אדון של השתלות אוראליות

כללי

תיאור התכנית

מאסטר של השתלות הפה

תואר שני בתוכנית "מאסטר של השתלת הפה" (MOI) הוצג באוניברסיטת ג 'ו גתה פרנקפורט על מנת להציע הכשרה אקדמית מתקדמת בתחום implantology אוראלי לרופאי שיניים מגרמניה ומחוצה לה. המטרה היא להקנות ידע ומיומנויות מעשיים תיאורטי מקיפות ומאוד-מיוחדות.

הקורס הוא בן שנתיים במשרה חלקית מודולרי, כמובן בוגר הלימודים בJW אוניברסיטת פרנקפורט ע"נ מיין, שבנוי ולימד באופן עצמאי לחלוטין של מוסדות-אוניברסיטה נוספות וחברות בכל קשור לתוכן והן מבחינת מימון. התוכנית מוסמכת על ידי מועצת ההסמכה הגרמנית (ZEvA).

תחום ההשתלות אוראליות מבוסס בחלקו על מתודולוגיות מורכבות מאוד בין-תחומיות לטיפול, אשר דורשות מתאם ותיאום חזק של תחומי התמחות שונים. מסיבה זו כמובן מטרה לתעדף שיטה רציונאלית ואנליטיות ביותר של חשיבה שתאפשר הבדיקה והתאמה האופטימלית של האבחון הפרטני המטופל, שיטת הטיפול שנבחר ותוצאותיה.

לאחר ההשלמה המוצלחת של הקורס השני, בוגרים יהיו מסוגלים באופן עצמאי בתכנון ויישום מושגים לטיפול בחולים הזקוקים לתותבות שתל דנטלי. בוגרים יהיו גם הכישורים דרושים כדי לבחור, לנתח ולהשתלב באופן מלא במהלך הטיפול שלהם המבוססים על המדע גדל במהירות, עם זאת באופן בלעדי, מגוון רחב של טיפולים וידע בתחום זה.

מבנה התוכנית ותוכן- Master of implantology הפה

"המסע הוא התגמול"

יש כמובן שני למידה מעורבב זה מבנה מודולרי ויתנהל בעיקר באנגלית. הקורס מחולק לשבעה מודולים חובה ותזת מאסטר בכתב.

כל תלמיד יכול לגשת לחומר לימוד אינטראקטיבי באמצעות אתר אינטרנט על מנת לפקח ולתמוך מחקר עצמאי בשלב הכנה / העיבוד של חומר ל/ מסמינרים ויחידות הוראה שיתקיימו בקמפוס האוניברסיטה, כמו גם מחקר עצמאי שבוצע במהלך מודולים מיקום ופיקוח. יתר על כן, כל מקרה התיעוד ניתן להעלות לשרת האוניברסיטה, כך שזה יכול להיות מוערך על מנת להבטיח את האיכות של מיומנויות המעשיות של כל תלמיד.

שבעה מודולים חובה

- "יסוד תיאורית 1 '
תכנון עצמאי של טיפולי prosthetic- ושתל פשוטים על עצם שייר.


- "תיאורית 2 בסיסי '
כמו מודול אני, ועבודה כירורגית ותותבת עצמאית בסימולטור המטופל.

- "מיקום"
היכולת הקלינית של התלמיד תהיה שיפור
דרך חוויה של טיפולי מטופל חיים.

-- 'פיקוח עליון'
כישורי היכולת וידניים הקליניים של התלמיד
ניתן לשפר באמצעות טיפול בחולה בפיקוח פעיל.

- "טיפול בחולה"
המטרה היא הביצועים העצמאיים של ניתוחים
וטיפולים תותבים על המטופל והפיתוח
של יכולת קריטית, רעיוני, מקצועית.

- "טכניקות כירורגיות '
תכנון עצמאי של טיפולי השתלה תותבים מורכבים
וניתוחים עצמאיים על חולים.

- 'תותבות שתל'
תכנון עצמאי של טיפולי השתלה תותבים מורכבים בחולים.

- "עבודתו של מורה"
העבודה השני נועדה להוכיח כי התלמיד הוא בעמדה כדי לנתח באופן עצמאי ולהעריך נושא בתחום של השתלות אוראליות בתקופה שנקבעה בשיטות מוכרות מבחינה מדעית.

תנאי קבלה

על מנת שתוכל לקחת חלק בקורס המחקר השני, אתה תדרוש את הפעולות הבאות:

 • טופס בקשה מלאה
 • טופס הצהרת סטודנט חתם
 • רישיון / הסמכה אקדמית לעסוק ברפואת שיניים (עם תרגום רשמי באנגלית או גרמנית)
 • מינימום 2 שנות ניסיון בעבודה מקצועית רלוונטית
 • ניסיון בתחום השתלות ותותבות שתל הוא יתרון
 • כישורים אנגלים מצוין (TOEFL)
 • מכתב מוטיבציה
 • קורות חיים
 • שני מכתבי המלצה מנטור, פרופסור או מעסיק
 • 2 תמונות פספורט
 • בחינת כניסה ניתן לבקש לפני כניסה לתכנית משרד הפנים *

* למועמדים מחו"ל שאנו מציעים ראיונות טלפוניים כשווים ערך לבחינת הכניסה.

עדכון אחרון: מרץ 2020

אודות בית הספר

Frankfurt University is a lively, urban, and cosmopolitan university that provides an excellent atmosphere in which to research, study, think, and create. The university was founded in 1914 through pr ... קרא יותר

Frankfurt University is a lively, urban, and cosmopolitan university that provides an excellent atmosphere in which to research, study, think, and create. The university was founded in 1914 through private funding. Thus, the university owes its establishment to the link – which is characteristic for the city of Frankfurt – between dynamic research, the legacy of the Enlightenment, and the conscious commitment of the citizens of Frankfurt to the fundamentals of international trade and industry. קרא פחות