קרא את התיאור הרשמי

עלינו

- אוניברסיטת חיפה

קמפוס ביו-מדיקו באוניברסיטת רומא הוקם בשנת 1993 במטרה התרבותית לשקם את המדעים הביו-רפואיים את ערך חיי האדם ואת האדם כמרכזם. לצעירים מוצעת תוכנית אקדמית תרבותית, מקצועית ואנושית, המבוססת על אחדות הדיסציפלינות השונות, על פי תפיסת האוניברסיטה כקהילת תלמידים ומורים. חלק בלתי נפרד מהפרויקט הזה הוא בית החולים הקמפוס ביו-מדיקו, שבו הממד של השירות האנושי בא לידי ביטוי מלא, בחוויה המיוחדת של מחלה ומחלות. אוניברסיטת קמפוס ביומדי של רומא היא אוניברסיטה פרטית המוכרת כחוק (צו השרים מיום 31 באוקטובר 1991).

בתחילה הציעה האוניברסיטה תואר ראשון ברפואה וכירורגיה ובדיפלומה במדעי הסיעוד (תואר ראשון בסיעוד). כרגע אנו מציעים שמונה קורסים תואר.

הקמפוס של טריגוריה כולל כיום את הקומפלקס החינוכי "טרפזיו", בית החולים האוניברסיטאי, מתחם המחקר הביו-רפואי והביו-הנדסי המתקדם (PRABB) ומרכז הבריאות לקשישים (CESA).

המטרה המשותפת היא ליצור צעירים עם תשוקה למציאות, לעולם ולסביבה בה הם חיים, על מקצוע שהם מתכוננים להיכנס ולהכניס להם תפיסה של עבודה כחוויה של צמיחה אישית ומימוש וכלי שנועד לשרת אחרים .

משימה ורקע

מדעי האדם

קמפוס ביו-מדיקו של אוניברסיטת רומא מקדם הוראה משולבת, מחקר ומבני בריאות, רודף כסוף הראשי של כל הפעילויות שלו את הטוב של האדם האנושי. האוניברסיטה מציעה לתלמידים חוויה מעצבת שמטרתה לעורר את צמיחתם התרבותית, המקצועית והאנושית, ומציעה רכישת מיומנויות ברוח השירות. הוא מקדם ידע, תחומי התמחות במדעים, ומחקר בכל התחומים התורמים לטוב הכללי של האדם. המטופלים מטופלים באחדות הצרכים החומריים והרוחניים שלהם, בהתאם להשקפת החיים הפתוחים למושג ההתעלות.

האוניברסיטה כפופה לחוקים העולים בקנה אחד עם המטרות והעקרונות המכוננים של המוסד, כפי שבאה לידי ביטוי במגילת המטרות ובקובח האתיקה. ביום 23.7.2015 אישרה הוועד המנהל את התקנות הכלליות והתקנות הכלליות של האוניברסיטה.

116127_people-woman-coffee-meeting.jpg

היסטוריה של הקמפוס ביו-מדיקו אוניברסיטת רומא

1988 - הבישוף אלברו דל פורטיו, הכומר של אופוס דאי, הציע למספר אנשי מקצוע ומרצים להקים מרפאה באוניברסיטה ברומא, שיכולה להציע פתרונות מוחשיים לבעיה של כאב ומחלות, בהנחיית רוח השירות הנוצרית. הוקמה קבוצת עבודה ראשונית, שנקראה "פנסאטיו" (מילולית: "חשיבה"), כדי לספק מענה קונקרטי להצעתו של הבישוף אלורו באמצעות עיצוב מוסד של מצוינות אמיתית שיעמוד במבחן הזמן. הקבוצה בחנה את הכדאיות של הקמת אוניברסיטה פרטית והקמת פקולטה לרפואה וכירורגיה עם בית חולים שסופח ומנוהל על ידו ישירות.

 • 1990 - הקמפוס ביו-מדיקו האגודה הוקמה, כמו קידום האורגן של האוניברסיטה.
 • 1993 - הקמפוס ביברוקו (CBM) החל את לימודיו באקדמיה לכירורגיה וכירורגיה ובדיפלומה במדעי הסיעוד (כיום בסיעוד). ידידי הקמפוס ביו-מדיקו באוניברסיטת רומא, אונס, גוף תומך של האוניברסיטה, נולד.
 • 1994 - בית החולים האוניברסיטאי נחנך, בתחילה ממוקם ויה לונגוני ברומא.
 • 1999 - הפקולטה להנדסה הוקמה עם תואר ראשון ותואר שני בהנדסה ביו-רפואית. תואר ראשון בדיאנטיקה הושק. עם הקמתה של הפקולטה השנייה, המוסד אימץ את שמו הנוכחי: "קמפוס אוניברסיטה ביו-מדיקו די רומא" (קמפוס ביו-מדיקו אוניברסיטת רומא).
 • 2000 - הוקם המרכז לבריאות הקשישים (CESA), שהוקם בגיבויו של אלברטו סרדי על רקע מה שהיה אמור להפוך לקמפוס אוניברסיטת טריגוריה (מדרום לרומא).
 • 2001 - החלו בתי הספר להתמחות של הפקולטה לרפואה וכירורגיה. בית הספר לחינוך מתמשך הוקם כדי לארגן ולתאם קורסי מאסטרס וקורסים בחינוך הרפואי המתמשך (CME). האוניברסיטה של פוסט אוניברסיטה שירות מוכר כעת כספק CME על ידי משרד הבריאות.
 • 2003 - נשיא המדינה, קרלו אזגליו צ'יאמפי, קיבל את חברי הקמפוס ביו-מדיקו של אוניברסיטת רומא בקווירינלה ביום השנה העשירי לקרן האוניברסיטה.
 • 2007 - קורס חדש לתואר ראשון במדעי המזון ותזונה אנושית הושק, ואחריו 3 שנים מאוחר יותר על ידי המקביל תואר שני.
 • 2008 - 14 במרץ ראה את חנוכת הקמפוס החדש של האוניברסיטה ב Trigoria. בית החולים האוניברסיטאי החדש ומכללת ביו-רפואה ומחקר ביו-רפואי (PRABB), הממוקמים לצד המרכז הקיים לבריאות הקשישים (CESA), נפתח באופן רשמי. מרכז אונקולוגי השתלט על המשרדים הקודמים של מטה האוניברסיטה בויה לונגוני ברומא. קורס חדש קורס ברפואה רפואית הדמיה טכניקות רדיותרפיה הושק.
 • 2010 - הפקולטה להנדסה הפכה לגיל 10 וחידשה את תכנית הלימודים האקדמית שלה. שנת הלימודים תשע"א הייתה עד להשיק את הקורס לתואר שני בהנדסת תעשייה, המהווה קורס הכנה לתואר שני בהנדסה ביו-רפואית ותואר שני בהנדסה כימית לפיתוח בר-קיימא. שלוש שנים לאחר השקתו הראשונית, קבוצת הסטודנטים הראשונה סיימה את לימודי התואר במדעי המזון ותזונה אנושית.
 • 2013 - האוניברסיטה חגגה את 20 שנות החיים הראשונות שלה עם חנוכת הקומפלקס החינוכי החדש. בשל צורתו המיוחדת, המבנה נקרא "טרפזיו" (טרפזיום). כמו כן, בשנת 2013, האוניברסיטה פתחה את המתקן הראשון שלה הממוקם מחוץ לרומא, כלומר הילד, המתבגר ומרפאת החוץ למבוגרים פסיכיאטריה, המבוססת על מרכז מאפלדה Luce במילאנו.
 • 2014 - בית החולים האוניברסיטאי מקבל הסמכה משותפת הוועדה הבינלאומית (JCI), בזכות כבוד של יותר מ -300 איכות ובטיחות סטנדרטים מוכרת בעולם בתחום הבריאות.
 • 2017 - בית החולים האוניברסיטאי מסיים את בנייתו של מפעל חדש להשראה ואקלים לכל בית החולים ולספק צרכים חשמליים (62%) ממבני האוניברסיטה. המפעל מפחית גם עבור 70% של זיהום דו תחמוצת הפחמן בסביבה. זה אושר גם את ההסמכה JCI במשך שלוש שנים נוספות.
 • 2018 - 25 שנה מאז הקמת האוניברסיטה; תחילת ההליך לבניית מתקנים חדשים באוניברסיטה; הפעלה של תואר פיזיותרפיה.

116128_adult-beautiful-beauty-953430.jpg

התוכניות מועברות ב:
 • אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

Master

UCBM Università Campus Bio-Medico Di Roma

תוכנית זו לתואר שני בינלאומי חדש ברפואה וכירורגית, הנלמדת באנגלית, משתמשת בגישה רב-תחומית להכשרת תלמידים כדי להפוך לרופאים המתרגלים בסביבה ביו-רפואית מגוונת עם מיומנויות ... [+]

תוכנית לתואר שני ברפואה וכירורגיה - סקירה כללית

תוכנית זו לתואר שני בינלאומי חדש ברפואה וכירורגית, הנלמדת באנגלית, משתמשת בגישה רב-תחומית להכשרת תלמידים כדי להפוך לרופאים המתרגלים בסביבה ביו-רפואית מגוונת עם מיומנויות מקצועיות בין-תחומיות ובין-תרבותיות. בהתאם לעקרונות המנחים של אוניברסיטת קמפוס ביו-מדיקו של רומא, ההוראה ממוקדת לחלוטין בחולה וממוקדת בקהילה.

הבנה עמוקה של סוגיות אתיות מוחלת על שימוש בטכנולוגיה רפואית מתקדמת לקידום הבריאות באמצעות גישה הומניסטית. מתן הכשרה עם מרכיב תרבותי בינלאומי חזק, התוכנית לוקחת בחשבון את התכונות המאפיינות את החברה הרב-אתנית של היום עם אוכלוסייתה המהירה, תוך שימת לב מיוחדת לגיוון ולשווי הדיאלוג הבין-דתי, כדי ליצור את הבסיס להבנת הנושאים התרבותיים אנשי מקצוע בתחום הבריאות.... [-]

איטליה רומא
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
6 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית

Let's talk about UCBM!

כתובת
21 Via Álvaro del Portillo
00128 רומא, לאציו, איטליה