אוניברסיטאות ב

מידע מפורט על מקומות לימוד שונים

לחץ על הקישורים למטה כדי לקרוא על הלימודים במדינות שונות. אנו ll " לספק עובדות כלליות על מדינותיכם, ולספר לכם על המערכות המקומיות להשכלה גבוהה, שכר לימוד, ההצטברות של שנת לימודים, אפשרויות לימוד לסטודנטים בינלאומיים ועוד הרבה יותר. תוכל למצוא גם כמה עצות שימושיות ומידע מעשי על ביטוח בריאות, ויזות סטודנט ויוקר המחיה.

לימודי בריאות מסביב לעולם

אוניברסיטאות, מכללות רפואיות, בתי ספר של בריאות ציבור, בתי ספר לאחיות, בתי ספר וטרינרים, ומוסדות חינוך נוספים ברחבי העולם מציע תוכניות תואר וקורסים בבריאות בתואר הראשון, לתואר השני, ורמת תואר שני. בהקשר הגלובלי, בתחום חינוך רפואי הוא מתפתח כל הזמן, נתמך בין השאר על ידי מוסדות מרכזיים כגון ארגון הבריאות העולמית (WHO) ותכנית הפיתוח של האו"ם (UNDP). הדרגות השונות המוצעות על ידי מוסדות להשכלה רפואית בדרך כלל מתחלקות לשתי קטגוריות: אקדמיות או מקצועיות. תארים אקדמיים בבריאות מיועדים לתלמידים המתעניייינים בשירותי בריאות, שרוצים לעשות קריירה בהוראה, מחקר, ניתוח מדיניות, או ביוטכנולוגיה ופרמצבטיקה פיתוח הבסיס המדעי.מעלות בריאות מקצועיות, לעומת זאת, הם הרבה יותר מכוונים לתרגול בהגדרות בריאות שונות, כגון בתי חולים, מרפאות פרטיות, משרדים רפואיים, בתי אבות, מרכזי בריאות קהילתיים, מרכזי טיפול אמבולטורי, וכן הלאה. בכל המקרה, מחקרי בריאות הם בין התוכניות הפופולריות ביותר בעולם, המציעים הזדמנויות רבות ערך כדי לעשות את הבדל אמיתי לחייהם של אנשים. רשימת התמחויות בתחום הקשורים לבריאות היא כמעט אינסופית, עם כמה מאלה הנפוצים ביותר כוללים רפואה, סיעוד, רפואת שיניים, רוקחות, תזונה, ניהול בריאות, בריאות ציבור, ורפואת וטרינרית. מספר גדל והולך של סטודנטים שרוצים להרוויח תואר בשדה הקשורים לבריאות לבחור לצאת לחו"ל ללימודיהם. מספר הסטודנטים הבינלאומיים ממשיך לצמוח בכל רמות השכלה גבוהה.על פי האו"ם לחינוך, ארגון מדע ותרבות (אונסק"ו) מכון לסטטיסטיקה (ממשקי משתמש), היום יותר מ- 4 מיליון תלמידים להמשיך בלימודיהם בחו"ל, וזה יותר מכפול של 2 מיליון הסטודנטים הבינלאומיים בשנת 2000. חלק מביותר מדינות פופולריות יעד היו באופן מסורתי בארצות הברית, בריטניה, צרפת, אוסטרליה, גרמניה ו, והם נשארים מגנטים חזקים לסטודנטים המבקשים חינוך באיכות גבוהה בחו"ל גם היום. במקביל, מדינות חדשות יעד ברחבי העולם, בעיקר במזרח אסיה ובאוקיינוס ​​השקט, ובמרכז והמזרח אירופה, הם גם חווים עלייה בפופולריות. באשר לארץ המוצא של תלמידים בינלאומיים ניידים, הסטודנט הבינלאומי הגדול ביותר תזרימי מגיע מסין, הודו, רפובליקה של קוריאה, גרמניה, ערב הסעודית, וצרפת.בנוסף לסטודנטים בינלאומיים הלומדים בחו"ל בקמפוס, מספר גדל והולך של תלמידים ברחבי העולם לומדים בתוכניות למידה מקוונות או מרחק באוניברסיטה זרה. ישנן סיבות רבות מדוע תלמידים בוחרים ללמוד מדעי בריאות בחו"ל, ביניהם:
  • האפשרות להירשם לאחת מתוכניות הבריאות המובילות בעולם, או בתכנית עם התמחות שמוצעת רק במדינה או באזור מסוים.
  • ההזדמנות לחוות מערכת שונה של חינוך ולגלות צד חדש של ההתמחות הנבחרת שלהם. אנשי מקצוע רפואיים עם מודעות תרבותיות, הבנה בין-לאומי, וכישורים מהגדרות שונות מאוד מוערכים, כפי שהם עובדים בעולם שהופך קטן יותר ויותר ומחובר.
  • ההזדמנות לטבול לחלוטין בשפה חדשה, אם המדינה היעד מדברת בשפה שונה מהשפה האם של התלמיד.
  • הזדמנויות תעסוקה מוגברות. ניסיון בינלאומי בין מועמדים לעבודה הוא מוערך מאוד על ידי מעסיקים, ובמקרים רבים, סטודנטים זכאים להגיש בקשה לעמדות הן במדינה המארחת שלהם ומולדתם.
חלק מהגורמים החשובים ביותר שיש לשקול בעת החלטה אם ללמוד במדינת הבית שלך או בחו"ל, הם העלות של התכנית, הוצאות מהחיה, איכות החינוך, כישורי שפה הנדרשים, ואם תכנית הלימודים מוצעת מלאה -time, במשרה חלקית, או באמצעות למידה מרחוק. זכור כי לומדים בחו"ל לא חייבת להשאיר אותך חסר פרוטה, כמו שיש מספר רב של מלגות לסטודנטים בינלאומיים המוצעים על ידי שני גופים ממשלתיים וארגונים פרטיים. התחל את החיפוש שלך לתכנית הלימודים המושלמת על ידי לקיחת מבט באפשרויות השונות של לימודי בריאות באוניברסיטאות ובמכללות לרפואה מרחבי העולם. אם אתה כבר יודע איפה אתה רוצה ללמוד, אתה יכול ללחוץ ישירות על המדינה ולבחור מתוך מוסדות החינוך שם. אם לא, לקחת את הזמן כדי לחקור את האפשרויות מרגשות ללימוד בריאות בעולם!
קרא יותר קרא פחות