אדון בסביבת דיור מוגן (MSC על ידי מחקר)

כללי

2 מיקומים זמינים

תיאור התכנית

AAL הוא אחד השווקים המתעוררות הטכנולוגיה העיקריות של הרגע, המציע את הפוטנציאל כדי לאפשר ולהעצים את האזרחים בחיי היומיום שלהם תוך שימוש בטכנולוגיות חדישות והמתקדמת. המכונה "טכנולוגיות מסייעות" באזורים מסוימים, AAL מאפשר פעילויות יומיומיות לאנשים שזקוקים לטיפול ותמיכה, משלים את איכות חייהם וסיועם לעצמאות.

הודות להתקדמות ברפואה ובידע משופר של הקשרים בין אורח חיים ובריאות, חלק גדול מהעולם חי יותר. מחלות כמו אלצהיימר להגדיל באופן טבעי באופן יחסי עם תוחלת חיים ויש לכך השלכות עצומות לאלה שנפגע, המשפחה שלהם, מגזר הבריאות והחברה בכלל. אלה כיסאות גלגלים באמצעות או עם תנאים כגון אוטיזם ותסמונת דאון יכול גם ליהנות מAAL, כפי שניתן להשתמש בי טכנולוגיות אלה כדי לתמוך בעצמאות בתוך ומחוץ לבית, בעת נסיעה או בעבודה - אורח החיים חיוביים יותר גירוי סוציאליזציה וקידום.

אולי המקרה המשכנע ביותר לAAL הוא השימוש בבתים חכמים לתמוך חיים עצמאיים לאנשים בגיל מבוגר יותר, אבל יישומים רבים אחרים קיימים או נמצאים בפיתוח. מיליארדי יורו הושקעו בטכנולוגיות באמצעות תוכניות המסגרת של האיחוד האירופי מאז 2007, כגון פרויקט פוסידון שלוש השנים נתמכות כיום על ידי אוניברסיטת מידלסקס. פרויקטים אלה מביאים התפשטות של מערכות חדשות, הדורש שילוב של ציוד חדש, תוכנה, ממשקים, ושירותים.

עדכון אחרון: נובמבר 2016

אודות בית הספר

At Middlesex University, our students come first. As a forward thinking, global university, we empower students from all backgrounds by providing the opportunities to discover, shape and develop the ... קרא יותר

At Middlesex University, our students come first. As a forward thinking, global university, we empower students from all backgrounds by providing the opportunities to discover, shape and develop their own path to success. Informed by impactful research, and taught by internationally recognised academics and practitioners, our broad-range of contemporary courses are industry-informed and practice-based. קרא פחות
לונדון , UK Online + 1 יותר פחות