קרא את התיאור הרשמי

ברוכים הבאים לאחד המקומות הטובים והמתקדמים ביותר של הלמידה בעולם. מאז 1996 פקולטת הסטודנטים בינלאומיים הכשירה אלף רופאים לרפואה, Stomatologists (רופאי שיניים) ורוקחים.

הרפואי האוניברסיטאי אזרבייג'ן (האמו) נוסד בשנת 1930, הוא אחת למוסדות חינוך הגבוהים הגדולים והיוקרתיים ביותר בארץ.

ישנם 5 פקולטות הכוללות: רפואה כללית, רפואת אמצעי מניעה, רפואת שיניים (רפואת שיניים), לרפואה צבאית, תרופות.

ישנם כרגע 8000 תלמידים (כולל סטודנטים זרים 1171) לומד באוניברסיטה. הקורסים נלמדים במסגרת 74 מחלקות אקדמיות ידי מטה מקיפה של למעלה מ 1628 אנשי מקצוע מיומנים.

ישנם 5 פקולטות כוללות:

01. כללי MEDICINE

במהלך 10 השנים האחרונות 2768 עבודות מדעיות של עובדי הסגל פורסמו, 467 מהם הם הספרים, תוספי מדריך ויצירות חינוך-המתודית אחרים, 1173 הם במאמר של המגזינים, 1128 הם התזה, 605 עבודות מתפרסמות הסיכומים המדעיים של המדינות הזרות בחומרי ועידה.

02. MEDICAL אמצעי מניעה

03. רפואת שיניים

הפקולטה רפואת שיניים של האוניברסיטה הרפואית אזרבייג'ן אורגנה בשנת 1954. מטרת היסוד של הסגל הייתה לספק לאוכלוסייה של הרפובליקה שלנו עם מומחי שיניים מיומנים.

04. רפואה צבאית

05. תרופות

רופאים אחדים כימיים מדעי הביולוגיה עבודה באזרבייג'אן האקדמיה הלאומית למדעים הם בוגרי המחלקה לפרמקולוגיה של האוניברסיטה לרפואה אזרבייג'ן.

אזרבייג'ן

בעשור הראשון של המאה הנוכחית, אזרבייג'אן היה ביתם של אחת הכלכלות הצמיחה המהירה ביותר בעולם. מונע על ידי התרחבות מהירה של סקטור הנפט והגז שלה, התמ"ג country,Äôs שולש בין השנים 2003 ו -2011. צמיחה כלכלית מתקררת בשנים האחרונות, אך בכל זאת אזרבייג'אן עשה מעבר מוצלח מאוד כלכלת שוק הרחבה מאז השיג עצמאותה מברית המועצות לשעבר בשנת 1991. מדינה של יותר מתשעה מיליון בני אדם, אזרבייג'ן יושב בצומת של מזרח אירופה ובמערב אסיה. היא גובלת מייד על ידי טורקיה, איראן ורוסיה, וחולקת באזור עם רפובליקות סובייטיות לשעבר, כולל גרוזיה וקזחסטן.

מי אנחנו ומה אנחנו מציעים?

 • מכללות TRC חלק מקבוצה של חברות חינוך TRC.
 • נציג עולמי בלעדי של האמו.
 • חברה אירופאית עם קוד אירופאי אתי.
 • שנים ארוכות של ניסיון.
 • לא סוכן אלא נציג אוניברסיטת

הקשר קבוע משרדים ברחבי העולם

לינה ותמיכה

 • סטודנטים TRC מכללות האמו יש מובטחת על לינה שיתוף הקמפוס אם ברצונם
 • יש תלמידים TRC מכללות האמו טלוויזיה חינם ואינטרנט אלחוטי מסופק בחדריהם
 • יש תלמידי TRC מכללות האמו מכונת כביסה ומקרר הניתן בחדריהם
 • יש תלמידים TRC מכללות האמו מנטור למבוגרים מכללות TRC (ד"ר לרפואה)
AMU

האמו היהלום של אוניברסיטאות אזרבייג'ן

 • חבר בפנקס הבינלאומי (מאז 1996)
 • חבר לשכת עורכי אוניברסיטאות הים השחור (מאז 1999)
 • חבר לשכת עורכי האוניברסיטות הבינלאומיות (מאז 2000)
 • חבר מלא של האגודה האוניברסיטאות האירופיות (מאז 2002)
התוכניות מועברות ב:
 • אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

Bachelor

Azerbaijan Medical University

הפקולטה רפואת שיניים של האוניברסיטה הרפואית אזרבייג'ן אורגנה בשנת 1954. מטרת היסוד של הסגל הייתה לספק לאוכלוסייה של הרפובליקה שלנו עם מומחי שיניים מיומנים. ... [+]

ה סגל רפואת שיניים של אזרבייג'ן לרפואה של האוניברסיטה אורגן בשנת 1954. מטרת היסוד של הסגל הייתה לספק לאוכלוסייה של הרפובליקה שלנו עם מומחי שיניים מיומנים.

מאז השנים הראשונות סטודנטים זרים - (איגוד goverments עצמאי), Lyria, Irag, פלסטין, אפגניסטן, פקיסטן, טורקיה, איראן ומדינות אחרות ללמוד עם תלמידים Azerbaijanian.

ההיווצרות של מרפאת שיניים של האוניברסיטה בשנת 2002 יכולה להיחשב כשלב החדש של פקולטת הרפואה שהינים. השיעורים המעשיים במרפאת זו מתבצעים בכיתות מצוידות במנגנון מודרני.... [-]

אזרבייג'ן באקו
ספטמבר 2020
אנגלית
תכנית מלאה
5 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Azerbaijan Medical University

ההיסטוריה של חינוך בפרמקולוגיה באזרבייג'אן מתחילה עם שנת 1938. המחלקה לפרמקולוגיה שלנו רכבות pharmaceutist מוכשרת עם תואר מאסטר של ראשון לעבודה בבריאות, כולל שדה פרמקולוג ... [+]

ההיסטוריה של חינוך בפרמקולוגיה באזרבייג'אן מתחילה עם שנת 1938. שלנו המחלקה לפרמקולוגיה רכבות pharmaceutist מוכשרים עם תואר של מאסטר ראשון לעבודה בבריאות, כולל שדה פרמקולוגיה. המחלקה שלנו מלמדת בסיס הסטודנט לרוקחות - בחיפוש אחר המקורות של תרופות, שיטות של שליטה על איכות תרופות והכנת תרופות שונות. סטודנטים שירכשו ידע ומיומנויות ביישום שיטות מודרניות של ניתוחים כימיים ורכישת תרופות חדשות. תלמידים גם לקבל מידע מפורט על השפעה אפשרית של התרופה על האורגניזם, כמו גם ללמוד את איכות הרפואה.... [-]

אזרבייג'ן באקו
ספטמבר 2020
אנגלית
תכנית מלאה
4 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Azerbaijan Medical University

צוותי רפואה ערוכים על 'עבודה טיפול' מומחיות בפקולטה. נושאים ברפואה בסיסיים נלמדים בבית 1-3 קורסים, נושאים קליניים נלמדים בבית 4-6 קורסים. ... [+]

צוותי רפואה ערוכים על 'עבודה טיפול' מומחיות בפקולטה. נושאים ברפואה בסיסיים נלמדים בבית 1-3 קורסים, נושאים קליניים נלמדים בבית 4-6 קורסים.

יש כמה תלמידים שונות בחינוך הזדמנות לעשות עבודה מעשית באוניברסיטאות של מדינות שונות (כמו טורקיה, גרמניה, ארה"ב, בולגריה, רומניה, איטליה) תקופת תעודה מראש טווח.

תלמידים מוכשרים הפקולטה לנסות על עבודות מדעיות-מחקר של בעיות בפועל הרפואה של האגודה המדעית סטודנטים יחד עם החינוך שלהם.... [-]

אזרבייג'ן באקו
ספטמבר 2020
אנגלית
תכנית מלאה
6 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית