קרא את התיאור הרשמי

Fes Gesundheit יוצר ומודיע ידע בריאותי ברמת האוניברסיטה. בעשותו כן, הצלחתו של המכון להגשים את המנדט על מתן שירותי בריאות ושירותים חברתיים בטירול וקישור זה עם התוכן והתפתחות אקדמית בתחום המקצועי. מחקר איכותי ויישומי משרת את בריאותה ובריאותה של האוכלוסייה.

עם צוות של אנשי צוות מנוסים, מוטיבציה ומוכשרת בהוראה וכן מספר רב של מקומות הכשרה מעשיים, מוסדות שותפים בגרמניה ובחו"ל, FH Gesundheit כרגע אימון מעל 1,000 סטודנטים בתחום הבריאות. במסגרת חינוך אוניברסיטאי מבוסס, התלמידים מפתחים את המיומנויות הדרושות להם כדי להתכונן למשימות ולאתגרים התובעניים של חיי היום-יום המקצועיים ולשיתוף הפעולה בצוותים בין-אישיים.

למה אנחנו מייצגים:

  • התמחות בתכניות לימוד בתחום הבריאות והחברה לטיפול במוסדות הבריאות והטיפול הטירוליים
  • תוכן ופיתוח אקדמי בתחום המקצועי
  • קידום המקצועיות
  • מחקר איכותי ויישומי המשרת את בריאותה ובריאותה של האוכלוסייה

מודל

Gesundheit fh יוצר ויוצר ידע על פי תקנים בינלאומיים בתחום הבריאות. האחריות שלנו היא לספק את שוק הבריאות עם אנשים מוכשרים.

שמנו אנשים במרכז

דמות הומניסטית של העולם ושל האדם מעצבת את התרבות הארגונית שלנו. אנו פועלים בעתיד מוכווני, אחראי ומוסמך חברתית. אנו מלמדים וחיים קידום בריאות ולמידה לאורך החיים.

אנו יוצרים בריאות

תלמידינו מפתחים מקצועיות, מדעיות, חברתיות-תקשורתיות וכישורים עצמיים בהקשר של השכלה גבוהה מוכוונת-פרקטיקה בתחום הבריאות. פיתוח איכות מתמשך מבטיח אקטואליות, רלוונטיות מעשית ואופי מדעי של תוכניות FH שלנו, כמו גם קורסי המשך.

העובדים שלנו הם מומחים מוכחים בתחום ההתמחות שלהם ומעבירים ידע שוטף על פי הממצאים הדידקטיים האחרונים. בנוסף, ה- fh בריאות יש מורים במשרה חלקית המוסמכים אשר מכירים היטב את האתגרים המיוחדים של המערכת החברתית והבריאותית.

אנו מפתחים ידע

כמכון בין-תחומי, אנו מציבים סטנדרטים גבוהים בהוראה, מחקר וייעוץ. גישה יזמית מבטיחה ביצוע פרויקטים מחקריים, כמו גם פיתוח של תוכניות FH חדשות קורסי השתלמות.

אנו שותפים מוכרים למוסדות לאומיים ובינלאומיים בתחום הבריאות, והם נמצאים בחילופי מדע עם מוסדות השותפים ארוכי השנים של האוניברסיטה הרפואית של אינסברוק, לאופולד-פרנקנס-האוניברסיטה אינסברוק והאוניברסיטה הפרטית למדעי הבריאות, מידענות וטכנולוגיה רפואית.

אנו מאפשרים חדרי חשיבה ולמידה

העובדים והתלמידים שלנו נתמכים על ידי מבנים ותהליכים יעילים בהגשמת משימותיהם. תקשורת פתוחה ושיטתית מקלה על חילופי ופיתוח של ידע חדש. תכנון וירטואלי ומרחבי ותמיכה בציוד לימוד, הוראה ומחקר ב- fh gesundheit.

אנו יוצרים רשתות

סטודנטים, בוגרים, עובדים, מרצים במשרה חלקית, מאמנים מעשיים ושותפים הם שגרירי העקרונות והערכים שלנו. במובן של למידה לאורך החיים, אנו שומרים על קשר עם הבוגרים.

בעלי

הבעלים של FHG - Zentrum עבור Gesundheitsberufe Tirol GmbH / FH gesundheit הם Tirol Kliniken GmbH עם 74% ואת האוניברסיטה הפרטית למדעי הבריאות, מידע רפואי וטכנולוגיה (UMIT) עם 26%.

קריירה על הבריאות fh

בריאות היא היכולת שלך, חינוך ומחקר הם התשוקה שלך? ב FH בריאות / אוניברסיטת הבריאות של tyrol למדעי יישומי באינסברוק תוכלו למצוא מגוון רחב של משימות ללוות תלמידים בדרכם למקצוע הבריאות. מוטבע צוותים מקצועיים מאוד, אתה עובד במוסד חינוכי מודרני, אשר אופטימלית ברשת מעבר לגבולות טירול.

התוכניות מועברות ב:
  • גֶרמָנִיָת

מוסד לימודים זה גם מציע:

BSc

FH Gesundheit - Health University of Applied Sciences Tyrol

כמו בריאות אחות מוסמכת, אתה דואג לטפל באנשים חולים ותלויים על אחריותך. עם טיפול, אתה להתבונן ולנטר את הבריאות של המטופלים שלך, תושבים או לקוחות ולתמוך בהם בפעילויות של חי ... [+]

עיסוק ופרספקטיבותאיך נראית העבודה שלך כאחות?

כמו בריאות אחות מוסמכת, אתה דואג לטפל באנשים חולים ותלויים על אחריותך. עם טיפול, אתה להתבונן ולנטר את הבריאות של המטופלים שלך, תושבים או לקוחות ולתמוך בהם בפעילויות של חיי היומיום. העבודה שלך מתמקדת באותם תחומים שבהם אנשים בטיפול שלך צריך עזרה ותמיכה כדי לשחזר את בריאותם. במקביל, עם פעילויות הסיעוד שלך אתה למנוע מחלות נוספות של המטופלים שלך והם לקדם את הבריאות של אנשים מכל הגילאים.... [-]

אוסטריה אינסברוק
בקשת מידע
גֶרמָנִיָת
תכנית מלאה
6 סמסטרים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית