Humanitas University

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

אוניברסיטה בינלאומית המוקדשת למדעי החיים במילאנו. חינוך והדרכה משולבים באופן מלא בבית החולים הומניטאס ובמחקר מדעי.

אוניברסיטה התמקדה מאוד בצמיחת הסטודנטים שלה, בהכשרתם, בקריירה הקלינית והמחקרית שלהם, באיטליה ומחוצה לה. לימודים לתארים מתקדמים עם בתי ספר ייחודיים לרפואה, תואר שני, והכשרות מתקדמות ותואר שלישי. קמפוס חכם המתקדם מבחינה טכנולוגית בתשתיותיו ובשירותיו.

בינלאומי, חדשנות, אינטראקציה, אינטגרציה עם בית החולים ומרכז המחקר: כך אנו חיים חינוך אוניברסיטאי במדעי החיים ומה שגורם Humanitas University להתבלט.128326_DSC05101-2.jpg

הקורסים

כל הקורסים שלנו מקבלים השראה מתפיסת הלמידה הפעילה, תוך איזון קפדני בין תיאוריה ותרגול כדי להבטיח שתלמידינו יפתחו מיומנויות חשיבה ביקורתיות ואוטונומיות לצד מיומנויות מקצועיות ספציפיות.

Humanitas University מכינה את הסטודנטים שלה לשגשג בתחומי הקליניקה והמחקר באיטליה או מעבר לים. סביבה בינלאומית ומעוררת ממסגרת את כל הקורסים שלנו באוניברסיטת Humanitas University . אנו מבקשים לתמוך בצמיחה האישית והמקצועית של התלמידים שלנו ומאמינים בטיפוח רוח של שיתוף פעולה, סקרנות ואחריות.

כיום מארחת Humanitas University הומניטאס 1400 סטודנטים לתארים מתקדמים ותארים מתקדמים. הסטודנטים לתואר ראשון מחולקים ל -4 קורסים:

150 לשנה עבור הרופא ברפואה וכירורגיה (אנגלית); 50 לשנה עבור בית הספר MEDTEC (אנגלית); 100 בשנה לתואר ראשון בסיעוד (איטלקית); 36 לכל לתואר ראשון בפיזיותרפיה (איטלקית).

שילוב עם בתי חולים הומניטאס

Humanitas הוא בית החולים האיטלקי הראשון שהוסמך לאיכות האיכות כבית חולים אקדמי על ידי הוועדה המשותפת הבינלאומית. זהו אחד מבתי החולים האירופיים המתקדמים ביותר, ובעל שם בינלאומי בזכות מחקריו על מחלות מערכת החיסון. להומניטאס יחידות מומחיות המטפלות במחלות אונקולוגיות, לב וכלי דם, נוירולוגיות, אורטופדיות, אוטואימוניות ודלקתיות. יש לו גם מרכז עיניים עליון, מרכז פוריות מצטיין ומחלקת תאונות וחירום מיוחדת. סיוע רפואי, הנתמך על ידי מיטב הידע המקצועי וגישה רב תחומית, משלימה על ידי פעילויות מחקריות מתמדות שמטרתן לשפר ולהתאים אישית את הטיפול. IRCCS Istituto Clinico Humanitas עומד בראש קבוצת בתי חולים באיטליה, הממוקמת במילאנו, ברגמו, קסטלנזה, טורינו וקטניה.

מימד בינלאומי

הומניטאס מושכת צעירים מאיטליה ומכל העולם ומציעה אפשרות לעסוק בחינוך מסוג ייחודי. זהו מרכז מרכזי להכשרת רופאים, אחיות, פיזיותרפיסטים וחוקרים המסוגלים להתמודד עם שינוי מדעי, טכנולוגי וחברתי עתידי. השילוב ההדוק בין בית החולים, מעבדות המחקר והאוניברסיטה, יוצר את התנאים לאנשי מקצוע בתחום הבריאות לצבור ניסיון באמצעות עבודה צמודה עם מטופלים ובאותו הזמן לרכוש את המתודולוגיה והקפדנות שמחקר מדעי דורש - אמצעי ליצירת סינרגיה בין קליניים ותרגילי מעבדה בהקשר חינוכי.

לסטודנטים יש סיכוי ללמוד מפרסומי ציבור, פרופסורים אורחים הכוללים 3 זוכים במחירי נובל ומחקרים עם ניסיון בינלאומי מוכח.

יתרה מזאת, סטודנטים יכולים לחיות ניסיון לימודי בחו"ל בזכות הרשת הבינלאומית עם מרכזי מחקר ומוסדות רפואיים זרים.

גישה משולבת לחינוך והכשרה

Humanitas University , גישה הוראה משולבת מבטיחה כי הרופאים העתידיים שלנו ירכשו ידע תיאורטי לצד מיומנויות קליניות. שיטות ההוראה הרב-תחומיות כוללות למידה מבוססת-בעיה והתנסות בהתנסות. הגישה הראשונה מעודדת את התלמידים לפתח מיומנויות אנליטיות והשתקפות הנדרשות במהלך תרגול קליני; השנייה מתמקדת במחקר עצמאי, קבלת החלטות ועבודת צוות. הסימולציה ממלאת גם תפקיד מהותי בהכשרה רפואית - זה המקום בו התלמידים יכולים ללמוד בסביבה בטוחה ומבוקרת תחת פיקוחם של מורים, שתפקידם להקל על תהליך הלמידה ככל שהיעדים הופכים מאתגרים יותר ויותר, החל מנטילת ההיסטוריה. ומיומנויות פרוצדורליות, להדמיית אמינות גבוהה של ניהול חולים בתרחישים קליניים מורכבים.

מיקומים

מילאנו

כתובת
Via Rita Levi Montalcini 4 Pieve Emanuele
מילאנו, לומברדיה, איטליה

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך