קרא את התיאור הרשמי

INT אחות הדרכה Pty Ltd נבנה על התשוקה של מנכ"ל ומייסד שלה, גברת Sarita Mudaliar (RN) ורצונה לייצר מקצועי, מיומן ואיכותי צוות סיעודי מאומן עבור בריאות וטיפול המגזרים בקהילה שלנו. הרצון משתרע על חזון עבור אותם בוגרי להפוך לטווח ארוך, אנשי מקצוע מתמשכת, עם קריירה סיעוד ו Pathway ללימודים ברמה גבוהה יותר, כולל רישום סיעוד. הכשרה אחות INT יהיה לשאוף להיות מוכר כמנהיג של חינוך איכותי בתחומי הבריאות והטיפול, אשר לשמור על הטיפול במרכז החולה ואת בריאות החברה בחוד החנית של הערכים שלה.

טיפול סיעודי לנזקקים בקהילתנו הרחבה יותר, הם מיומנויות הנמצאות בביקושים הולכים וגדלים, מענף הדורש רק את העובדים המאומנים והמיומנים ביותר, עם אמפתיה לטיפול בחולים, פצועים, שבירים וזקנים. זוהי קריירה מתגמלת מאוד עם אפשרויות מיוחדות רבות Pathways , כפי שיש לך השפעה אמיתית על חייהם של אנשים כל יום.

"כאחות מוסמכת, עובדת במשך למעלה מ -30 שנה, ההתמקדות שלי היא עכשיו בהכשרת מי שרוצה להיות חלק מהסקטור הבריאותי והקהילה, דואג לפגיעים ביותר שלנו ומשפיע על חייהם. הלמידה איתנו תהיה קשה אך מתגמלת, כפי שאנו עושים את זה בצורה נכונה, ומספקת את רמת ההכשרה הגבוהה ביותר במתקנים מצוינים, המקושרים לשותפים מובילים בתעשייה ".

אם אתה נלהב סיעוד ומספקת טיפול רוצה להתחיל לאורך Pathway זה כקריירה, אני מברך אותך ומצפים לך ללמוד איתנו להתחייב לספק לך את החינוך הטוב ביותר האפשרי.

"הדרישה הראשונה בבית החולים היא כי זה צריך לעשות את החולים לא נזק" - פירנצה נייטינגייל (RN)

התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

Certificate

International Nurse Training

קורס זה משקף את תפקידם של עובדי התמיכה המשלימים תפקידים ותפקידים מיוחדים בשירותי גיל; או בסביבות מגורים, בית או קהילה מבוססי. העובדים ייקחו על עצמם את האחריות על תפוקותיה ... [+]

תיאור הקורס

קורס זה משקף את תפקידם של עובדי התמיכה המשלימים תפקידים ותפקידים מיוחדים בשירותי גיל; או בסביבות מגורים, בית או קהילה מבוססי. העובדים ייקחו על עצמם את האחריות על תפוקותיהם בתוך קווים מנחים ארגוניים מוגדרים ושמירה על איכות השירות באמצעות פיתוח, הקצאה וביקורת של תכנון ואספקה ​​של שירותים אישיים.

העובדים עשויים להידרש להפגין מנהיגות ולהיות בעלי אחריות מוגבלת לארגון וכמות ואיכות התפוקות של אחרים במסגרת פרמטרים מוגבלים.... [-]

אוסטרליה סידני
ינואר 2020
אנגלית
תכנית מלאה
18 חודשים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית

Diploma

International Nurse Training

הכשרה זו משקפת את התפקיד של העובדים המספקים שירותים ללקוחות ביחס לנושאי בריאות הנפש. הם יכולים לספק ייעוץ, הפניות, סנגור וחינוך / קידום שירותי הבריאות. עובדים אלה נדרשים ... [+]

תיאור הקורס

הכשרה זו משקפת את התפקיד של העובדים המספקים שירותים ללקוחות ביחס לנושאי בריאות הנפש. הם יכולים לספק ייעוץ, הפניות, סנגור וחינוך / קידום שירותי הבריאות. עובדים אלה נדרשים להיות בעלי ידע, מומחיות ומיומנויות ברמה גבוהה במיוחד בכל הנוגע לחוקים המשפיעים על אנשים עם בעיות בריאות הנפש, על מגוון השירותים העומדים לרשותם ועל נושאים הקשורים לבריאות הנפש.

העובדים בתחום זה יפעילו תכניות התערבות מוקדמת וקידום בריאות, ויחקרו ויישמו ראיות לפרקטיקה שלהם. הם גם לפתח את המיומנויות הנדרשות כדי לתמוך בשם אנשים עם מורכבות coexisting בריאות הנפש, סמים, אלכוהול בעיות.... [-]

אוסטרליה סידני
ינואר 2020
אנגלית
תכנית מלאה
תכנית חלקית
52 - 78 שבועות
קמפוס
משולב קמפוס ומקוון
למידע נוסף באנגלית