Istituto Stomatologico Toscano in partnership with Saint Camillus International University of Health and Medical Sciences (UniCamillus)

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

Istituto Stomatologico Toscano, המקום הטוב ביותר ללמוד

Istituto Stomatologico Toscano , קרן להכשרה קלינית, מחקרית והכשרה מתקדמת ברפואת שיניים, מכוונת לרופאי שיניים ושינניות, עוזרי תרגול שיניים ופרמדיקים, להכשרת אנשי מקצוע בתחום המניעה והטיפול בתחום השיניים.

למידה לאורך זמן, לכל מי שעוסק בתחום הבריאות, חיוני בכדי להתמיד בהתקדמות הטכנולוגית ובפיתוח טיפולים יעילים ופחות פולשניים. זו בדיוק המשימה העיקרית של Istituto Stomatologico Toscano, אשר אנשי המקצוע שלו משדרים לתלמידים ואנשי מקצוע שרוצים להמשיך ולפתח את כישוריהם.

ניסיון ורמה גבוהה של מורים רלוונטיות מדעית

מתקני חינוך ייעודיים מיקום אסטרטגי

Istituto Stomatologico Toscano מלידו די קמאיורה, במחוז לוקה, עוסק בהכשרה ופיתוח של תכניות השתלמות לרופאי שיניים, שינניות ועוזרי שיניים.

בית הספר להשכלה גבוהה מכוון הן לתלמידים שקיבלו תואר לשלוש שנים והן לאלה שקיבלו תואר שני מומחה או בית ספר ישן, כמו גם לאנשי מקצוע שרוצים לחזור למשחק, להעמיק את כישוריהם ולהגדיל אותם. איכות השירותים שהם מציעים למטופלים שלהם.

אתה יכול לבקש מידע על קורסים מתחילים, נהלי קבלה ועלויות הרשמה על ידי שליחת הודעה. אחד מאנשי הצוות שלנו יצור איתך קשר ויספק לך את כל המידע הדרוש לך.

20שנות גיבוש
150קורסים שניתנו
3000המשתתפים

שותף של המכון

מאז הקמתו הפעילות החינוכית של המכון הייתה ומאורגנת בשיתוף פעולה עם ריבוי אוניברסיטאות איטלקיות וזרות וכיום היא מבוססת על שיתוף פעולה נפוץ עם האוניברסיטה הבינלאומית לסנט קמילוס למדעי הבריאות והרפואה ברומא (UniCamillus).

UniCamillus היא אוניברסיטה חדשה המוקדשת אך ורק למדעי הרפואה והבריאות. ייעודו בינלאומי, מכוון לסטודנטים איטלקים, אירופאים ואי-האיחוד האירופי, אשר מסתכלים על מקצוע הרפואה והרפואה בעלי משמעות עולמית.

ההצעה הדידקטית רחבה מאוד וכוללת קורסים מעשיים למטופלים, קורסי הכשרה מתקדמים, קורסי התמחות, ותואר שני ברמת I ו- II הנמשכים שנה אקדמית או יותר.

138680_pexels-photo-305565.jpeg

פעילויות IST

Istituto Stomatologico Toscano בעיקרון מייצג בית ספר לרפואת שיניים לאחר התואר הראשון ומארגן קורסים לתואר שני באוניברסיטאות ברמה I ו- II, קורסי התמחות, קורסי הכשרה מעשית לחולים, וכן קורסים מתקדמים.

לכל אנשי המקצוע ניסיון ארוך ומוסמך בארגון וביצוע קורסים באוניברסיטאות המבטיח איכות גבוהה של הוראה.

הנושאים הנמצאים בקורסי IST

התוכנית הדידקטית של קורסי ההכשרה המתקדמים ברפואת שיניים משפיעה על כל תחומי השיניים, בהשתתפות מורים מוסמכים מאוד, איטלקיים ובינלאומיים כאחד.

כל הנושאים המעניינים ביותר ברפואת שיניים מודרנית נוגעים בהם, כולל השתלות שיניים, כירורגיית פה, פריודונטולוגיה, יישור שיניים, רפואת שיניים קוסמטית, רפואת שיניים משפטית, שמרנית, לייזר בהשתלת שיניים, היגיינת פה, טיפול בחולה מיוחד, השתלה בסיוע מחשב, השתלות בעזרת מחשב ניתוח שיניים מחודש ושחזור ומתודולוגיית מחקר.

לימודי המשך לרופאי שיניים

כל מי שעוסק בתחום הבריאות צריך לעבור קורסי רענון להכשרה מקצועית רציפה. מחקרים אלה מציעים לאנשי מקצוע את ההזדמנות לחדש כל העת את הידע שלהם, לגלות את החידושים האחרונים בתחום הטכנולוגיה ולהציע שירות טוב יותר לכל מטופליהם.

בתחום רפואת השיניים, IST מציעה למעלה מעשר שנים את המיומנויות והניסיון של אנשי ההוראה המוסמכים שלנו. צור קשר עם IST באמצעות טופס יצירת הקשר כדי לבקש מידע נוסף.

doctor, medical, medicine

אוניברסיטת סנט קמילוס הבינלאומית למדעי הבריאות והרפואה ברומא (UniCamillus)

אוניברסיטה המוקדשת אך ורק למדעי הבריאות והרפואה

אוניברסיטת סנט קמילוס הבינלאומית למדעי הבריאות והרפואה (UniCamillus) - אוניברסיטה המוקדשת אך ורק למדעי הבריאות והרפואה. יוניקאמילוס קיבלה את אישור תקנות האוניברסיטה ופקודות החינוך ב- 20 ביוני 2017 על ידי CUN (מועצת האוניברסיטה הלאומית האיטלקית) ואת ההסמכה על ידי ANVUR (הסוכנות הלאומית להערכה לאוניברסיטה ומחקר באיטליה) ב- 5 בספטמבר 2017.

ב- 28 בנובמבר 2017 חתמו משרד החינוך, האוניברסיטה והמחקר על הצו שהקים את האוניברסיטה, שנרשם מאוחר יותר בבית הדין לביקורת ופרסם בעיתון החוק האיטלקי n. 3 מה -4 בינואר 2018.

משימה

אוניברסיטת סנט קמילוס הבינלאומית למדעי הבריאות והרפואה (UniCamillus) מברכת על סטודנטים מכל העולם ומאמנת אותם להיות רופאים או אנשי מקצוע בתחום הבריאות המגוונים ומתמקדים גם במחלות של מדינות מקופחות.

מסיבה זו האוניברסיטה מופנית במיוחד לסטודנטים באיחוד האירופי ולא לסטודנטים שאינם באיחוד האירופי, המפגינים עניין הומניטרי, מדעי ומקצועי בבעיות הבריאות הפוגעות בעיקר במדינות המתפתחות. בוגרי UniCamillus תמיד יש לזכור את הערכים ההומניטריים שנרכשו במהלך הלימודים, ובמיוחד את כבודו של המטופל, הנחשב לאדם בעל רגישות משלו. האוניברסיטה חילונית ומקבלת בברכה סטודנטים מכל הדתות.

המשימה של האוניברסיטה היא בהשראת קמילוס דה לליס: בסוף המאה ה -16 הוא תרם באופן משמעותי להגדרת קריטריונים וארגון מערכת בריאות יעילה, על ידי ניסוח והטמעה של הנוהל המודרני הראשון של טיפול בבתי חולים, הקמת בסיס עקרונות הכבוד והכבוד של המטופל.

מטרות חינוכיות

התכנית החינוכית שמה לה למטרה להכשיר רופאים ואנשי מקצוע בתחום הבריאות המסוגלים לפעול ברמה עולמית על מנת לענות על צרכי הבריאות גם במדינות חסרות זכויות. בהתאם למשימה ההומניטרית של UniCamillus, במהלך מסלול המחקר ניתן דגש על קשרי הגומלין הקיימים בין תכני המדעים הבסיסיים והקליניים, תוך תשומת לב מיוחדת לבינתחומי הרפואה.

בהתאם לממד הבינלאומי של האוניברסיטה, נלמדים קורסים רבים בתואר באנגלית. כלים חינוכיים ותוכניות תמיכה זמינים כדי לסייע לתלמידים לשפר את הידע שלהם באנגלית במהלך הקורסים עד שהם מגיעים לרמה הנחוצה לשימוש בכישוריהם ברוב מדינות העולם ללא שום מחסום שפה.

מיקומים

Lido di Camaiore

כתובת
Lido di Camaiore, Camaiore, Lucca, Tuscany (Italy)
Lido di Camaiore, טוסקנה, איטליה

לה ספציה

כתובת
לה ספציה, ליגוריה, איטליה

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך