מציעה מגוון דיסציפלינות, החל מתואר ראשון לתכניות לתואר שני בהנדסת מידע וטכנולוגיה, ניהול, ביו-טכנולוגיה, עיצוב פנים ואדריכלות ותקשורת ותקשורת לתלמידיו.

BSc במדעי הבריאות היא תוכנית בין-תחומית מאוד שמטרתה לספק הזדמנויות מצוינות לסטודנטים לצאת למסלולי קריירה מבטיחים. זה היה הציג עם החזון של העצמת התלמידים עם הידע והכישורים שהם צריכים להיות בחזית הרפואה המחקר המדעי.... [-]

אנטיגואה וברבודה סנט ג'ון
ספטמבר 2020
אנגלית
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
American University of Antigua

תוכנית MD גלובל הוא מקיף, ארבע שנים מסלול האורך בבריאות העולמי, כי הוא משולב לתוך תוכנית הלימודים באוניברסיטה האמריקאית של אנטיגואה המכללה לרפואה. ... [+]

GLOBAL HEALTH MD

American University of Antigua College of Medicine (AUA) תוכנית MD גלובל מתבצע בשיתוף פעולה עם אוניברסיטת פלורידה הבינלאומית (FIU).

תוכנית MD גלובל הוא מקיף, ארבע שנים מסלול האורך בבריאות העולמי, כי הוא משולב לתוך תוכנית הלימודים באוניברסיטה האמריקאית של אנטיגואה המכללה לרפואה.

הבריאות הגלובלית הוגדרה כ"תחום הלימוד, המחקר והפרקטיקה המקנה עדיפות לשיפור הבריאות ולהשגת ההון בבריאות לכלל האנשים ברחבי העולם "על ידי קונסורציום האוניברסיטאות לבריאות עולמית. הבריאות הגלובלית מטפלת בבריאותן של אוכלוסיות בהקשר גלובלי, ומתעלה על הגבולות הפוליטיים של מדינות המתמקדת במרכיבים חברתיים של בריאות, פערים בתחום הבריאות, כולל בעיות זיהומיות לא מידבקות, זכויות אדם, פיתוח כלכלי, ונושאי מדיניות ומערכות.... [-]

אנטיגואה וברבודה סנט ג'ון
בקשת מידע
אנגלית
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
American University of Antigua

באמצעות תוכנית הלימודים שלה, AICASA מספקת את כל המשאבים הדרושים עבור MDs פוטנציאליים ואנשי מקצוע אחרים בתחום הבריאות כדי לקבל את החינוך על המסלול. ... [+]

AICASA

אמריקן אינטרנשיונל קולג 'לאמנויות ומדעים - אנטיגואה (AICASA) מספקת הכשרה במדעי הבריאות ותואר ראשון כדי להקים או לחזק את הקרקע לתארים ברפואה ובמקצועות אחרים של בעלות הברית. סטודנטים הבאים ישירות מבית הספר התיכון שמכירים את הנתיב לתואר MD הוא אחד שהם רוצים להמשיך יכול לחול על AICASA להרוויח AS במדעי הבריאות.

AICASA סבור כי כל אדם עם כישרון, הכונן, ואת התשוקה להיות רופא מוסמך מוסמך לא צריך להיות הכחיש את ההזדמנות לממש את החלום. המכללה מספקת מגוון קורסים לתואר ראשון עם דגש על מדעי הפרה-רפואה והבריאות ומציעה אפשרויות רבות, אשר כולן עשויות להביא להזדמנות להשתכר בתואר MD * או עמית למדעי (AS) במדעי הבריאות .... [-]

אנטיגואה וברבודה סנט ג'ון
ספטמבר 2020
אנגלית
קמפוס
למידע נוסף באנגלית